Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2633. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
800
Favori
4.108.877
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26312632263326342635
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İade hakkınız var ama ekstra masraf çıkar yine. Daha fazla masraf yapmış olursunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Bu mesaj ne demek istiyor anlamadım,s5 alan biri olarak istersek iptal edebileceğimizi mi söylüyor

• istafana3844 İ kullanıcısına yanıt
    Çıkan ekstra ücreti iade alabileceğiniz yönünde teyit amaçlı bir mesaj.

• O zaman j net tekrar ulasacak bize,keşke bir an önce ulassalar,neredeyse Türkiye’de de aynı fiyata geldi robot gelmedi

• - KAMPANYA ve İndirim kodları YALNIZCA LİNKTEKİ ÜRÜNLER için GEÇERLİDİR. "Farklı bir depo, model veya renk için kullanılamaz".

- İndirim kodları ve flaş indirimler; süre ve stoklarla sınırlıdır, alacaklarınızı lütfen ertelemeyiniz.

- Viomi V2 Pro ve Viomi V3 için Almanya deposunu aktif ettirmiş bulunmaktayız. Sipariş vermek isteyenler hem "daha az vergi ödeyecek" hem de kargo maliyeti daha az olacak.

- Bu arada sizden ricam; destek olmak açısından sepetinizdeki ürünü silip, tekrar forum üzerindeki "satın almak için tıklayınız" kısmındaki linklerden sepete ekleyip öyle satın almanız ya da alacağınız ürünü konuda/mesajda paylaşıp, oradan tıklayarak, sepete ekleyerek alışveriş yapmanız yönünde. Hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür ederim.

Xiaomi VIOMI V2 Pro LDS Sensör 2 in 1 Islak ve Kuru Akıllı Robot Süpürge

200$ Üzeri Alışverişe, Sepette Ekstra 20$ Kupon

İndirimli fiyat: 339.99 $

Satın Almak İçin Tıklayınız

Xiaomi VIOMI V3 LDS Lazer Navigasyonlu Akıllı Robot Süpürge

200$ Alışverişe, Sepette Ekstra 20$ Kupon

İndirimli fiyat: 459.99 $

roborock S5 Max - Lazer Navigasyonlu Akıllı Robot Süpürge - Beyaz

VERGİ + KARGO DAHİL

- KAMPANYA YALNIZCA LİNKTEKİ ÜRÜN için GEÇERLİDİR. "Farklı bir depo, model veya renk için kullanılamaz".

Toplam Maliyet: 639.90 $

Xiaomi Mijia STYJ02YM PRO LDS Sensör 2 in 1 Islak ve Kuru Akıllı Robot Süpürge

VERGİ + KARGO DAHİL

İndirim kodu: X4CC3603DDDEB001

Toplam Maliyet: 459.99 $

• istafana3844 İ kullanıcısına yanıt
    Onu bilmiyorum ama eğer tekrar irtibata geçip ücret talep ederlerse iadeniz sağlanacak.
  • | Gearbest Türkiye |

Merhaba GearBest, 4 Temmuz’da verdiğimiz sipariş henüz kargoya verilmedi. Rica etsem uygun bir zamanda ilgili kişiye hatırlatma yapabilir misiniz?

• aliozdas A kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Önceki siparişlerin bu hafta kargoya verilip gümrüğe ulaşacağı söylenmişti. Yarın tekrar hatırlatma yaparım.

• Merhaba, 599$ a vergiler dahil roborock s5 max alıp eline ulaşan oldu mu? Süreci bizimle de paylaşabilir mısınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Verdiğiniz linkte Viomi v2 pro için gümrük hariç 2860 lira gibi bir fiyat çıkıyor. Gümrük bedeli nedir? Bin lira civarında da gümrük çıkıyor ise Hepsiburada mi Store zaten bu ürünü 3800 liraya satıyor. Neden yurt dışından alınsın?

• raskolnikov81 R kullanıcısına yanıt
    Bu cihaz hakkında net bir durum yok. Geçen hafta gelen ürünler 270₺ vergi çıktı. 1 ay önce ben aldım 400₺ vergi çıktı. Ondan önce 800₺ çıkanda oldu.

İndirim dönemi yeni başladı daha öncesinde 4800-6000₺ arasında idi TR fiyatları. Bana maliyeti 3050₺ olmuştu. Şuana kadar da iyi almışım dedim ayrıca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 21 Temmuz 2020; 23:39:57 >
    Merhaba,

Ürün sayfasında fiyat bölümünün hemen üst kısmında bulunan para birimleri/dil seçeneği bölümünden doları seçip ilerlerseniz bankanızın kur oranı yansır hesaba. Vergi hariç fiyatı 2330 TL dolaylarına tekabül ediyor güncel kur ile. Gümrük harcı ise biraz değişken; ne çıkarsa bahtınıza... 250-808 TL aralığında masraf yaparsınız.

• KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler.

• KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirdiniz için ikinize de teşekkür ederim.

Rica ederim.

• kemalyaylali K kullanıcısına yanıt
    Ayın haziran 19 unda sipariş verdim
    Temmuz 1 de katgolandı
    Temmuz 10 da honkongdan uçuşu oldu ülkeye geldi
    Şu anda gümrükte görünüyor
    Ne zamana çıkar Allah bilir

Bir de amazon tecrübemi paylaşayım bu ayın 15 inde yine başka bir model robot süpürge aldım 16 da kargolandı 17 sinde gümrüğe girdi aynı gün çıktı toplamda 5 gün sürdü

Sipariş verdiğime pişman oldum açıkcası
    İptal etmek istedim ama kargolandığı için o da mümkün olmadı ayrıca iade işlemi de gözümü korkuttu burda 2 ay iade bekleyenlerin olduğunu gördüm

Durum ne yazık ki böyle sipariş vereceklere tecrübe olsun

• iburkan2 İ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler verdiğiniz bilgi için. Zaten fiyatı da 639$a yükselmiş. Şimdi fark ettim ben de.

• kemalyaylali K kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Vergi tutarı 1250 - 1350 civarında değiştiği için fiyatı artırmak zorunda kalındı maalesef. Vergi hariç fiyat 430-39.99 dolaylarında.

• 6 haftadır paramın iadesini bekliyorum. 6 hafta. Her seferinde de bugün yatacak yarın yatacak diye bekletiliyorum. Bu kadar zor olan nedir?

• 
Sayfa: önceki 26312632263326342635
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.