Şimdi Ara

~ ``✰ GAZİ ÜNİVERSİTESİ 2013 Girişliler | 2014 Tercih Rehberi ✰ `` ~ (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
807
Cevap
19
Favori
32.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eğitim olarak kötü olduğunu düşünmüyorum gazi'nin. okul sana belirli yere kadar fırsat sağlıyor zaten. özellikle ilk 3 sene boyunca kendi çalışman önemli. diğer senelerde stajda ise gazinin iyi olduğunu biliyorum.
  • Teknoloji fakültesi otomotiv mühendisliği vebya endüstriyel tasarım mühendisliğine gitme ihtimalim var. Teknoloji fakültesinde okuyan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

Teknoloji fakültesi otomotiv mühendisliği vebya endüstriyel tasarım mühendisliğine gitme ihtimalim var. Teknoloji fakültesinde okuyan var mı

Merhaba kardeşim,

Anasayfada Kazananlar Listesindeki Arkadaşlarımıza Ulaşabilirsin :)
  • Makineci günceli çekelim o zaman..
  • Gazinin bütün ikinci öğretimleri kapandı mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Heiland

Gazinin bütün ikinci öğretimleri kapandı mı ?

Büyük İhtimalle Öyle Oldu Hocam...

• quote:

Orijinalden alıntı: KKopru

quote:

peki şuan 2. öğretim okuyanlara ne olacak o konuda bir bilgin var mı. ben 3. sınıfa geçtim. bizide 1. öğretim yapsalar da harç vermesek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Santiago Munez

quote:

quote:

peki şuan 2. öğretim okuyanlara ne olacak o konuda bir bilgin var mı. ben 3. sınıfa geçtim. bizide 1. öğretim yapsalar da harç vermesek

Son ikinci öğretimliler şu an ikiye geçenler olur son mezunları yani öyle bir şey olmaz

• İİBF açıklama yapmış ama mühendislik açıklama yapmamış sanırım o konuda ama sene içinde söyleniyordu kapatılacağı isabetli olur.

http://iibf.gazi.edu.tr/posts/view/title/i.i.b.f.-adaylarina-105518
  • Arkadaşlar bende bu sene gazi iibf den iktisat kazandım gibi. Merak ettiğim bir soru var böyle takım elbiseli tuahf tuhaf tipler var diyorlar insanların giyinişine karışan eden bulaşan bu gerçek mi yoksa şehir efsanelerinden biri mi?
  • gizemsolak71 G kullanıcısına yanıt
    bunların hepsi efso. rahat olun kimse kimseye karışmıyor.
  • Hep İstediğim Bir Üniversiteydi. Tıpı Olmadı Ama Mühendisliklerini Düşünüyorum. Şimdi İlk Sorum Makine Mühendisliği Okursam Bunun Elektronik Ve Ya Otomotiv Gibi Yan Dal Ve Ya Çift Ana Dal Gibi Olanakları Var Mı? Ve Ya Bölümler Arası Yatay Geçiş İmkanı Nasıl? Sözlüklerden Okuduğum Kadarıyla Çok Zorluyorlarmış Ve 6 Yılda Bitirebilmek İçin Kafanızda Saç Kalmıyormuş (Öyle Diyorlar :D) Onun Dışında Erasmus, Farabi Programları Nasıl? Yani Göstermelikten Varsa Bilmek İstiyorum. Diğer Sorum Gazi Diplomasının İş Hayatında Bir Avantajı Var Mı? Tamam Bir ODTÜ Bilkent Kadar Beklemiyorum Ama Diğer Üniversitelere Göre de Bir Avantajı Olsun Artık :D Son Sorum da Şudur: Gazideki Erkekler Barzo Kızlar Kezodur Diyorlar Ve Bunu Çoğu Kişi Diyor. Öyle Olmadığını Elbette Biliyorum Fakat İnsan Yine de Düşünmeden Edemiyor.

(Cevaplanmış Sorular Varsa Şimdiden Kusura Bakmayın. Tekrardan Yazmanıza Gerek Yok Link Atın Ben Okurum :D)

Olur da Kazanırsam Yardımcı Olan Abilerimle Görüşür Yüzyüze Teşekkür Ederim Artık :)
    Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kutsalizm

Hep İstediğim Bir Üniversiteydi. Tıpı Olmadı Ama Mühendisliklerini Düşünüyorum. Şimdi İlk Sorum Makine Mühendisliği Okursam Bunun Elektronik Ve Ya Otomotiv Gibi Yan Dal Ve Ya Çift Ana Dal Gibi Olanakları Var Mı? Ve Ya Bölümler Arası Yatay Geçiş İmkanı Nasıl? Sözlüklerden Okuduğum Kadarıyla Çok Zorluyorlarmış Ve 6 Yılda Bitirebilmek İçin Kafanızda Saç Kalmıyormuş (Öyle Diyorlar :D) Onun Dışında Erasmus, Farabi Programları Nasıl? Yani Göstermelikten Varsa Bilmek İstiyorum. Diğer Sorum Gazi Diplomasının İş Hayatında Bir Avantajı Var Mı? Tamam Bir ODTÜ Bilkent Kadar Beklemiyorum Ama Diğer Üniversitelere Göre de Bir Avantajı Olsun Artık :D Son Sorum da Şudur: Gazideki Erkekler Barzo Kızlar Kezodur Diyorlar Ve Bunu Çoğu Kişi Diyor. Öyle Olmadığını Elbette Biliyorum Fakat İnsan Yine de Düşünmeden Edemiyor.

