Şimdi Ara

Geçilmeli mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben daha çok programlama ile uğraşıyorum. Unity,Unreal Engine,Visual Studio gibi uygulamalar kullanıyorum. Linux'u tavsiye eder misiniz ?
    Teşekkürler.

• Valla unity nin ve visual code destegi var gibi gözüküyor ama windows gibi pürüssüz olurmu bilemem.Linux ne kadar gelişsede bence hala grafiksel bazlı çalışmalarda problemleri var.ama benimki ferdi konuşma deneyip görmek en mantıklısı vmware gibi sanal makinede deneyin isterseniz linux u ama bir çok engelle karşılaşırsınız diye tahmin ediyorum problemleri bulmak için googleda çok vakit harcarsınız.Kısacası linux için bir çalışma yapmayacaksanız değmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnneninFirlatilanTerligi

Valla unity nin ve visual code destegi var gibi gözüküyor ama windows gibi pürüssüz olurmu bilemem.Linux ne kadar gelişsede bence hala grafiksel bazlı çalışmalarda problemleri var.ama benimki ferdi konuşma deneyip görmek en mantıklısı vmware gibi sanal makinede deneyin isterseniz linux u ama bir çok engelle karşılaşırsınız diye tahmin ediyorum problemleri bulmak için googleda çok vakit harcarsınız.Kısacası linux için bir çalışma yapmayacaksanız değmez.

Cevabınız için teşekkürler.
  • Linux için Unity hala beta aşamasında ve pek çok problemi var tavsiyem Beta aşamaından çıkmasını bekleyin....

*Denediğim Linux Elementary OS du bu arada...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirusBro -- 18 Şubat 2016; 21:07:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • prefix38 kullanıcısına yanıt
    Unity linux desteklemiyor diye biliyorum o yüzden unity i kullanamazsınız
  • çift sistem kurun
  • unity,adobe flash player gibi programlar linux'ta çalışmıyo bunlarla birlikte .exe , .msi gibi dosylarda çalışmıyo ancak bunları çalıştıran programlarda yok değil yinede sizin kararınız ...
  • unity linuxta var diye biliyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.