Şimdi Ara

Gearbest - alljoylogistics

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
887
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Satın aldığım ürünü alljoylogistics ile göndermişler. Takip numarası ALJTR ile başlıyor ve shipping method TREXPQHY. Bugün Gearbest den söyle bir mesaj aldım.

Paketin yerel gümrük ofisinden çekim işlemi yapılması gerekiyormuş. (paketin teslimat adresi iskenderun) Kargo firması benimle irtibat kuramamış. Gümrük ofisiyle irtibata geçmem gerekiyormuş.

Şimdi ben kiminle irtibata geçmem gerekiyor ? Allojlogistics türkiye numarası var mı ?

• bizde aynı şekilde bekliyoruz. en son aralik 25 de işlem görmüş paket. gümrük isleri tamamlanmis bekleniyor falan filan yaziyor. me arayan var ne soran. nede irtibat kurabilecegim bir site. birtane site buldum oda çince ingilizceye dönmüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6-10 iş günü deği mi 10 u geçti ise bas iade isteğini

• Neden iade edeyim arkadas? Ihtiyacim oldugu icin aldim zaten. Keyfi alisveris yapan biri degilim.

• Ben bi numara buldum arayacağım bugün ona göre haberdar ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mng ile geldi bana paketim 15 gün önce
  • Hocam yanlış anlamazsanız bir şey soracağım.

Ben de ürün almıştım 60 küsür dolara (250 tl), gümrük sıkıntısı yaşamamıştım. Ürün HD media player olarak geçiyordu (Anroid tv box aldım).

Sizin ürünler ne olarak geçiyor ve fiyatı neydi acaba? Başka ürün alırken dikkat etmek için soruyorum.
  • http://inter.mngkargo.com.tr/

bu sitede yazan numaralarla konuşabildiniz mi? Büyük ihtimalle size yol göstereceklerdir.
  • Sorun çözüldü. Türkiyedeki yetkili firma mail atıp vergi ödemesi için IBAN gönderdi. Daha sonra paket MNG ye devredilmiş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.