Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (271. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.260
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gecen gun biri aldi vergi cikmadi. sans isi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teclast X80 Pro Tablet Bilgisayar

| Gearbest Türkiye |

Özellikler: Windows 10 + Android 5.1 Çift İşletim Sistemi / CPU: Intel Cherry Trail Z8350 Quad Core 1.44GHz ( up to 1.92GHz ) / GPU: Intel HD Graphic Gen8 processor / 2GB RAM-32GB ROM / 8 inç 1920 x 1200 Çözünürlüklü WUXGA IPS Ekran / Bluetooth-SD Kart Girişi-Kamera

Teclast X80 Pro Tablet Bilgisayarı 79.99$'a ''Flaş İndirimli" satın alabilirsiniz.

Sınırlı Sayıda!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Etrüsk -- 25 Mayıs 2017; 1:2:1 >

• Halah_Sumul kullanıcısına yanıt
    Günaydın,

Kargo seçim ekranının altında bulunan "Order Review" yazan boşluğa İngilizce olarak ürünün fiyatını düşük yazmalarını isteyebilirsiniz.
  • qenosit kullanıcısına yanıt
    Günaydın,

Sizin de dediğiniz gibi, tamamen şans işidir. Yükte hafif, paha ağır olur ama vergi ödenmez ya da tam tersi.. gibi.
  • Değerli forum üyeleri,

Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu ve de huzurlu güzel bir gün geçirmenizi dilerim.

İşçi ve emekçi abi/kardeşlerime kolaylıklar, okula gidenlere de başarılar dilerim.

Bir sorunuz veya sorununuz olursa tarafıma ulaşmaktan lütfen çekinmeyiniz. Sizler için burada olduğumu ve sizlere verdiğim değeri lütfen unutmayın.

Saygı ve selamlarımla, günaydın.
  • *AKIL ALMAZ MAYIS İNDİRİMLERİ*

| Gearbest Türkiye |

Mayıs bitmeden, bitirmiyoruz! Akıl almaz flaş indirimler bu kampanyada!

| Gearbest Türkiye |

*MAYIS FLAŞ İNDİRİM ve İNDİRİM KUPONLARI*

| Gearbest Türkiye |

Tüm kategorilerde geçerli indirim kuponları bu promosyonda! Böyle bir promosyon varken, neden daha fazlasını ödeyesiniz ki?

| Gearbest Türkiye |

*XİAOMİ ÜRÜNLERİNDE KAÇIRILMAYACAK FLAŞ İNDİRİMLER*

| Gearbest Türkiye |

Çin teknoloji üretim devlerinden olan Xiaomi'nin tüm flaş indirimleri bu kampanyada! Göz atmayı unutmayın, üzülürsünüz..

| Gearbest Türkiye |

*ARAMIZA HOŞ GELDİN!*

| Gearbest Türkiye |

Yeni müşterilerimiz için "hoş geldin partisi" düzenliyoruz. Yeni üye olan müşterilerimiz için kaçırılmayacak promosyonlar bu kampanyada!

| Gearbest Türkiye |

*TÜKETİCİ ELEKTRONİĞİNDE İNDİRİM ŞÖLENİ*

| Gearbest Türkiye |

Akıllı saat ve bileklikler, aksiyon ve araç kameraları, kablolu ve kablosuz kulaklıklar, 3 boyutlu yazıcılar, mini pc ve tv box, moto-araba araç-gereçleri ve daha nicelerinde kaçırılmayacak indirim şöleni!

| Gearbest Türkiye |

*BİLGİSAYAR ARAÇ-GEREÇLERİNDE DEV KAMPANYA*

| Gearbest Türkiye |

Bilgisayar araç-gereçleri, oyuncu aksesuarları, mini pc ve tv box, ağ aygıtları, bluetooth hoparlör ve daha nice üründe kaçırılmayacak fırsatlar!

| Gearbest Türkiye |

*KAÇIRILMAYACAK FLAŞ İNDİRİMLER PROMOSYONU*

| Gearbest Türkiye |

Birçok kategoride flaş indirim ve indirim kodları bu promosyonda. Videoya gözatmayı unutmayın!

| Gearbest Türkiye |

| Gearbest Türkiye |

0,99$ / 1,99$ / 2,99$ / 3,99$ / 4,99$ altı fiyatlardaki ürünler..

| Gearbest Türkiye |

| Gearbest Türkiye |

Günlük flaş indirim fırsatlarını kaçırma..! Birçok üründe rakipsiz fiyatlar, kaçırılmayacak fırsatlar GearBest'te!

| Gearbest Türkiye |

Yeni gelen tüm ürünler burada!

• | Gearbest Türkiye |

Anet A8 Desktop 3D Printer Prusa i3 DIY Kit "159.99$'a Flaş İndirimli" satın alabilirsiniz.

