Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2625. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.245
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26232624262526262627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tamer Hoca

Yeni parti cikinca fiyatlar dusecek kesinlikle. Su an stok olmadigi icin yuksek tutuyorlar.

Alıntıları Göster
    Sizce bekleyelim mi, 1 aya düşer mi fiyatlar s5 max özelinde tahmininiz nedir ? kurun artma riski de var tabi.. kararsızım, gözümü s5 max e diktim ama 4500 lira da süpürme olayına vermek düşündürmüyor değil :)
    2700 e y.dışında mop pro sipariş verecektim, incelemediğim video, blog kalmadı bir kere almışken s5 max alayım diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRCFT

Sizce bekleyelim mi, 1 aya düşer mi fiyatlar s5 max özelinde tahmininiz nedir ? kurun artma riski de var tabi.. kararsızım, gözümü s5 max e diktim ama 4500 lira da süpürme olayına vermek düşündürmüyor değil :)
    2700 e y.dışında mop pro sipariş verecektim, incelemediğim video, blog kalmadı bir kere almışken s5 max alayım diyorum.

Alıntıları Göster
    Yurt dışında ücretsiz kargolu 3000 tl fiyatlar. Türkiyeye kargo+vergi olunca fiyatlar şişiyor. Kargo ulaşım problemi eski haline gelince fiyatlar düşecektir. 15 temmuzdan sonra uçuşlar başlayınca kargo nedeniyle fiyatların min 500 tl düşeceğini düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ecan16

Turkiyede fiyatlar 5k ya düştü. Çindeki ürünlerde de düşüş olur mu acaba?
    An itibariyle 5k altına düştü
  • 4 Temmuz’da sizin paylaştığınız linkten Roborock s5 max 599$ siparişi verdik. Fakat henüz kargoya verilmedi. Acaba ne zaman kargoya verilir? Yardımcı olabilir misiniz?

Order No.: 20070400909209509237

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gearbest hocam merhaba. TR fiyatları 4900 lere gelmişken 4200 lere mal olacak çinden ürün almak nekadar mantıklı. Bu doğrultuda gearbest satışlarında fiyat indirimi yapmaları için bilgilendirebilir misiniz? Kazan kazan durumu olsun..
  • Tamer Hoca T kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bu mağaza Çin üzerinden satış yapıyormuş, pek tavsiye edilmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sultan.uslu

Bugün iademi aldım 599 dolar .Buradan endişemi gideren arkadaşlara vicdani borç olarak yazmak istedim .gearbest bey çok teşekkür ederim gerçekten yaptığınız çok büyük sevap 😊
    Merhaba,

Rica ederim, sevincinizi biz de paylaşıyoruz.

Selamlar.

• ntquartex kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

İade mevzusu düşük kur nedeniyle talihsiz bir deneyim oldu maalesef. Sadece son partide pürüz çıkmıştı, diğer tüm siparişler tastamam teslim edildi.

• aliozdas A kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Öncelikle hayırlı olsun, sipariş numaranızı ilettim. Hızlandırmak için görüşme halindeyiz. Gelişme olursa veya net bir tarih öğrenebilirsem sizi de haberdar ederim.

• ecan16 E kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Nakliye konusunda iyileştirmeye gidilirse fiyatlarda bir miktar düşüş olabilir. İndirimi de ayrıca hatırlatırım tabii.

• quote:

Orijinalden alıntı: sultan.uslu

Bugün iademi aldım 599 dolar .Buradan endişemi gideren arkadaşlara vicdani borç olarak yazmak istedim .gearbest bey çok teşekkür ederim gerçekten yaptığınız çok büyük sevap 😊
    Darisi benim basima. 03.06 tarihinde iptal olan siparisimin iadesini 13.07 itibariyle alamadim henuz..

• Xiaomi VIOMI V2 Pro Akıllı Robot Süpürge / İndirim kodu: M4D8FBBF719EB001 / 361.99 $ - [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Bunu satın alsam vergi ödüyor muyum ?
  • :SworD: kullanıcısına yanıt
    Evet gümrük vergisi çıkıyor hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • :SworD: kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Evet maalesef, Almanya deposundan vergi dahil satış yapılmıyor henüz. 250 - 808 TL aralığında değişken oranlarda gümrük harcı çıkıyor.

• Viomi v3 sipariş etmiştim bugün teslim aldım akşam da kullandıkça ürün ile ilgili bilgi veririm
    1 ay da elime ulaştı diyebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: tugkancelebi

Viomi v3 sipariş etmiştim bugün teslim aldım akşam da kullandıkça ürün ile ilgili bilgi veririm
    1 ay da elime ulaştı diyebilirim
    Vergi ne kadar çıktı hocam toplam ne kadara geldi
  • tugkancelebi T kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Vergi ne kadar çıkmıştı?

• Acikcasi benm esimde mijia map pro alaim diyo ama haritalama yetenegi, bataryasi, su haznesinin ayri olmasi ve hali uzerinde vekim gucunun artmasi gibi nedenlerden dolay s5maxtan vazgecemiyorum.

Cinde 300-350 dolar bandinda satilan bu urun icin 600 dolar para vermek ulkemizdeki yuksek vergi nedeniyle normal geliyor artik. Hatta cok uygun diyebiliriz. Ben 600 $ uzerinden teslimatlarin gelmesini bekliyorum. Baska bi siteden 50 dolar daha fazla odeyerek aldim ama onlarda stok sikintisi varmis en erken iki hafta diyorlar. Bu sure icerisinde gearbest tealimatlari yaparsa hemen alacagim. Kur yukselmesinden dolayi endise duyuyorsaniz paranizi doviz olatak bekletin.

• 600 dolar 4125₺ gibi ama Anlık 3672 tl diye bir fiyat cıkıyor. Yurtdışından böyle bi alışverişim olmadığı için emin olamıyorum ama direk bunu böyle satın alınca vergi kargo vs ödemiyor muyuz? Ve kargo olarak çin,ispanya vs ne seçiyoruz?

• ecan16 E kullanıcısına yanıt
    Nerde hocam?

• 
Sayfa: önceki 26232624262526262627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.