Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.476
Cevap
145
Favori
561.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oguzokman

dostlar daha önceden olan saatimi üzüntü ile satmış durumdayım. Satalı 5 ay olmuştur. Tekrar geri satın almak istiyorum bu saatten ama taksitle satabilen yerler var mıdır ? Türkcell ile denedim ama daha gelmez diyorlar. Sport modelini de almak istemiyorum. Bileklerim kalın olduğu için kötü duracaktır. Kısacası bu saati taksitle nereden alabilirim.
    Hepsiburada GittiGidiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar dün gece saat kolumda uyudum ama bir analiz yapmadı. Saatin başucumda mı olması gerekirdi? Koltuğa bırakıp oturduğumda onu uyku olarak algılamıştı. Telefon iphone 7.

• Kolunuzda uyudugunuz zaman ertesi gun bildirim olarak geliyor.ben de kolumda uyudum ertesi gun bildirim olarak geldi

• Guncelleme geldi diye haber var fakat hala gozukmuyor.tr ye gelmedi sanirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: SingleFinYellow

Kolunuzda uyudugunuz zaman ertesi gun bildirim olarak geliyor.ben de kolumda uyudum ertesi gun bildirim olarak geldi
    Evet geldi sonra teşekkürler.

• Arkadaşlar selamlar, bu saatin farklı marka Android telefonlarla kullanımı nasıldır acaba? Sony Xperia Z5 ile kullanan var mı?
  • Özellikle şık tasarımı sebebiyle çok beğendiğim bir üründür. Bütçeme göre pahalı olması sebebiyle ikinci el de olsa almak için fiyat araştırmasına girdim ancak yine de pahalı olduğunu gördüm. Piyasadaki diğer ürünlerin hiçbiri de tasarım olarak bu kadar güzel gelmiyor bana maalesef , tavsiyesi olacak olan varsa yine de bakabilirim tabi ki . Ancak maddiyatım yettiğinde böyle bir ürünü almak istiyorum
  • SingleFinYellow kullanıcısına yanıt
    Bekliyoruz
  • Yeni güncelleme hala gelmedimi?
  • Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]

Bana geldi az evvel

• iPhone ile kullananlar direk saat üzerindenmi yükleyecek? Önceki güncellemede bu olmamisti bir Samsung telefon bulup onunla güncellemistim. Saati Classic olupta güncelleme alan varmi? Ben saat üzerinden güncelleme arattim yeni güncelleme yok diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 9 Nisan 2018; 12:22:18 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _turbo_

iPhone ile kullananlar direk saat üzerindenmi yükleyecek? Önceki güncellemede bu olmamisti bir Samsung telefon bulup onunla güncellemistim. Saati Classic olupta güncelleme alan varmi? Ben saat üzerinden güncelleme arattim yeni güncelleme yok diyor.
    Merhaba, telefonunuzda ki Samsung Gear uygulaması üzerinde ayarlar sekmesinde gear hakkında bölümünden güncelleme kontrolünü sağlayıp yükleyebiliyor olmalısınız. İphone ya da Android cihaz fark etmiyor olması gerekiyor.
  • bekirbirim kullanıcısına yanıt
    iPhonelardaki Gear uygulamasinda öyle bir secenek yok. Saat üzerinden direk aratilabiliyor ondada güncel diyor.
  • arkadaşlar saat telefona bağlıyken telefonla arama yapmada sıkıntı yaşıyorum. telefon arıyo gibi görünüyo ama ses gelmiyo. bluetooth kapattığım zaman arama yapabiliyorum. telefonum zenfone 3. neden olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayasun

arkadaşlar saat telefona bağlıyken telefonla arama yapmada sıkıntı yaşıyorum. telefon arıyo gibi görünüyo ama ses gelmiyo. bluetooth kapattığım zaman arama yapabiliyorum. telefonum zenfone 3. neden olabilir?
    Benim telefonum android değil fakat görüşme için iki ayrı Bluetooth profili eklemek gerekiyor. Ondan olabilir.

• Dün güncellemeyi direk saat üzerinden yaptim. Eskisine göre biraz hizlandi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Always on modda bi degisiklik goremedim sanki sizce bi fark varmi

• Sagolun hocam.

Arkadaslar GWD saat yüzlerini nerden bulabiliriz? Watchmaker olanlar GWD kadar kaliteli ve hos durmuyor acikcasi

• _turbo_ kullanıcısına yanıt
    direk saat saat üzerinden güncelleme nasıl yapılıyor, herhangi bir telefona bağlı değil benim saatim.
  • Arkadaşlar aranıza yeni katıldım öncelikle herkese selamlar.

Bir süredir Gear s3 Frontier modelini almayı düşünüyorum. Üç farklı teknoloji markette inceleme fırsatı buldum. Ordaki saatlerin hepsinde dönen bezel kısmı ve iç taraftaki üzerinde rakamların yazdığı kısımda soyulma gibi beyaz lekeler ve çiziklerin olduğunu fark ettim. Kullanan arkadaşlar böyle bir sorunla karşılaştılar mı ve kasanın sağlamlığını nasıl buluyorlar onu sormak istedim. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.