Şimdi Ara

Gaziantep hakkinda (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ünide okuyan arkadaşım memnun değil araplar ünide bile okuyorlar. batı kültürüne alışmıssan cekilmez buralar.gece bar disco fln arama.esnafları zaten kazık atmak için elinden geleni yapıyorlar dedi.
  • Mugla hakkında fazla bılgım yok kusura bakma ama antep tam ogrencı sehrı dıyebılırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yaşıyorum. Hatta Tıp Fakültesi neredeyse evimin önünde. Buradaki Gaziantep Üniversitesi ile Tıp Fakültesi ayrı gibi gözükse de aslında doğal bir şekilde yan yanalar, fakat şöyle bir durum var ki, Tıp Fakültesi ayrı bir yermiş gibi gösteriliyor, hatta buradan üst geçitle gidildiğinde sabahları beyaz önlüklerle tıpçılar dışında kimseyi göremezsiniz, ayrı bir mekanları bile var diyebilirim, üstü açık bir doğa bahçesi. Onun dışında burada okumanın avantajlarını genel olarak ele alırsam, ucuz bir memleket ve öğrenciye uygun bir üniversite yeri var, malum çıkışında 15 20 tane kafe dışında bir şey göremeyiz, ev kiraları konusunda pek bir şey demeyeceğim, dışarıdan gelen göçler nedeniyle oynamalar olabiliyor. Tramvay ile ulaşım oldukça rahat. (şimdilik kapalı olsada, yol çalışmasından dolayı) bunlar dışında benim ablam da okumuştu, kampüslerini gezme fırsatım oldu benimde, kampüs içi oldukça düzenli, öğrencilerde her yerden olduğu için tutuculuk yok, herkes kendi dünyasında. Tercih etmek istersen buyur gel, başka soruların varsa da alabilirim, burada 2 yıldır yaşıyorum, az çok cevaplayabilirim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.