Şimdi Ara

Samsung Gear S3 Frontier & Classic [ANA KONU] (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.476
Cevap
145
Favori
561.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • satılık s3 gear turkcellden alındı faturası vb var alalı 1 ay oldu ihtiyaçtan satılık düşündügüm fiyat 1100 tl ilgilenenler özel mesaj atabilir
  • Gear s4 eylül ün ilk haftası tanıtılacak
  • Arkadaşlar selamlar. Satılık saatiniz varsa talibim. Omega Seamaster Quantum Of Solace Replica + 200TL veriyorum. Detayları görüşmek isteyenler ÖM atabilirler.
    https://forum.donanimhaber.com/akilli-saat-ile-takaslik-omega-seamaster-quantum-of-solace-replica--128586174

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LGatakan -- 25 Ağustos 2017; 18:39:42 >
  • Ses kaydı için ücretsiz uygulama var mı? Voice recorder 2.0 dışında.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gear S4 bugün akşam tanıtılacak..

Muhtemelen 1500 civarı olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilmiyorum bana mı öyle geldi ama Gear S3 Frontier'in görüntüsü daha çok hoşuma gitmiş durumda, Gear Sport biraz daha oyuncak gibi göründü gözüme.
  • Gear s4 ne zaman cikiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar gear s3 de wifi baglantisini cozemedim.wifi olan her yerde ben telefona baglanabilirim anlamina mi geliyor bu

• Guncelleme Geldimi s3 e

• Gear sport u ben de çok beğenmedim..

• quote:

Orijinalden alıntı: ahaste

Guncelleme Geldimi s3 e

Gear sport tanitildi hocam s3 degilde S2 nin guncellenmesi sayilir.

S2'nin olculerine benziyor iyi oldu ufak boyutlu en azindan S3 cok buyuktu

• Arkadaşlar aktif spor yapan biriyim klasik mi önerirsiniz yoksa frontier mi, okuduğum kadarı ile frontier modeli çizilmeye daha müsait sizin düşünceniz nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 31 Ağustos 2017; 10:7:2 >
  • Aktif sporcuysanız gear sport öneririm .

Özellikle sporcular için bu saat

• Gear sport disinda baska model cikmayacak sanirim bu sene. Gear s3 batarya olarak daha iyi sporttan cok kotu oldu bu

• spidynelly S kullanıcısına yanıt
    ikisindede 300 mah batarya var yanlışınız olmasın hatta gear sport ekran olrak daha küçük olduğu için daha iyi süreler verebilir

Edit: gear s3 te 380 mah batarya varmış ama dediğim gibi gear sport ekran olarak ufak aynı süreleri verir açıklamasında da 4 gün denmiş batarya süresi için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 2 Eylül 2017; 15:43:37 >
  • Gear sportun gear 2 den bir farki yok su gecirmeme disinda ayni kasa gibi duruyor gereksiz olmus

• spidynelly S kullanıcısına yanıt
    Yazılım ve sensörler farklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 3 Eylül 2017; 10:55:32 >
  • Gear S3 Frontier kullanan arkadaşlar bu Watch Designer ile attığımız saatler saatin belleğine kayıt oluyor değil mi?

Mesela ben 50 tane saati tek seferde atıp, aralıklarla değiştirip kullanmak istiyorum bu mümkün mü? yoksa hafızaya kaydolmuyor, her seferinde tekrar tekrar bilgisayar aracılığı ile atmamız mı gerekiyor hangi saati istiyorsak?
  • merhabalar
    kapalı kutu gear s3 frontier (samsung türkiye garantili), 1000 TL'ye satabilir miyim sizce, yada kaça gider piyasada.
  • Merhaba arkadaşlar. Gear s3 frontier için ekranda alarm saatini ve telefonun pil şarj düzeyini düzenli olarak gösteren ekran modu önerisi olan varmı?
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.