Şimdi Ara

Gece 2 Sabah 8 kotadan yememe olayı mobil internet için geçerli mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
4.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. bulunduğum yere altyapı sorunu nedeniyle adsl çektiremiyorum. Yanımızda 2 tane telefon direği olmasına rağmen turkcell superonline'dan yaptığım adsl başvurusu şebeke olmaması talbeiyle reddedildi. Sokakta herkeste internet var bu arada. Müşteri hizmetlerinden ankastre kutuda boş port yoktur telekom ile görüşeceksiniz dediler. Gidip talepte bulunduk. Telekom uzun sürer dedi. Şimdilik avea üzerinden yeni çıkan şu tarifeden aldım.http://www.avea.com.tr/web/paketler/hizlisinirsiz2gbinternetpaketi 2 GB AKK var. Ondan sonra hız 128 kbps olacakmış. Dediğim gibi şimdi benim kotadan yiyecek mi yemeyecek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi togiee -- 27 Temmuz 2017; 10:47:50 >

• Bu tarife için geçerli arkadaşlar ama hız düştükten sonra tekrar hızlanacak mı henüz bilmiyorum kota bitmediği için. Bitince yazarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PTTCell kullanan ve bunu denemiş olan var mıdır acaba? Özellikle kota bittikten sonra hızın yükselmesi meselesi mevcut mudur?

• Bimer ve BTK üzerinden şikayette bulunun. Başka türlü bu tip şikayetleri dikkate almıyorlar.
  • Ben pttcell kullanicisi olarak gece kota uygulamasi yok yani ayni.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: INVESTGN DISCOVERY

Ben pttcell kullanicisi olarak gece kota uygulamasi yok yani ayni.

Daha açık ifade etmiş olursak; gece saatlerinde hız kısıtlaması kalkıyor ve başlangıç hızıyla kullanıyoruz diyebiliyor muyuz? Bunu tecrübe edip denediniz ve hızdan memnun kaldınız mı merak ediyorum.

• X-LifeHard X kullanıcısına yanıt
    gece yemıyor ama kotan bıtınce hızın artmıyor 1gb aknsı var hıc kullanılmayan hattını tası sadece gece 2 8 arası girersın
  • quote:

Orijinalden alıntı: djcool

1 gb sınırsız 10 lira, faturalı tarife fiyatı üzerine alınabiliyor. Gece 2-8 kotadan düşmüyor. Bitince hız 128 kbps oluyor ve gece 2-8 normal hızlı sınırsız olarak kullanılıyor. Yazlıkta kullanıyorum.

pttcell miydi? ayrıca faturasız abone alımı var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • togiee kullanıcısına yanıt
    Adresinizde boş port yoksa ve adınıza turkcell hat varsa gelecek indirim koduyla aylık 80 tlye 50 gb kotalı wifi modem dahil turkcell net alabiliyorsunuz.

• quote:

1 gb sınırsız 10 lira, faturalı tarife fiyatı üzerine alınabiliyor. Gece 2-8 kotadan düşmüyor. Bitince hız 128 kbps oluyor ve gece 2-8 normal hızlı sınırsız olarak kullanılıyor. Yazlıkta kullanıyorum.

Evet bu tarife hangi operatörde geçerli?

Arkadaşlar benim bu aldığım paketmiş. Kimse dikkat etmemiş. Tarifem 2 GB yaz festivali. şimdi tüm internet kullanımı bittiğinde hız 128 olmadı. müşteri hizmetlerini aradım. adamlar diyor ki tarifenizde tüm kullanımlar bittiğinde 6 defa 250 mb için 7 tl alınır. bu da toplam 42 lira ekstra faturaya giriyor. ondan sonra paket devreye girer hızınız 128 olur.

• quote:

PttCell, paket adı super1gb, faturalı hatlar 10 lira karşılığında alabiliyor.

Yarın hemen bi pttcell alayım bari bununla uğraşacağıma. Teşekkürler cevap için.

Yalnız bu bir avea hizmetidir diyor. Benim avea hattım var. Pttcell alabilir miyim?

Bir de pttcell sitesinde "faturalı tarifelere başvurmak için son 2 aydan birine ait sabit fatura gereklidir. Bu ne demek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi togiee -- 6 Ağustos 2017; 18:45:9 >
  • quote:

http://www.pttcell.com.tr/faturali-paketler/1gb-internet-paketi

İncelersiniz. İlla fatura istiyorlarsa ikametgah da olur.

Hocam pttcell aldık bu paketten aldık. Şimdi kota bitmediği için hız düşmedi daha gece 2- 8'de kotadan yemiyor güzelce. Ama hız 128'e düştüğünde Gece 2'den sonra tekrar yükselecek değil mi?

Üstte bir arkadaş kota bitince hız artmıyor demiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi togiee -- 16 Ağustos 2017; 17:18:07 >

• quote:

Kesinlikle yükselecek. Aktif olarak kullanıyorum. Saat 02:10 civarı yükselmiş oluyor.

Teşekkürler.

• Beyler pttcell hala mobil ödeme ile dolandırıcılık devam ediyor mu ona göre geçeceğim, sizin öneriniz nedir?

• pttcelin 10 liralık kampanyasında gece 2-8 arasında hızı nedir arkaşlar indirme falan yapılabilir mi
  • bu kotalı interneti çıkartanın ....
    gece 2:00 sabah 8:00 arasında kotadan düşüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusesss

pttcelin 10 liralık kampanyasında gece 2-8 arasında hızı nedir arkaşlar indirme falan yapılabilir mi
    Bulunduğun yere gore degisir. Benim 12 ile 14 mbit arasi değişiyor gece saat 2-8 arasında... Bu sürü film oyun indiriyorum geceleri

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.