Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1806. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
18 Misafir - 18 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.275
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18041805180618071808
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Merhaba,

Stok ve yoğunluk sebebiyle gecikme yaşanmış olabilir.

Dilerseniz stok durumunu ilk sayfa, 2. mesajdaki anlatımla teyit edebilir.. ya da müşteri destekten bilgi alabilirsiniz.

İki üründe dün kargolanmış. İlginiz için tesekkürler..
  • [ 24 Şubat 2018 - Cumartesi ]

MSI PL62 7RC - 005 Oyuncu Laptop[1 Yıl Uluslararası Garanti - 8GB RAM + 1TB HDD / i7-7700HQ İşlemci / GeForce MX150 GDDR5 Ekran Kartı] / Flaş İndirimli / 954$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Meizu EP52 Bluetooth Kulaklık / Flaş İndirimli / 40$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Huami AMAZFIT Cor Akıllı Bileklik / E-Posta İndirimi / 47$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

YWXLight Ateş Efektli E27 LED Ampul / Flaş İndirimli / 8$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Teleskobik El Feneri / İndirim Kodu: MLR44 / 4$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Dome G30B 2.7 inç H.264 1080P Full HD Araç Kamerası[Ön ve Arka Kameralı] / Flaş İndirimli / 34$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Metal Hızlı Araç Şarj Cihazı / Flaş İndirimli / 10$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Utorch RGB Hoparlörlü Akıllı LED Ampul / Flaş İndirimli / 8.5$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

DJI Mavic Air RC Drone[Ücretsiz Kargo] / İndirim Kodu: djivbg / 868$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Dibea 2 in 1 Kablosuz Elektrik Süpürgesi / İndirim Kodu: C7GBDD / 94$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi iHealth Termometre / Flaş İndirimli / 25$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Gocomma Bluetooth Kulaklık[Gürültü Önleyicili] / Flaş İndirimli / 11$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

VIOMI 3.5L Su Arıtıcı Sürahi / Flaş İndirimli / 37$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Akıllı Wifi Priz / Flaş İndirimli / 11$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Syllable D3X Bluetooth 4.2 Kulaklık / Flaş İndirimli / 13$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

SYNOKE 61576 Dijital Spor Kol Saati / Flaş İndirimli / 3.2$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Huami Amazfit 2 Akıllı Saat / Flaş İndirimli / 190$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

NO.1 F5 Akıllı Saat / Flaş İndirimli / 49$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

S928 Akıllı Saat - Gerçek Zamanlık GPS / Flaş İndirimli / 60$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

ZDM 5M 24W RGB LED Şerit[Su Geçirmez] / Flaş İndirimli / 6$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Piston Fresh Kulaklık / Flaş İndirimli / 6$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

KINGSONGS Laptop El Çantası[Koruyuculu ve USB Girişli] / Flaş İndirimli / 30$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

KingDian S280-240GB Solid State Drive 2.5 inch SSD Hard Disk SATA3 Interface / Flaş İndirimli / 90$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Uçan Oyuncak Peri - 2 Adet / Flaş İndirimli / 10$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Dijital Aksesuar Çantası / Flaş İndirimli / 15$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Kazı Kazan Dünya Haritası / Flaş İndirimli / 7$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

LED Metal Bileklik + Saat / Flaş İndirimli / 7$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Colorful iGame 1050Ti Ekran Kartı[NVIDIA GeForce 7000MHz 128bit 4G DDR5 6Pin with DVI + HDMI + DP with Cooler Fans Bitcoin Mining] / İndirim Kodu: C1050TI / 260$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Gocomma QC 3.0 Hızlı Şarj Cihazı - Güç Adaptörü[Siyah] / İndirim Kodu: GocommaFeb1 / 4$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Gocomma 1M Micro USB Şarj ve Data Kablosu[Siyah] / İndirim Kodu: GocommaFeb2 / 3$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Gocomma 1M Micro USB Şarj ve Data Kablosu[Gri] / İndirim Kodu: GocommaFeb3 / 3$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Gocomma 1M Micro USB Şarj ve Data Kablosu[Kırmızı] / İndirim Kodu: GocommaFeb4 / 3$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Gocomma QC 3.0 Hızlı Şarj Cihazı - Güç Adaptörü[Beyaz] / İndirim Kodu: GocommaFeb5 / 4$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Gocomma 1M Type-C Şarj ve Data Kablosu[Kırmızı] / İndirim Kodu: GocommaFeb6 / 3$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Gocomma 1M Type-C Şarj ve Data Kablosu[Siyah] / İndirim Kodu: GocommaFeb7 / 3$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Gocomma 1M Type-C Şarj ve Data Kablosu[Gri] / İndirim Kodu: GocommaFeb8 / 3$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Gocomma 3A Type-C Hızlı Şarj ve Data Kablosu / İndirim Kodu: GocommaFeb9 / 4$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Gocomma 5V 3A + 3 USB Girişli Hızlı Şarj Cihazı - Güç Adaptörü[Siyah] / İndirim Kodu: GocommaFeb10 / 7$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Gocomma 5V 3A + 3 USB Girişli Şarj Cihazı - Güç Adaptörü[Beyaz] / İndirim Kodu: GocommaFeb11 / 7$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Gocomma 3 USB Girişli[QC 3.0 + 2.4A] Hızlı Şarj Cihazı - Güç Adaptörü[Beyaz] / İndirim Kodu: GocommaFeb12 / 6$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Gocomma Araç Klima Askısı Telefon Tutacağı / İndirim Kodu: GocommaFeb13 / 2$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Gocomma Araç 360 Derece Mıknatıslı Telefon Tutacağı / İndirim Kodu: GocommaFeb14 / 2$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

