Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (178. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
17 Misafir - 17 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.276
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aga bu malaysia post ne vasat bişey. 8 inde aldık daha türkiyeye girmedi. ondan sonraki tarihlerde takipsiz kargoyla aldığım kargolar bile geldi. alacak varsa almasın türkiyeden alsın sigara içiyorsa aynı paraya geliyor zaten. benim 2. ato diye acelem yok. aliexpresste tonla satıcı diğer kargolarla yollayıp geçiriyor da gearbest neden yapmıyor anlamıyorum.
  • Merhaba, gearbest'den bir ürün aldığımızda, yanında kargo için sigorta eklettirsek eğer gümrükte bir sorun olduğunda geri ödemeyi tam olarak alabiliyor muyuz ? tecrübe eden oldumu aramızda. Tşk.ler.
  • Merhabalar,

Durum şirket politikası sebebiyle farklılık gösterebilir. Aliexpress'ten bir satıcı sorun yaşasa, sadece satıcı etkilenir. Ancak biz firma olarak satış yapıyoruz. Normalde paket üzerine düşük fiyat ve farklı içerik yazamıyorduk(ticket cevapları ortada zaten) bizim istek ve ısmarlarımız üzerine yapılmış bir şey.

Saygılarımla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • redloves kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Sigorta detayı hakkında pek fazla bir bilgim yok maalesef. Firmadan detaylı bir geri dönüş alınca tarafınıza dönüş yapacağım.

Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GearBest.com -- 28 Mart 2017; 22:17:17 >

• | Gearbest Türkiye |

Cube Mix Plus 2 in 1 Tablet PC [ GB3CUBE ] kupon koduyla 303.99$'a ürünü satın alabilirsiniz.

*Özellikler: Windows 10 Intel Kaby Lake Core M3-7Y30 Dual Core 1.61GHz / Intel Apollo Lake Celeron N3450 Quad Core 1.1GHz / 10.6 inch IPS Kapasitif Ekran / 4GB RAM 128GB SSD / 2.0MP + 5.0MP Kamera / Bluetooth 4.0 - OTA - OTG

[Ürünü Satın Almak İçin Tıklayınız]

| Gearbest Türkiye |

-> Kupon kodu "stoklarla sınırlıdır", kaçırmayın!

• ben gearbesten alişveriş yapamıyorum ödeme hadası alıyorum paypala alışveriş yapılmıyo türkiyeden naasıl yapabilirim
  • sino22 S kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Genel bir ödeme sorunu yaşamaktayız. En kısa zamanda alternatif bulma peşindeyiz.

Saygılarımla

• GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Dönüşünüzü bekliyorum ozaman konu ile ilgili. sigorta için ekstra ücret ödedim çünki eğer bir işe yaramayacaksa birdaha alış veriş yapmam olur biter.
    Ödediğiniz sigorta ücretinin sizin lehinize olacağından emin olabilirsiniz.

Saygılarımla

• http://m.gearbest.com/temperature-control-mods/pp_615721.html?wid=21

Bu ürünü almak istiyorum hangi kargoyu tercih etmeliyim , malaysia ile daha once bi tecrubem var ve hic hos değildi , takipli alabilmek icin malaysia sart midir gb forum yetkilisi ecig alisveris kosullarini bana om ile anlatirsa sevinirim

• tutunkolonyasi kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

İlk sayfada detaylı anlatım yaptım sizler için, bakabilirsiniz.

Sizlerden ricam bize destek olmak açısından sepetinizdeki ürünü silip konuya attığınız linkten tekrar sepete ekleyip öyle satın alırsanız sevinirim.

Lütfen sormak istediğiniz başka bir şey varsa çekinmeyin.

Saygılarımla

Merhabalar,

Sigorta ücreti :

* Not: Emniyetli bir teslimat elde için sipariş için müşterilerimize sigorta tavsiye ediyoruz. Yükleme sigortası, gönderiminizi garanti eder. Teslim edilen paketteki hasarın doğrulanması durumunda, GearBest aynı paketi ücretsiz olarak yeniden gönderecektir.

Bu şekilde sizlere bir artısı vardır.

Saygılarımla

• fixriterzi F kullanıcısına yanıt
    hocam
    cjaham ile gelenin takip kodunu paylaşır mısınız 8 martta trye girdi benimki hala elime ulaşmadı o yüzden soruyorum.
  • Gunaydin Hocam

Asagidaki linkte bulunan kamerayi alacagim. Mevcut indirim kuponunuz varsa faydalanmak isterim.

Saygilarimla
  • Bir pikap (plak çalar) almak niyetindeyim, gearbest üzerinde göremedim ama forumda başka sitelerden alan var mı acaba?
  • serta2 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Ürününün linkini alabilir miyim?

• Tolgabeycim T kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

İstediğiniz gibi bir ürün bulunmamaktadır.

Saygılarımla

• Değerli forum üyeleri,

Mutlu ve huzurlu bir gün geçirmenizi dilerim.

Saygı ve selamlarımla.

• GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Onceki mesajta yazmayi unutmusum. Link asagida

http://www.gearbest.com/ip-cameras/pp_607361.html
  • serta2 kullanıcısına yanıt
    Sistemden kontrol ettim "GBCE" kupon kodu ile %13 indirimli alabilirsiniz.

Sizlerden ricam bize destek olmak açısından sepetinizdeki ürünü silip tekrar konuya attığınız linkten ya da buradan :(http://www.gearbest.com/ip-cameras/pp_607361.html ) tekrar sepete ekleyip öyle satın alırsanız sevinirim. Bu bizim için çok önemli. Hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla

• 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.