Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.476
Cevap
145
Favori
561.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce wireless odin üzerinden 4.0.0.2 sürümünü kurdum. İlk izlenimim muazzam. Bileğinizi döndürdüğünüz an artık direk algılıyor sıfır hata en çok buna sevindim. Diğer yandan telefondan artık bir çok şeyi ayarlayabiliyoruz. Beğendim ne diyeyim
  • WhatsAppda ardından ardına gelen mesajları okuyabiliyor musun ?
    Mi8 lite android 8 mi 9 mu bir de
    Hatta mümkünse WhatsAppdan bir kaç soru sorma SS atma şansınız var mı ?

https://chat.whatsapp.com/IesYZGUc4xt1QABfYWoIUj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi 8 icin samsung weari internetten mi indirdiniz? Mi serisi kullananlar ne yükledi yani?

• sku kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,

Bende de Mi5s var (global beta yüklü) ve bildirimler, arama/cevaplama vs. sorunsuz kullanıyorum saatle birlikte.

• Arkadaşlar selam,

Galaxy Watch 42mm kullanıyorum, bu saate 42mm olan herhangi bir kayış uyumlu mu? Yani gidip kafama göre 42mm kayış alsam sorun olmaz mı? Yoksa illa uyumlu mu olması gerekiyor?
  • PVH kullanıcısına yanıt
    42mm kordon ölçünüz değil ya kasa çapı yada kadran.

42mm galaxy watch = 20mm lik kayış kullanıyor.46mmlik ise 22mm kullanıyor. Bilgi olsun s3 frontier ve klasik de 22mmlik kayış kullanıyor.

Edit: 20mmlik birçok kayış uyumlu olacaktır. İnternetten alıyorsanız sorup alın. Bazı 20mmlik kayışların saate özel destek profilleri oluyor(seiko,casio vb markaların). Bu kayışlar uyumlu gibi gözüksede saatinize takamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustiki212 -- 10 Şubat 2019; 19:24:31 >
  • mustiki212 kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler cevabınız için, yabancı bir sitede Apple watch için güzel kayışlar var, ebatı uyuyorsa bir şekilde benim saatime takılma şansı var mı acaba?

• PVH kullanıcısına yanıt
    Şöyleki bilgiğim kadarı ile apple watchlarda kasa farklılıklarına göre saat kayışları belirleniyor. yani 46 yada 42 mm dediğimizde gene samsungda olduğu üzere kasa çapına göre kayış oluyor.

Sizin için appleın sitesinden watchlara baktım ve hemen hemen hepsinde kayışlar kasaya standard değilde apple watcha özel profille pinleniyor ki böyleyse normal bir apple watch kayışı s3 yada g /watch saatlerine uymaz.

ama beğendiğiniz kayışı mutlaka internette arayın, elalemin biri bunun standard olarakta üretmiş olabilir. örnek aşağıdaki gibi

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]

Edit: Apple watchlara takılan bir takım adaptörler ile normal kayışlarda apple watchlarda kullanılabildiğine göre alacağınız kayışın link bağlantısı 20mm ise sizede uyacaktır. İşin gerçeği tersi durumda sadece apple özel kayışlar hakkaten çok acımasızca olurdu. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustiki212 -- 10 Şubat 2019; 20:56:34 >

• Revolution06 kullanıcısına yanıt
    Samsung wearable kullaniyor musun abi? Apk mi yukledin kullaniyorsan

• quote:

Orijinalden alıntı: isoq2

Az önce wireless odin üzerinden 4.0.0.2 sürümünü kurdum. İlk izlenimim muazzam. Bileğinizi döndürdüğünüz an artık direk algılıyor sıfır hata en çok buna sevindim. Diğer yandan telefondan artık bir çok şeyi ayarlayabiliyoruz. Beğendim ne diyeyim
    Merhabalar, Odin hakkında zerre bilgim yok ve saatime tizen 4 henüz gelmedi! İnternette tizen 4 odin ile kurmak diye arattım ama sonuç hüsran. Ayrıntılı olarak basıl yapacağımı anlatabilir misin ?
    Telefon iPhone, saat ise gear S3 frontier. Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu odin üzerinden güncelleme işlemi tr saatini garanti dışına çıkarır mı?