ILIFE V7 Temizlik Robotu[Süper Sessiz] / İndirim Kodu: GBCWV7 / 157$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

ILIFE V7S PRO Temizlik Robotu / İndirim Kodu: ILIFEV7SPRO / 166$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Yeston Radeon RX570 4G D5 Ekran Kartı / İndirim Kodu: YRX570 / 590$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Lavewatch LW - 10A DIY 3D Yazıcı / İndirim Kodu: Lavewatch / 406$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Tevo Tarantula 3D Yazıcı / İndirim Kodu: Tevotaratu / 210$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

TEVO Tornado Most Assembled Full Aluminum Frame 3D Yazıcı / İndirim Kodu: TEVOna / 360$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

TEVO Little Monster Delta 3D Yazıcı / İndirim Kodu: TEVOmonster / 890$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Creality3D CR - 10mini 3D Yazıcı / İndirim Kodu: cr10mini3d / 350$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Creality3D CR - 10 3D Yazıcı / İndirim Kodu: cr10printer / 450$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Ender Ender - 2 3D Yazıcı / İndirim Kodu: CRENDER / 196$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Tronxy X5S High-precision Metal Frame 3D Yazıcı / İndirim Kodu: TronxyX5SPRE / 300$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Anet A6 3D Masaüstü Yazıcı / İndirim Kodu: AnetA63d / 210$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Anycubic I3 MEGA Metal FDM 3D Yazıcı / İndirim Kodu: AnycubicI3ME / 360$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Kredi Kartlık Cüzdan / Flaş İndirimli / 5.5$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Douguyan 14.5L/14 inç Erkek Askılı Çanta / Flaş İndirimli / 26.8$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

100 Adet Fosforlu Taş / Flaş İndirimli / 10.2$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Deepoon E3B Virtual Reality Headset 5.7 inch QHD Screen / Flaş İndirimli / 270$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

As Oyun Kartı Şekilli Şişe Açacağı / Flaş İndirimli / 1.5$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

İskelet Şekilli Cam Bardak / Flaş İndirimli / 4$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Pilli El Blender / Flaş İndirimli / 2.6$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Polarize Güneş Gözlüğü / Flaş İndirimli / 12$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Polarize Sürücü Güneş Gözlüğü / Flaş İndirimli / 19$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

LERAVAN Çok Fonksiyonlu Masaj Aleti / Flaş İndirimli / 31$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

SOOCAS / SOOCARE X3 Şarj Edilebilir Diş Fırçası / Flaş İndirimli / 53$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Tam Yüz Maske Şnorkel Seti - Aksesuar Kamerası Takılabilir / Flaş İndirimli / 22$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Alfawise Z28 Pro Smart TV Box / Flaş İndirimli / 57$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

ECOVACS CEN540 - LG Temizlik Robotu / Flaş İndirimli / 248$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

TEVO Michelangelo 3D Yazıcı / Flaş İndirimli / 210$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

| Gearbest Türkiye |

* Erkek Saatlerinde Kaçırılmayacak Fiyatlar *

Bu fiyatlar kaçmaz! Eşinize dostunuza.. en önemlisi de kendinize hediye alabileceğiniz birbirinden güzel saatler, rakipsiz fiyatlarla bu promosyonda!

* 2018 - En Çok Satan RC Araçlar *

Birbirinden güzel ve özel RC araçlarda kaçırılmayacak fırsatlar!

* 1$ Altı Ürünler *

Düşük harcama, yüksek mutluluk!

* Kupon Dünyası *

Birçok üründe kaçırılmayacak fırsatlar bu promosyonda! Hem sizi, hem de cebinizi düşünüyoruz :)

* Sevgililer Günü İndirimleri *

Sevgililer gününe özel, sevgi dolu fırsatları kaçırmayın!

