Şimdi Ara

Geç Kalmışlık Hissi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geç kalmışlık hissi. Bu his bazen geliyor bana ve durup dururken aklımdan bir sürü düşünce geçiyor. İçim huzursuz oluyor.
    Kendi zihnimde geçen düşüncelerin bir özetini aktarmaya çalışıyorum yardım edin.

Şu anda cumartesi günü ve boş boş oturuyorum. Diğer cumartesiler.. O cumartesilerde ne yaptım? Hiçbir şey yapmadım.
    Peki diğer günler pazarlar, hafta içiler. Yine boş. Belki bir iki tanesinde arkadaşlarımla gezdim, oyun oynadım, film izledim.
    Ama 26 yaşındayım kaç hafta geçirmişim hayatım boyunca. Sadece üçünü, beşini mi hatırlıyorum?
    Hafta içleri işe git gel yapmaktan başka ne yaptım.
    Bu günkü cumartesim ve gelecektekiler farklı olsun artık bir şeyler yapayım. Ama dur geçen onca gün bu benim aklıma gelmedi mi? Niye gelmedi o zamanlar mutlu muydum?
    Yada mutlu olmadığımın sıkılmadığımın farkında mı değildim? Niye şimdi mutsuzum. Farkına vardım ama bir şey yapamadım mı geçmişte?
    Şimdi bir şeylerin farkındayım peki şu anda içim rahat mı? Değil. Hiç farkına varmasam daha mı iyiydi?
    .
    .
    .

Akıp gidiyor bu düşünceler aklımdan ve dur diyemiyorum delirecek gibi oluyorum. Ne yapmalıyım boş boş geçen bir ömrün farkında olup.
    Evet ama yapacak bir şey yok. Ömrün geçmesini bekliyoruz diye dert etmemeliyim. Peki bu düşüncelerden nasıl kurtulacağım.
    Yada artık bir adım mı atmalı Niye şimdi atıyorum bu adımı geçmişte atmalıydım.
    Çok mu geç geç kaldım...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.