[Ürünü Satın Almak İçin Tıklayınız]

| Gearbest Türkiye |

• quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

| Gearbest Türkiye |

Anet A8 Desktop 3D Printer Prusa i3 DIY Kit "159.99$'a Flaş İndirimli" satın alabilirsiniz.

| Gearbest Türkiye |

merhabalar
    ürün fiyatı gayet iyi yalnız aklımda bir soru var
    videodaki gibi ufak heykeller yapmak için objenin katı modellemesinin yapılmış olması gerekiyor diye biliyorum. (tabi hazır modeller hariç)
    3d programlarda modelleme yapmadan bir kişinin 360 derece çekilmiş fotoğrafını algılayan programlarla 3d basım yapmak mümkünmüdür

• Paysage kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Maalesef ürün hakkında o kadar çok detaya sahip değilim. Youtube'da detaylı inceleme videolarını izleyerek aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Örnek olarak bunlara göz atabilirsiniz: (https://www.youtube.com/watch?v=wixImkgc6jA ) / (https://www.youtube.com/watch?v=wa_bDokM48Q )

• | Gearbest Türkiye |

Xiaomi Mi Pad 3 Tablet PC'yi [ Padgb3 ] kupon koduyla 249.99$'a satın alabilirsiniz.

-> Kupon kodu "100 stokla sınırlıdır", kaçırmayın!

• Hocam bilmediğimden soruyorum, bu gümrükte 30 euro yukarısı vergiye tabi muhabbeti vardı, bu fiyatta ürünleri alınca bi sıkıntı olur mu ? işleyiş nasıl oluyor acaba
  • aliatabak_ kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Sipariş notu bırakarak fiyatı düşük gösterebilirsiniz.
  • Siparişimin ardından 18 gün geçti ve hala aynı ticketler

Adres istiyor veriyorum tmm gönderiyoruz diyorlar 2 gün sonra tekrar adres istiyolar.

Neyin kafasını yaşıyorlar meraktayım.

Son çare hiç uğraşmadan charge back yapmak sanırım, parayıda iade etmez bunlar.

Yardım edilsin diye degil bilgi olsun diye yazdım.

• Keremkuyt K kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Lütfen özel mesajınızı kontrol edin.

• GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Hayda daha yeni aldıydık biz. Ne olacak bizimkisi acaba?
  • gcb1903 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Ne sipariş vermiştiniz?

• | Gearbest Türkiye |

SCISHION V88 Android TV Box "24.99$'a Flaş İndirimli" satın alabilirsiniz.

| Gearbest Türkiye |

• Hep söylüyorum şu gearbestten pos malezyalı ürünler almayın 2 ay olmasını bekliyorum sonra paramı geri almayı DENEYECEĞİM

Ürün elime ulaşmadı gibi paramı 2 ayda Side ediyor bu kadar yüzsüz bir firma olamaz hem suçlu hem güçlüsün gearbest daha geçen gün amazondan 200 TL lik kargo masrafı iadesi aldım bu süreç 1 aydan kısa sürdü

Daha önce çok ürün aldım yurt dışından Avrupa Amerika Çin hep aldıkça sonrakilerde sorunsuz gelecek zannediyorsunuz ama bir kere başınıza böyle olay gelince bir daha oradan alışveriş​ yapmamaya karar veriyorsunuz. Konudaki arkadaşın tek yapabildiği kuralları söylemek bir yaptırım gücü yok müşteri hizmetleri klasmanında bir değil buraya güvenip almayın önceki konuya yazdığım mesajları kontrol edin

• Merhaba,

Daha öncede defalarca belirttiğim gibi "GearBest tarafından görevlendirildim". Türküm ve Türkiye'de yaşıyorum. Çin'de, GearBest binasında faaliyet göstermiyorum yani. Benimde yapabildiklerim ve yapabileceklerim kısıtlı. Herkesin farklı görev ve hizmetleri var. Her şirkette olduğu gibi farklı farklı departmanlarımız mevcut. Ben Türkiye yetkilisiyim. Hesapları ve konuları yönetiyor, flaş indirim, promosyon ve kupon paylaşımı yapıyor, soru ve sorunlarınızda yardımcı olmaya çalışıyorum. Ticket servisinde ya da finansal departmanda görevli değilim. Ancak rica ve ısrarla mağduriyetinizin halledilmesi için elimden gelenin fazlasını yapıyor, bazen firma ile bile ters düşüp, sizler için işimi kaybetme riskini göze alıyorum. Bunu neden yapıyorum? Boğazımdan geçen her bir lokmanın, helal olması için. Paramı alıp, bir köşede öylece durup, arada bir mesajlara bakıp ya da paylaşım yaparak günümü tamamlayabilirim.. ama yapmıyorum.

Her şirketin politikası farklı. Amazon'da var olan bir şey, Banggood'da olmayabilir. Bu durum bizim için de geçerli.

Genel prosedür "60 gün tamamlanması" gerektiği yönünde. Aliexpress'te de durum böyle. Ürün 2 aya teslim edilmezse, ticket oluşturun lütfen. Sonra sipariş ve ticket numarasını bana gönderin, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışayım.

İyi günler dilerim.

• Arkadaşlar akıllı saatler konusunda bilgili olan var mı? Bir çok model var kararsız kaldım. Şuan indirim var gibi görünüyor.
  • 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.