* Gaming İstanbul Özel - %50 İndirim Fırsatlar *

En çok tercih edilen oyuncu ekipmanlarında ve birçok üründe promosyona özel %50'ye varan flaş fırsatlar var!

* Alfawise V10 A3050 USB Oyuncu Faresi *

Alfawise V10 A3050 USB Oyuncu Faresi ve diğer Alfawise ürünlerindeki süreli ve sınırlı indirimleri takipte kalın!

* KZ ZSR Hybrid Kulaklık Promosyonu *

KZ ZSR Hybrid HiFi kulaklık artık GearBest'te! Süreli ve sınırlı sayıdaki flaş fiyatları kaçırmayın

* Yeni Ürünlere ' Merhaba! ' *

Yeni ürünlerimize ' Merhaba! ' demeyi unutmayın.. GearBest puanlarınızı kullanarak daha fazla tasarruf edebileceğinizi unutmayınız.

* Türk Müşterilerimize Özel Fırsatlar *

*Dost tavsiyesi: Bu promosyon sayfasında çok güzel indirimler olacağına dair duyumlar aldım.. ara ara takip etmende fayda var Daha fazla indirim için, lütfen ana/resmi konumuzu(tıklayınız) favorilerinize ekleyin.

* Junsun T518 Full HD 1080P Araç Kamerası *

Junsun T518 Full HD 1080P Araç Kamerası ve diğer araç ürünlerindeki sınırlı süre ve stoktaki flaş fırsatları kaçırmayın!

* Türk Müşterilerimize Özel Yeni Yıl İndirimleri *

* Ödeme sorunu yaşayan ve sepet/ürün tutarına takılan müşterilerimiz BKM Express ile gönlüne alışveriş yapabilir. Sizler için hazırladığımız promosyon sayfasını yukarıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

* Flaş Fırsatlar *

GearBest puanlarınızı kullanmanızın tam zamanı! Bu fiyatlar kaçmaz!

* Düşük Fiyat, Yüksek Mutluluk *

1$'a alabileceğiniz yüzlerce ürün bu promosyonda!

* 2018 İndirimlerini Kaçırmayın *

Promosyon sayfamız güncellendi, incelemenizde fayda var

* Stokları Bitiriyoruz *

Stokları bitiriyoruz! Cep dostu fiyatlar için, göz atmayı unutmayın..

* Flaş Fırsatlar Devam Ediyor *

Puanlarınızla birlikte daha da hesaplı hale getirebileceğiniz flaş indirim fırsatlarını kaçırmayın!
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle bende tavsiye ederim.1 2 ay önce ugrennin kablolarını hep 1 dolardan aldım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

Orijinalden alıntı: DARBE

quote:

Orijinalden alıntı: kizilsultan

Zaten sadece kablo hocam. Q.C3.0 Şarj ve Data kablosu yazıyor.

Şarj ve data kablosu deyince ikisi bir arada zannettim, teşekkürler.

İkisi bir arada hocam zaten. Hem Şarj Kablosu, hem Data kablosu işlevi görüyor. İki özelliği de aynı kablo ile kullanabiliyorsunuz

Öyle değil hocam, şarj cihazı ve kablo bir arada zannederek aldım, dikkatsizliğimden. İptal için hem uygulamadan hem mobil siteden mesaj attım ama kaale alan olmadı. Mail geldi bugün de kargolanmış. Bi kablo için pahalı geldi bana. Bu kablonun bu fiyata değecek bir özelliği güzelliği varsa iyi, bari kendimi avutayım :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• uzun zamandır bu konuyu takip ediyorum, pek çok da ürün aldım sayenizde uygun fiyatlı olarak teşekkür ediyorum, ama şunu söylemem gerek son zamanlarda iyice fiyatlar indir bindire döndü. fiyat takibini hem kendim not alarak yapıyorum hem de farklı chrome uzantıları ile yapıyorum. bir ürün için kod geldiği zaman fiyat uçuyor kodlu fiyatı normal fiyatı ile aynı oluyor. araştırmasak ooo ucuzmuş diyip atlayacağız hemen. adam akıllı bir kupon da denk gelmiyor buara hiç, aynı ürünler tekrar tekrar pişirilip pişirilip önümüze konuyor. diğer ülkelere uygulanan kuponları da görebiliyoruz bazı sitelerden, özellikle arap ülkelerine çok uygun veriyorsunuz, bize yok bu indirimler nedense. bence bu konuya biraz daha eğilmeniz ve çeki düzen vermeniz lazım gerçekten tutunmak istiyorsanız Türkiye piyasasına.
  • HT - 01 Çok İşlevli Altı Kollu Lehimleme İstasyonu
    https://tr.gearbest.com/multi-rotor-parts/pp_666919.html