• Baha777 B kullanıcısına yanıt
    Kullanıyorum kardeşim. Ancak son zamanlarda google play üzerinde "bu uygulama cihazınızla uyumlu değildir" şeklinde uyarı çıkıyor ve güncellemiyordu. Bende Aptoide üzerinden son versiyonu apk şeklinde indirip yükledim o şekilde kullanıyorum. :)
    Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: sgaldor

Ben hallettim. iPhone ile birlikte kullandığım için mesaj kısmı gelmedi :/
    CSC-XAR dönüşümü ile güncelleyim daha kolay geldi.
    Bu işlem sonucunda saat sıfırlanıyor tüm veriler siliniyor. İsteyenler aşağıdaki gibi yapabilir. Sorumluluk kendinize ait. Detay bilgim yok. xda daki açıklamayı Türkçeye çevirdim :)

https://forum.xda-developers.com/smartwatch/gear-s3/guide-how-to-change-gear-s3-r760-csc-t3784226

1- Ayarlar/ Saat Hakkında / Hata Ayıklama aktif hale getirilir
    2- Saat WiFi bağlantısı her zaman açık yapılır.
    3- bağlı olan WiFi ağ bağlantısından hangi ip adresini aldığına bakılır.
    4-
    adresinden SDBstarterKidv1.zip dosyası indirilir. Zip dosyası açılıp bilgisayarınızın işletim sistemine göre ilgili klasör içindeki data/tool kısmındaki exe ye erişeceğiz.
    5- bilgisayarda çalıştır uygulaması açılır. Yukarıdaki indirilen exe dosyasının olduğu klasör e gelinir. (CD yazıp ilgili adresini yazarken gelebilirsiniz.)

6- sdb shell komutu yazılıp enter a basılır. bilgisayardaki güvenlik duvarı ve virüs programındaki güvenlik duvarı kontrolü kapatılması gerekiyor.
    Ardından saatten bir onay verilir.
    7-sdb connect ipadress:26101 komutu çalıştırılır saatten tekrar onay verilir.
    8-sdb shell komutu çalıştırılır.
    Ardından
    launch_app csc-manager.csc-pre-configuration
    Komutu çalıştırılır.
    Saatten seçenek olarak XAR seçilir. Bu aşamadan sonra saatteki tüm bilgiler silinerek sıfırlanacaktır. Saat yeniden açıldıktan sonra sıradan güncellemeler yapılır. 2 yada 3 güncelleme geliyor. Sonuncusu Tizen 4.0.0.2 versiyonu.

Ben bu şekilde güncelleme yapabildim.
    Merhaba, aynı şekilde tekrar csc Türkiye yapsak telefon orijinaline döner mi? Ya da güncelleme tr geldiğinde nasıl döneriz? Bilginiz var mı? Telefonda çok rahat girişiyorum bu işlere(şu anda pie beta 3 yüklü telefonda) ama saat olayında acemiyim açıkçası.

• merhaba arkadaşlar. Elimde gear s3 frontier var ve bunun pilinde sorun var. Türkiyede servis dışında bildiğiniz bir yerde bulabilir miyim. Biraz baktım ama bulamadım bilginiz varsa ve yardımcı olursanız memnun olurum. SAYGILAR
  • esatgelmedi kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bu konuda bilgim yok. Xda sitesinde sorabilirsiniz. Ben sadece orada yazanları uygulayıp güncelledim kendi saati mi. Sonrasında adım adım yazdım buraya 😊 Türkiye güncellemesi gelince deneyeceğiz artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Almanyaya tizen 4 update geldi bu sabah sizde kontrol edin bekledigime degdi.

Tizen 4 daha akici uyku özelligi gelmis widgetlere ancak Samsung Health widgeti kaldirilmis yani toplam gunluk yaptiginiz seyleri gosteren.
    Artik saat telefon ile eslesmeden tek basina ilk kurulum yapilamiyor. Sinema modu gelmis, uygulama izinleri gelmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 12 Şubat 2019; 10:25:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhaba arkadaşlar
    gear s3 kullanıyorum ama şöyle bir sorun çıktı bataryayı şarj ediyorum %100 oluyor şarjdan çıkarıyorum açıyorum, bazı zaman 2 dakika sonra kapanıyor bidaha açmaya çalışıyorum bazı açılıyor bazı açılmıyor açılsada biraz kurcalayınca kapanıyor. Ama şarj standı üzerinde herhangi bir sorun olmadan kullanıyorum hiç kapanma ve benzeri bir sorun olmuyor. Ben pile yoruyorum ama siz ne dersiniz. SAYGILAR
  • quote:

Orijinalden alıntı: sgaldor

Merhaba, bu konuda bilgim yok. Xda sitesinde sorabilirsiniz. Ben sadece orada yazanları uygulayıp güncelledim kendi saati mi. Sonrasında adım adım yazdım buraya 😊 Türkiye güncellemesi gelince deneyeceğiz artık.
    Teşekkür ederim. Rom yükleyerek yaptım. Türkiye ye geldiği zaman tekrar netodin ile tr romunu yükleyeceğim.

• arkadaşlar s3 frontier hala alınır mı? samsung watch 42mm daha şık geliyor bana aslında, boyutu da daha uygun , 46mm büyük gibi sanki ama karar veremedim. 3 senelik olması tereddüt ettiriyor.
  • Turkiye ye halen gelmemis :/

fota-cloud-dn.ospserver.net/firmware/TUR/SM-R760/

Habere gore bircok ulkeye kapsamli Tizen 4.0.0.2 li surumu yayinlanmis...
    https://www.sammobile.com/2019/02/12/tizen-4-0-value-pack-update-gear-s3/
  • 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.