Şimdi Ara

GEBZEDEN BEYLİKDÜZÜNE NASIL GİDERİM ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
21.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yardımcı olur musunuz ? şahsi arabayla değilde minibüs metro vapur falan o şekil gitmek istiyorum en kolay yoldan nasıl giderim ?

• En kolay yöntem, bulunduğun yerden havaya yüksel beylikdüzüne yönel ve süzül

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabıhadan ucaga bın beylıkduzu ustunden gecerken parasutle atla
  • Gebze'den minibüsle Pendik metro'ya git. Metroya bin, Ünalan istasyonunda in, oradan metrobüsle direk beylikdüzüne yardır.
  • Gebze hareme bin Üsküdar'da in.

Marmaraya bin karşıya gec istersen vapura bin.

Eminönü den beylikduzune otobüs var ona bin.

3 vesayit

• Otobüs ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en basit yolu söylüyorum kardeşim 2 vesayette ordasın. 500t Ye bin öğlen saatlerinde bom boş olur zaten sen ilk duraklarda bineceğin için bomboş bineceksin. Durakda beklerken kesinlike ilk binmeye çalış. İnsanlar önüne geçmeye çalışacaklar sebebini birazdan anlarsın. Şimdi otobüse bindin arkaya doğru ilerlemeye başla, arka kapının önündeki koltuklardan birine cam kenarına otur. Kesinlikle kapı tarafındaki koltuklara oturmalısın yoksa tüm yolculuk boyunca güneşin gazabına uğrarsın demedi deme. Cam kenarı olmasına dikkat et. Kafanı cama yasla kulaklığını tak uyu ve rahat raht devam ediceksin. Cevizli bağa gelince in. Metrobüse geç. Ordanda beylik düzüne doğru yola çık. Olay bu 2 vesayette ordasın boşuna ipğerleriyle uğraşma
  • Moovit indir nasıl giderim derdinden kurtul

• Uçaktayken paraşütle atlamak daha mantıklı o yol hiç çekilmez

• quote:

Orijinalden alıntı: FuKaGa

en basit yolu söylüyorum kardeşim 2 vesayette ordasın. 500t Ye bin öğlen saatlerinde bom boş olur zaten sen ilk duraklarda bineceğin için bomboş bineceksin. Durakda beklerken kesinlike ilk binmeye çalış. İnsanlar önüne geçmeye çalışacaklar sebebini birazdan anlarsın. Şimdi otobüse bindin arkaya doğru ilerlemeye başla, arka kapının önündeki koltuklardan birine cam kenarına otur. Kesinlikle kapı tarafındaki koltuklara oturmalısın yoksa tüm yolculuk boyunca güneşin gazabına uğrarsın demedi deme. Cam kenarı olmasına dikkat et. Kafanı cama yasla kulaklığını tak uyu ve rahat raht devam ediceksin. Cevizli bağa gelince in. Metrobüse geç. Ordanda beylik düzüne doğru yola çık. Olay bu 2 vesayette ordasın boşuna ipğerleriyle uğraşma

2 vesait yapacak diye tüm istanbulu gezdirceksin adama Gebzeden cevizlibağa otobüsle gitmek en az 2 saat kaybettirir.

• Gebze terminalden Çorluya giden arabalar var onlarla git beylikduzunde in

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben en iyisi ışınlanmayı buluyim bune ya

• quote:

Orijinalden alıntı: İnsanın biri

Gebze terminalden Çorluya giden arabalar var onlarla git beylikduzunde in

Oha bu doğru mu eger doruysa varya efso olur

• Gebze terminalden ankaraya bilet al otobüse bin esenboğa da in uçağa bin istanbul yönüne uç Atatürk havalimanında in metroya bin yenikapıda in marmaraya bin sirkeci de in gerisini bilmiyorum orda sorarsın hocam

• Yuruyerek yada ucarak 2 dk ya ordasin kolay gelsin .

• Yes tecrübeyle ve facebook onaylı ama ben 2 yıl önce kullanmıştım vardır hala o arabalar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnsanın biri

Yes tecrübeyle ve facebook onaylı ama ben 2 yıl önce kullanmıştım vardır hala o arabalar

iyide o otobüsler otobandan gitmio mu
  • Zaman olarak en kısa yöntem: pendik metro istasyonuna ulaş bi şekilde(iett ya da minibüs).

metroya bin kadıköy yönüne. ünalan durağında in.

metrobüse aktarma yap. metrobüsle de doğru beylikdüzü. ama metrobüste as hattına binersen avcılarda, 34z hattına binersen zincirlikuyuda aktarma yapacaksın başka araca.

tahmini 2 buçuk saat sürecektir yol. bundan gayrısı 3 saati geçer.

beylikdüzünden bildiriyorum.

• Brian O Conner kullanıcısına yanıt
    hayır alakası bile 2,5 saatte beylik düzünde olur bn her gün tuzladan kağıtaneye 1 saat 15dk da gidiyorum 500t ile en hızlı bun yoldur diğer türlü çok kersin demedi deme
  • gebzeden 17b ler kalkıyor kartal metroya kadar gidiyor bin ona metroya kdr git metrodan ünalanda in ordan metrobüsle yardır hadi iy
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.