Şimdi Ara

Geceleri Rüyama Atatürk Giriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nasıl bilinç altım varsa genelde rüya görmem gördümmüde ya çok saçma ya çok anlamlı şeyler görürüm bu anlamlı olanlardan

Rüyama bundan 3 gün önce ilk defa Atatürk girdi sevindim ama bir sunum izler gibi izlemek zorundaydım Atatürk sunumu yapıyor gibiydi sağ eli kalbinin üstündeydi sürekli. Kendi sesiyle yaptığı devrimleri ve ilkerleri 2 gece boyunca parça parça anlattı kronolojik sırayla. Öncesi ve sonrası tadında fotoğraflar gösterdi. 3. gün yatarken çok heyecanlıydım kimseye bahsetmemiştim ama içimden bir ses hadi yat diyordu.Ama Ata (çok hiddetli bir bakışla) bana dönüp (sertçe) biz bu ülkeyi bu günlere getirdik sen yobazlara bırakıp kaçıp gidecekmisin. Adi herif dedi adam gibi çalış kurtar bu ülkeyi bilinçlendir bu milleti dedi gençliğe hitabe kulağıma çalındı. Beyler bu gece yattığımda bilinç altım bana neler gösterecek bilmiyorum ama kanadaya gitmek iin içimde olan tüm şevk kırıldı diyebilirim.

• okumayın
  • Son cümle
  • ne var ki son cümlede
  • Nasıl mübarek bi adamdır rüyada bile yol gösteriyor
  • Milletin rüyasına karı kız girer bunun atatürk nasıl iş lan bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: raunk

Milletin rüyasına karı kız girer bunun atatürk nasıl iş lan bu.

hocam dediğim gibi çok ilginç bir bilinç altım var ya çok saçma ya çok anlamlı şeyler görüyorum
  • Atatürk‘ün işi gücü yok sana devrimlerini mi anlattı? Gidin adam gibi rüyalar görün bu ne lan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tavşan Deliği

Atatürk‘ün işi gücü yok sana devrimlerini mi anlattı? Gidin adam gibi rüyalar görün bu ne lan.

rüyanın nasıl oluştuğu hakkında en ufak bir fikrin varmı
  • ulan bende mavi çizgili bikinili kızı havuz etrafında yakalamaya çalışıyorum yakalıyamıyorum!!

• quote:

Orijinalden alıntı: cincihocarpsiyapanadam

quote:

Orijinalden alıntı: Tavşan Deliği

Atatürk‘ün işi gücü yok sana devrimlerini mi anlattı? Gidin adam gibi rüyalar görün bu ne lan.

rüyanın nasıl oluştuğu hakkında en ufak bir fikrin varmı

Bilmem yok galiba. Sen yobazlara bırakma ülkeyi koçum Ata‘nı dinle. Gitme Kanada‘ya. Yobazlar ülkeyi götürüyormuş bak. Sonra Kanada‘da kulağına gençliğe hitabe falan çalınır mazallah

• Sonra bir uyandın..
  • Tovbe est.

• adam advanced dreamer

• Sen seçilmiş kişisin..
  • Dağdan gelip bağdakini kovmanı mı istiyor yani.!
  • bilinçaltı degil bu.mesela ayakkabıcıda işe girdim tüm gece ayakkabı gördüm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.