Bu ürüne indirim alabilirmiyiz. Yalnız iyi bir indirim gelmesi lazım AE de 10-15 dolar arası satılıyor.
  • Xiaomi 70 Minutes Akıllı Araç Kamerası / İndirim Kodu: lnyheco / 40$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

28 dolar indirim beklerken 37 şimdide 40 dolar oldu :D indirim yerine bindirim gelip duruyor bu alete 30 31 dolar falan olsa da alsak hocam hiç mi imkanı yok
  • das.sigma kullanıcısına yanıt
    GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Yazdıklarınıza tamamen katılıyorum. Arap ülkeleri yanında birde İspanya, İtalya, İsrail ve Polonya'dada çok iyi indirimler yapıyorlar.
    Umarım şu tatilden sonra buna bir çözüm bulurlar. Yoksa başka sitelere bakacağız artık. Puan olayıda kalkınca Gearbest fiyat performans oranı iyice dibe vurdu.
  • 4Vagrant kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Şu an indirim düzenlenmesi yapılacağı için, fiyatlar hakkında net bir şey söyleyemiyorum maalesef. Lütfen konuyu favorilerinize ekleyerek takipte kalınız.
  • Darkhorse1 D kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Şu an için indirim talep edemiyorum maalesef.
  • das.sigma kullanıcısına yanıt
    Darkhorse1 D kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Asıl bizi tercih ettiğiniz için ben teşekkür ederim.

Diğer e-ticaret sitelerinin genelinde maalesef -tatil sebepli diye düşündüğüm- bir artış gözlemlenmekte.

Bunun dışında müşterilerimizin de sürekli şikayetçi olduğu fiyat politikamızda ve indirimlerde düzenlemeler yapmaktayız.. bu sebeple de global olarak da bir indirim uygulanamamaktadır.

Her şey düzene geçince bizzat ben pazar araştırması ve fiyatları belirleyeceğim, merak etmeyin.
  • Config kullanıcısına yanıt
    Ben teşekkür ederim, güzel günlerde kullanın :)
  • Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    Şu an için yok maalesef :(
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Biz bizzat üreticiden yani Xiaomi'den tedarik ederek ürünlerin satışını/gönderimi yapmaktayız. Ürünle ilgili bir sorun var ise lütfen önce müşteri desteğe video çekerek iletiniz, sonrasında bana "sahte olduğunu düşündürecek" kısımları özel mesaj yoluyla iletmenizi rica ediyorum. Çünkü daha önce Xiaomi'nin yaptığı depo yanlışı sebebiyle Hybrid PRO kulaklıklar ile ilgili bir sorun yaşamıştık, eğer bu tip bir durum söz konusuysa daha fazla müşterimiz mağdur olmadan gerekeni yapalım.
  • turkishwizard04 kullanıcısına yanıt
    Tekrardan merhaba,

Maalesef şu an global dahil bir indirimi bulunmamaktadır.
  • sasomelih kullanıcısına yanıt
    Günün indirimlerinde istemediğiniz kadar mevcut :)
  • Merhaba,

Meizu EP-51'i alıp da kullanan.. "memnun kalmadım" diyen bir müşterimize daha hiç rastlamadım, beğeneceğinize eminim.
  • emfuzi E kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

İndirimler hakkında net bir şey söyleyemiyorum maalesef. Farklı bir departman ilgilendiği için, sizleri yanlış yönlendirmek ve bilgilendirmek istemiyorum.

Mağaza satışımız maalesef bulunmamaktadır.
  • ismkdc kullanıcısına yanıt
    Tekrardan merhaba,

Öncelikle lütfen beni yanlış anlamayın, sizi samimi bulduğum için bu şekilde cevaplar vermekteyim, memnun olmuyorsanız lütfen beni uyarın, "kurumsal mod" için dönüş yapayım :)

Sorduğunuz sorunun cevabı, aslında soruda.
    quote:

malin zaten ureten 1 tlye satiyo gearbest neden 2tlye satiyo
    çünkü o malı üreten firma :) En basitinden bir çikolatanın fabrika/üretici çıkışı 50 kuruş, toptancı fiyatı 75 kuruş, raf fiyatı 1TL.. böyle düşünmek lazım. Hangi ürün, üreticiden çıktığı fiyatta -üretici firma haricinde- satılıyor ki?

Diğer sitelerdeki fiyatlar "Türkiye" ağırlıklı idi. Tabii ki diğer e-ticaret sitelerine oranla yüksek farklar var ise, niye müdahale edilmesin..

Yeni ürün olması sebebiyle "genel olarak" bu fiyatlara satılmakta.. önümüzdeki birkaç ay içerisinde zaten fiyatlarda esneme olur, dilerseniz o zaman tercih edebilirsiniz.

• < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: önceki 18041805180618071808
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.