(Cevaplanmış Sorular Varsa Şimdiden Kusura Bakmayın. Tekrardan Yazmanıza Gerek Yok Link Atın Ben Okurum :D)

Olur da Kazanırsam Yardımcı Olan Abilerimle Görüşür Yüzyüze Teşekkür Ederim Artık :)
    Teşekkürler.

Merhaba Kardeşim , Öncelikle Umarım Gönlüne Göre Olur Tercihlerin :)

Gazi Üniversitesi Bir Çok Yerde Saygınlığı Olan , Mühendislik Eğitiminde Türkiye'de İlk 3'e Girmiş Bir Okuldur. Ama Okul Seni Bi' Yere Kadar Taşır. Mühim Olan Bu Okul Dönemi İçerisinde Kendine Neler Kattığın, Kazandırdığındır. Bu Her Yerde Böyledir. O Yüzden Üstüne Düşeni Yaparsan Sıkıntı Yaşayacağını Düşünmüyorum :)

Bölüm ile İlgili Soruların İçin Sözü Ben İlgili Makineci Arkadaşlara ( @GOKBAR , @M@rvelous ) Bırakayım :)

Tekrardan Gönlüne Göre Olsun İnşallah... :)

• Ekonometri yazacaklara yardımcı olunur.

Arkadaşlar Gazi İİBF İÖ leri kapatıldı malumunuz, şimdi geçen seneden kalan alttan dersleri, birinci öğretim ve 1. sınıfın yani sabah derslerinemi katılmak zorunda kalacağız. İÖ lere kendi saatlerinde vermeleri gerekmezmi GAZİ İİBF DE OLANLAR BİR BAKIN.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOKBAR

quote:

quote:

quote:

Son ikinci öğretimliler şu an ikiye geçenler olur son mezunları yani öyle bir şey olmaz

peki 2. öğretimlerin 1.sınıftan alttan dersi olanlar gündüz öğretimemi girmek zorunda??

• arkadaşlar ben ıngılızce yazmayı düşünüyorumda devam zorunluluğu varmıdır ?
  • arkadaşlar ben gazetecilik bölümünü seçmeyi düşünüyorum, kampüsü nasıldır, hocaları nasıldır. Yakınında olan hangi yurtları tavsiye edersiniz. Şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batanreis

quote:

Orijinalden alıntı: GOKBAR

quote:

quote:

quote:

peki 2. öğretimlerin 1.sınıftan alttan dersi olanlar gündüz öğretimemi girmek zorunda??

Valla onu bilmiyorum bizim mühendislikte i.ö Ler bizle aynı saatlerde alıyor dersi akşam yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kutsalizm

Hep İstediğim Bir Üniversiteydi. Tıpı Olmadı Ama Mühendisliklerini Düşünüyorum. Şimdi İlk Sorum Makine Mühendisliği Okursam Bunun Elektronik Ve Ya Otomotiv Gibi Yan Dal Ve Ya Çift Ana Dal Gibi Olanakları Var Mı? Ve Ya Bölümler Arası Yatay Geçiş İmkanı Nasıl? Sözlüklerden Okuduğum Kadarıyla Çok Zorluyorlarmış Ve 6 Yılda Bitirebilmek İçin Kafanızda Saç Kalmıyormuş (Öyle Diyorlar :D) Onun Dışında Erasmus, Farabi Programları Nasıl? Yani Göstermelikten Varsa Bilmek İstiyorum. Diğer Sorum Gazi Diplomasının İş Hayatında Bir Avantajı Var Mı? Tamam Bir ODTÜ Bilkent Kadar Beklemiyorum Ama Diğer Üniversitelere Göre de Bir Avantajı Olsun Artık :D Son Sorum da Şudur: Gazideki Erkekler Barzo Kızlar Kezodur Diyorlar Ve Bunu Çoğu Kişi Diyor. Öyle Olmadığını Elbette Biliyorum Fakat İnsan Yine de Düşünmeden Edemiyor.

Teşekkürler.

Yan dal çap olanakları kimya mühendisliğinden bile açılıyor gerek mühendislik gerek teknoloji fakültesinden yapma şansın olabiliyor.Makineden hangi bölüme yatay geçiş yapmak istersin ki bölümler arasında geçişte ortalamaya bakar diye biliyorum.Bir kere en zoru makine onu bil de daha birinci sınıftan alan dersleriyle bu karşına daha baştan onlardan daha çok zorlanıyoruz.Ama sunu soyleyeyim ben üstten bazı buyuklerimden duydum bitebilir duzgun calisirsan ama cok duzenli calismak lazim yoksa olmaz bolum gercekten zor bir en kolayi üç en zoru birbirini bağlayan dersler çok tehlikeli seneyi onlar uzatıyor.Gazi'li olmak ayrıcalıktır :)) Ankara piyasasında tercih ediliyor diye biliyorum ayrıca muhendislige giriş dersinde seminere geren tübitak tai vs. Diyelim calisanlarinin hangi üniversiteden olduğunu gösterdiği tabloda yüzden olarak odtuden sonra geliyordu.o saçmalığa gülerim.

• Sosyal Aktiviteler nasıl acaba ? Yoksa ders çalışmaktan zaman kalmıyor mu ? :D

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.