Şimdi Ara

Geçici Olarak Ücretsiz Olan veya Ücreti Düşen iOS Oyun ve Uygulamaları [ANA KONU] (610. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.662
Cevap
1.114
Favori
1.058.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 608609610611612
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, eskiden çok oynardım ama şimdi bulamıyorum. Belli bölgelere savunmamızı konumlandırıyoruz ve oyunu başlat dedikten sonra yapay zeka saldırı ordusu, bizim savunmaların arasından kalemize doğru ulaşmaya çalışıyordu. Her seviyede saldırı daha da güçleniyordu. Bu oyun türü tam olarak nedir, bir türlü bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Finn Balor

Arkadaşlar, eskiden çok oynardım ama şimdi bulamıyorum. Belli bölgelere savunmamızı konumlandırıyoruz ve oyunu başlat dedikten sonra yapay zeka saldırı ordusu, bizim savunmaların arasından kalemize doğru ulaşmaya çalışıyordu. Her seviyede saldırı daha da güçleniyordu. Bu oyun türü tam olarak nedir, bir türlü bulamadım.
    Tower defance

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • FISHI - Fisheye Camera

https://itunes.apple.com/us/app/fishi-fisheye-camera/id1372697063?mt=8

Balık gözü kamerası.
    Fotoğraf ve videolara balık gözü lensi ekler.
    Ücretsize düştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 31 Mart 2019; 0:3:18 >
  • ø kullanıcısına yanıt
    JB ile hangi tweak peki?
  • HellRazor H kullanıcısına yanıt
    Call recoerder yada audio recorder gibi bir şey olması lazım

• kıymetli arkadaşlar bir uygulama tavsiyesine ihtiyacım var. çok yoğun yazı yazan biriyim. öyle bir yazı yazma programı arıyorum ki. her türlü senkronizeye açık olması gerek. mesela telefona restore yaptım programı yükleyince aynı yazdığım yazıların gelmesi gerek. öyle bir uygulama var mı?
  • phaselis86 P kullanıcısına yanıt
    Evernote

• ø kullanıcısına yanıt
    üstat evernote daha çok not alma uygulaması gibi. bana mesela word gibi bir yazı yazma uygulaması gerek
  • phaselis86 P kullanıcısına yanıt
    Pages?
  • Deneyim hocam onu. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: phaselis86

kıymetli arkadaşlar bir uygulama tavsiyesine ihtiyacım var. çok yoğun yazı yazan biriyim. öyle bir yazı yazma programı arıyorum ki. her türlü senkronizeye açık olması gerek. mesela telefona restore yaptım programı yükleyince aynı yazdığım yazıların gelmesi gerek. öyle bir uygulama var mı?
    Notability uygulamasını tavsiye ederim. Bazen ücretsiz olabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi viacon -- 4 Nisan 2019; 18:28:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: phaselis86

kıymetli arkadaşlar bir uygulama tavsiyesine ihtiyacım var. çok yoğun yazı yazan biriyim. öyle bir yazı yazma programı arıyorum ki. her türlü senkronizeye açık olması gerek. mesela telefona restore yaptım programı yükleyince aynı yazdığım yazıların gelmesi gerek. öyle bir uygulama var mı?
    google docs kullan hocam internet olan her yerden eriş kullan.
  • yazmim yazmim diyorum ama iyice sohbet alanına döndü burası durmadan bildirim geliyor,bizde yeni bir şey var diye giriyoruz.Bakıyoruz sohbet var.
    sormak istediklerinizi özelden yazarsanız birbirinize diğer kişileride meşgul etmemiş olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @BJK@

yazmim yazmim diyorum ama iyice sohbet alanına döndü burası durmadan bildirim geliyor,bizde yeni bir şey var diye giriyoruz.Bakıyoruz sohbet var.
    sormak istediklerinizi özelden yazarsanız birbirinize diğer kişileride meşgul etmemiş olursunuz.
    +1

• quote:

Orijinalden alıntı: @BJK@

yazmim yazmim diyorum ama iyice sohbet alanına döndü burası durmadan bildirim geliyor,bizde yeni bir şey var diye giriyoruz.Bakıyoruz sohbet var.
    bildirim ayarlarınızı kapatırsanız sıkıntı yaşamazsınız hocam.
  • Scorpioleo kullanıcısına yanıt
    Buyrun ilk mesajdan bir alıntı !!

quote:

Sizden ricam paylaştığınız gereksiz yorum / alıntı, reklam yapmamanız, uygulamanın linkini ve ne işe yaradığını, iPhone-iPad ya da her ikisi için mi olduğunu eklemeniz.

İyi forumlar, iyi paylaşımlar.

Not: Bu başlıkta sadece ücreti düşen/geçici ücretsiz olan oyun ve uygulamaları paylaşıyoruz.
    Tavsiye ve yorumlarınız için lütfen bu başlığı kullanalım. ---> iOS Oyun ve Uygulama Tavsiyeleri & Yorumları [ANA KONU]
  • Fotoğraf editörü;
    https://appsliced.co/app?n=picture-perfect-photo-editor-12208&l=list
    Video editörü;
    https://appsliced.co/app?n=spark-pro&l=list

• Değişik bir fotoğraf düzenleme programı

PixelWakker, Joseph WRIGLEY

https://itunes.apple.com/tr/app/pixelwakker/id706944888?l=tr&mt=8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adeministrathor -- 5 Mayıs 2019; 16:50:43 >
  • Adeministrathor kullanıcısına yanıt
    teşekkürler eğlenceli uygulama
  • 
Sayfa: önceki 608609610611612
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.