Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2394. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.299
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23922393239423952396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• mi band indirimi yok mu yav
  • https://m-tr.gearbest.com/tv-box/pp_895800.html?wid=1433363&lkid=11004390

Merhaba, bunu almayı düşünüyorum, vergi çıkarsa Gearbest ödüyordu, o kampanya bitti mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • htepeli kullanıcısına yanıt
    Merhaba kampanya biteli 1 yıl oldu iyi günler

• Teşekkür ederim, bayağı uzak kalmışım demekki.

• Merhabalar. Xiaomi dizüstü bilgisayar almak istiyorum. Mevcut kampanyalar nelerdir? Gümrük sorunu nasıl aşılır?

• omeeeeer kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Şu an için herhangi bir kampanya bulunmamaktadır.

Gümrük ile ilgili detayları arama motorlarından(Google, Yandex vb.) araştırmanız -güncellik ve detay bakımından- daha yararlı olacaktır.
  • DoubleJift kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Şu an için yok maalesef.
  • 13 Mayıs - Pazartesi * Günün İndirimleri(promosyonların ve indirimlerin tamamına ulaşmak için lütfen ilk mesajı inceleyin)

Alfawise H6 Android 9.0 6K HD TV Box[4GB RAM + 32GB ROM] / Ürün Sepete Eklenince İndirim Uygulanacaktır / 37.8$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

GOCOMMA Küp - Beşli Priz / Ürün Sepete Eklenince İndirim Uygulanacaktır / 7.2$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise L3 Plus WiFi IP Kamera / Ürün Sepete Eklenince İndirim Uygulanacaktır / 51.3$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise HQB - Q32 TWS Bluetooth Kulaklık / Ürün Sepete Eklenince İndirim Uygulanacaktır / 16.2$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise Çift USB 3.4A Hızlı Şarj Cihazı / Ürün Sepete Eklenince İndirim Uygulanacaktır / 3.6$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise A80 2800 Lumens BD1280 Projeksiyon Cihazı / Flaş İndirimli / 89$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise ZS - GX4S 1080P IP66 Outdoor IP Kamera / Flaş İndirimli / 30$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise A13 2800 Lumens LCD Full HD 1080P Projeksiyon Cihazı / Flaş İndirimli / 68$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Bilikay V11 Akıllı Saat / İndirim Kodu: TDJ6FUBY9J / 28$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Kodak U3 A1 V30 4K HD 64GB SD Kart / Flaş İndirimli / 14$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise A8 Air Mouse / Flaş İndirimli / 7$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

• Türkiye deposunda bulunan ürünleri nasıl görebiliyoruz?
    Türkiye deposunda android box varmııdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abuabuabu -- 15 Mayıs 2019; 9:5:28 >
  • abuabuabu A kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Şu an için Türkiye deposunda ürün bulunmamaktadır.
  • 320 dolara xiaomi robot aldim hala kargoda, fiyati 300 e dusmus. Parayi alma sansim varmi?
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Peki android boxlar kaç günde deliyor ve vergi olarak ne çıkıyor bilen varmı
    Birisi ÖTV KDV TRT diye yazmış ama yaklaşık 400 tl lik bir box için acaba ne kadar vergi çıkar?

• quote:

Orijinalden alıntı: abuabuabu

Peki android boxlar kaç günde deliyor ve vergi olarak ne çıkıyor bilen varmı
    Birisi ÖTV KDV TRT diye yazmış ama yaklaşık 400 tl lik bir box için acaba ne kadar vergi çıkar?
    Merhaba %20 vergi %20 ÖTV + 7 avro TRT payı alınıyor TV boxlardan bilginize

• shaolee S kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Maalesef :(
  • takipli almış olduğum ürünü takip edemiyorum böyle bir kargo yok diyor ne yapmam lazım
  • witamin01 W kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Özelden takip numaranızı iletir misiniz?
  • meizu ep51 model kulaklık alacaktım da vergi muhabbeti var şuan 144 lira gözüküyor sitede, almak istediğimde ne kadar ödeyeceğim bilen var mı? eğer vergi varsa ödeme ekranında mı ödüyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peter Jones

meizu ep51 model kulaklık alacaktım da vergi muhabbeti var şuan 144 lira gözüküyor sitede, almak istediğimde ne kadar ödeyeceğim bilen var mı? eğer vergi varsa ödeme ekranında mı ödüyorum?
    Merhaba vergiyi Türkiye'ye geldiğinde ödüyorsunuz Bluetooth kulaklık ÖTV ye tabi olduğunu hatırlıyorum %40 vergi demek oluyor yani bilginize

• Berkan bey gearbest cüzdandaki parayı karta iade alma şansımız yok mudur?
  • 
Sayfa: önceki 23922393239423952396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.