Şimdi Ara

gece 4'e kadar vestel indirimleri (bitti) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.173
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bilindik markanın 4k tvsinden 1000 TL uyguna vestel 55 inc 4 kadar tv aldım çok memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vestel marka çöp almam aldırmam.

• burada sözde inmiş fiyatların yarısı olsa bile almam vestelin Allah cezasını versin. bu firma nasıl ayakta duruyor. kim niye alıp kullanıyor anlamak çok güç böyle firmalar gelişme kaydettiği sürece bi tarafımıza şiş soksalar hakkediyoruz demektir. babam bana sormadan gitmiş 1400tl ye nofrost bir buzdolabını almış. yok böyle bir cihaz. en alt raf donduruyor. en üst raf hiç soğutmuyor. üstten 2. raf idare eder. orta raf hiç soğutmuyor. sebzeliklere bir domates bırak. ertesi gün çöpe atıyorsun. 10 kere servis çağırdım. aldığın buzdolabına bak beklentilerine bak dedi adam. dedim sen ne diyon kardeş. dolap soğutsun yada soğutmasın istiyorum bu ne olum. neyi nereye koyacağımıza dolap karar veriyor. 2 kere kapağı durduk yere menteşelerinden aşağı düştü. ve kapağa ne su ne kola koyuyoruz. normal ufak tefek ketçap ilaç yumurta var. zar zor güç bela garantiden yenilettik kapakları. 1 yıl daha kullanıp çöpe atacam Allah cezası dolabı.

• ozcan_dk O kullanıcısına yanıt
    2 3 yıl kullandıktan sonra ses var görüntü yok olayından led şeritlerini yeniletip 500tl ödediğinde de görüşelim.
  • smclk89 kullanıcısına yanıt
    Varsa önerin link alayım çok güvendiğin o markalar kusursuz mu bi düşün görelim

• vestel mi?
  • Saat 8 oldu. Lütfen bu vestel konusu kapansın ve açılmaması gereken başlıklara taşınsın.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.