Şimdi Ara

Gebze Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ve Bilgisayar Topluluğu [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
6
Favori
4.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ikiodayediduvar

quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

quote:

Orijinalden alıntı: ikiodayediduvar

quote:

Orijinalden alıntı: yokedici_destroyer

Ayrıca okulun sıralamasını 50 bin olarak düşünüp bu kolaydır ya YTÜ, Marmara veya İstanbul dahilindeki başka yerler tutmadı diye burayı düşünen arkadaşları da uyarmak isterim. Okulun verdiği eğitim ve zorlama seviyesi kesinlikle 50 binlik sıralamaya sahip bir okulun üst seviyesindedir.

Bu sene 2011 girişli (hazırlık ile beraber 4+1) toplam 10 mezunun olup olmadığından bile emin değilim.

30binin altı gelmesin mi diyorsunuz yani?

hayır alakası yok sıralamayla işin. üniversitede yatmaya gelen gelmesin desek daha doğru. bilgisayar için diyorum tabi diğer bölümler minmarlık hariç yat bitir

Yazdığınız mesajdan bu anlam çıkıyor, lütfen ne yazdığımıza dikkat edelim. Yanlış yönlendirmelerin hesabını veremezsiniz.

Mesajı ben yazmadım alıntıladığınız mesajı.

• Opricnik kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın, yanlışlık olmuş, sözüm sahibini bulmuştur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antiGTÜ

Onları 5 Sene öncede söylüyorlardı. Senin de dediğin gibi 2107'de anca olur onlar (!)

Sanırım master plandaki çarşı ve kültür merkezi olayını beş sene önce diyorlardı dediniz. Doğru anladıysam her binanın bir maliyeti var ve bir planlanan tarihi var. Bu binaların ne zaman yapılacağına dair gidip yapı işlerinden bilgi alabilrisinzi. Okulda eskisine nazaran biraz daha fazla çalışma var.

Ayrıca planlar genellikle 4 yıllık yapılır. yani sizin salladığınız gibi 2107 de filan yapalım demezler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kızılgenç

quote:

Onları 5 Sene öncede söylüyorlardı. Senin de dediğin gibi 2107'de anca olur onlar (!)

Sanırım master plandaki çarşı ve kültür merkezi olayını beş sene önce diyorlardı dediniz. Doğru anladıysam her binanın bir maliyeti var ve bir planlanan tarihi var. Bu binaların ne zaman yapılacağına dair gidip yapı işlerinden bilgi alabilrisinzi. Okulda eskisine nazaran biraz daha fazla çalışma var.

Ayrıca planlar genellikle 4 yıllık yapılır. yani sizin salladığınız gibi 2107 de filan yapalım demezler.

Valla 2107 yi ben demedim. Sen dedin bende onayladım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kızılgenç

quote:

Valla 2107 yi ben demedim. Sen dedin bende onayladım.

Düzelttim. 2017 olacaktı o.

• Takip
  • 49.966 dan tutarmı ?
  • Çok anlatmamak lazım Gebze bilgisayarı aslında :D bu fprumdanda baya yazacak var galiba. Sıralamalar fırlamasın sonra :D bende 45 k dayım gelmezse baya uzulurum :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kapatın konuları. Tercihler bitince anlatırsınız. Sıralama yükselecek
  • Tercih edecekler sıralama yazabilr mi ?
  • mulberryx M kullanıcısına yanıt
    35.5 3. tercih
  • 35k

• 41k daki korkmasin canim 10k cekecek degil ya burs yuzunden zaten yazanlar genelde 35 45 arasi 20 kda olup yazanlar artarsa eger 50kdan yazan giremez :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Yaserov

Öncelikle bilgilendirme için teşekkürler. Zamanında hocalara falan bakıp sağlam yer demiştim zaten Şimdi de ilk tercihten yazmayı düşünüyorum. Son burs imkanları falan düşünülünce 41k'dan tutar mı sizce?

Rica ederiz. Umarım 41K sıralaman ile yerleşirsin. Lakin kesin bir şey söylemek zor. Sonuçta talebe göre bu sıralamalar oluşuyor; katalog sıralaması değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: mulberryx

49.966 dan tutarmı ?

bilemem
  • Buradan mezun olmuş ve piyasayı çok iyi tanıyan biri olarak:

1 - Bilkent
    2 - Odtü
    3 - Boğaziçi
    4 - İtü
    5 - Gtü

Yazın derim.
  • 44 binim gtü mü gazimi sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: cfasdfswadfsafa

Ber kiz kezban olacak diye bi sey yok tabi. Genellemek istemem

yanlış yere mesaj attın herhalde. burası konu dışı değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Smaugun Gözü

44 binim gtü mü gazimi sizce

Eğitim olarak GTÜ, Gaziyi baya geçer. Bence ilk tercihin GTÜ olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cfasdfswadfsafa

quote:

Orijinalden alıntı: Smaugun Gözü

44 binim gtü mü gazimi sizce

gtü tutsa bile yazma tanidigim benden buyukler var agir asosyal ve ayarsizlar sinir edici derecede

Sosyalleştir madem sen bizi... Madem çok sosyalsin merak ettim neler yapıyorsun o SOSYAL hayatında. Tanıdığın bi kaç insana bakarak tüm okulu karalayamazsın ki insanın neler yapmak istediği kendine kalmıştır bunu senin yargılama gibi bir hakkın yok.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.