Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.476
Cevap
145
Favori
561.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Benim telefonum android değil fakat görüşme için iki ayrı Bluetooth profili eklemek gerekiyor. Ondan olabilir."

ikinci bir profili nasıl açıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayasun -- 10 Nisan 2018; 16:31:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayasun

"Benim telefonum android değil fakat görüşme için iki ayrı Bluetooth profili eklemek gerekiyor. Ondan olabilir."

ikinci bir profili nasıl açıyoruz
    Otomatik geliyor zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jimmy77 J kullanıcısına yanıt
    Bagli olsada telefona baglamadan direk saat üzeri güncelleme aratarak ayarlar altinda yapiliyor. Hatta magazadan uygulama yüklemekte mümkün

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Elessar Eredhian kullanıcısına yanıt
    Bir müddet Z5 compact ile kullandim .sıkıntı yoktu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Last Troll Bender

Otomatik geliyor zaten.

Alıntıları Göster
    o zaman o androidde olmuyo heralde bende tek bağlantı görünüyor.

• arkadaşlar işyerim oldukça tozlu bir ortam. s3 frontier için önerebileceğiniz ekran koruyucu varmıdır acaba? birde bi kaç üst mesajlarda metal kayış linki verilmiş çok hoşuma gitti ondan almayı düşünüyorum

• Bana da geldi güncelleme. RAM kullanımı azalmış bu da batarya ve arka plan işlem için tasarruf uzun kullanım anlamına geliyor.

Ne kadar bir artış iyileştirme olmuş kontrollü gözlem ile anlaşılır.

Sürüm numarası 3.0.0.2 olmuş.

• Tizen 2.3.2.3 kullanıyorum, pil süresinden memnunum güncellemeye gerek varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Heisenberg. -- 11 Nisan 2018; 11:43:17 >
  • Dark__Eagle D kullanıcısına yanıt
    Bunu ben de merak ediyorum. Kasası ve camı normal saatler kadar dayanıklı mı acaba? Zamanla soyulma, çizilme gibi durumlarla karşılaşılır mı merak ediyorum. Kullıcılar bu konuda deneyimlerini bizimle paylaşabilir mi?
  • Bir haftalik s3 frontier kullanicisi olarak araniza katilmaktan mutluluk duydum. Güncelleme sonrası surekli acik ekran modunu kullanayim dedim. Otomatik ekran parlakligi ayarlamasini kapattim. Sonra ne yaptiysam geri getiremedim. Düşük ışık koşullarında otomatik ayarla seçeneğini açıyorum ama olmuyor.

Ekran parlaklığı menüsünde en altta otomatik benzeri ifadeyi geri getiremedim. Yardımcı olabilecek var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-80835C5F6

Bu mesaj silindi.
    Merhaba, bende bu sorun herkeste mi var diye sormak için foruma gitmiştim :) Saatin dilini değiştirip Türkçe dışında kaç dil denedim bu sorun yok. Belki de saati sıfırlamak bir çözüm olabilir ama bunu ben ancak daha sonra deneyebilirim. Saati güncelledikten sonra sıfırlayan ya da şimdi sıfırlayıp deneyen arkadaşlar bilgi verirse iyi olur. Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bekirbirim -- 13 Nisan 2018; 7:38:54 >
  • Bir mesaj yukarıdaki sorunumun çözümünü buldum. Sorun sonradan yukledigim flashlight uygulamasından kaynaklanıyormuş. Program arka planda dahi çalışmadığı halde böyle bir hataya sebep oluyor.

• Şuan en uygun fiyat hepsiburada sitesinde sanırım.
    Ancak tek renk var koyu olan.
    S3 frontier için açık renk ve uygun fiyatlı garantili nereden alabilirim ?

bir diğer konu uyumlu deri kayış arıyorum.
  • arastir kullanıcısına yanıt
    S3 Frontier sadece tek ve bahsettiğiniz gibi koyu bir renk.
    Açık renk derken kastınız S3 Classic modeli ise ayrı tabii :)

22mm her kayış her iki model saate de sorunsuz uymaktadır.
    Şayet alttan kayışları çıkartmaya yarayan mekanizmalı kayış istiyorsanız geçmiş sayfalarda bir çok arkadaş
    aldıkları internet sitelerini paylaştı.

Saygılarımla...
  • Yeni batarya güncellemesinden sonra batarya performansınız nasıl? Ben bir fark göremedim. Hatta güncellemeden sonra fabrika ayarlarına geri getirdim. Şarjı daha uzun gitmiyor.
  • KeanuReeves kullanıcısına yanıt
    Fabrika ayarlarına sıfırlayıp yeniden kurmadım ve sadece güncellemeyi yaptım.

Pil süresi olarak sanki bana da aynı gibi geldi.

Önceden de 2 gün idi şimdide.

Ama kullanım sırasında ki anlık lag vs. gibi durumlar çözülmüş ve gayet akıcı artık.

Saygılarımla...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir kişiden wats up mesajı gelince bütün mesajları göremiyorum, sadece ilk mesaj gözüküyor diğerlerini nasıl okuyabiliyoruz ?
  • merhaba,

güncellemeyi yükledim ben de sürekli kapalı olduğu için 3-4 gün gidiyor diğer bildiriler açık halde ben beğendim takılma da halledilmiş

emaar samsungdan aldığımda note 8 e yapılan kaplamayı saatin camınada yaptırmıştım şimdilik sıkıntı yok geçen ilk defa sıvı sabunla yıkadım gıcır gıcır oldu ama note 8 e banyo yaptırmak cesaretini bulamadım ilk fırsatta onuda denemek istiyorum.

arkadaşlar saat çok güzel albenisi şıklığı çok yüksek böyle olunca biraz forumlarda gezince dikkatimi çeken iki uygulama oldu Facer ve Watch maker premium playstoreden satın aldım 15+15 30 tl ama inanın değer gerçekten samsungun uygulamasında olmayan çok hoş modeller var bu arada WatchMaker Live Wallpaper note 8 ede ana ekran ve kilit ekranı olarak yapılabiliyor ve telefonda çok güzel gözüküyor telefondaki uygulamaları saatin çevresine dairesel koyunca görüntü mükemmel oldu,note 8 in konusu değil ama saat ve note 8 çok güzel ikili oldular ve ön siparişle note 8 fiyatına saat ile birlikte almıştım.

Bu mesajı yazmamın sebebine gelince teknik olarak bilgi alışverişi yine yapalım ama facer ve watch maker gibi başka uygulama kullanan varsa ve arada kullanan arkadaşlar kullandıkları güzel saat uygulamalarını burada paylaşırsa çok sevininirim,herkese iyi pazarlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fener16 -- 15 Nisan 2018; 15:19:18 >

• Watchmaker i bende satın aldım ama hayal kırıklığı oldu benim için. Ücretsiz saat modelleri resmen çöplük gibi. Ücretli diye sattığı bir sürü model ise samsung gear mağazasındaki ücretsizlerden bile kötü. Artı kötü bir yani daha var. Programın içinde ayar imkanı var; çözünürlük, fps, shader gibi. Ancak ne yaparsan yap saniye kadranı veya varsa diğer efektler takıla takıla hareket ediyor gear s3 te. Bana göre bu programa vereceğiniz parayla gear mağazasından beğendiğiniz bir saat arayuzu satın alın :)

• Arkadaşlar saati yaklaşık 1 ay önce aldım ama dün akşam evde kapıya çarptım. Bezel biraz çizildi çok canım sıkıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Last Troll Bender -- 15 Nisan 2018; 23:55:43 >
  • 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.