Şimdi Ara

Gazetelerin DVD Kampanyaları (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.188
Cevap
7
Favori
315.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Superman *

bundan sonra bende başlıyorum almaya valla birkaç orjinal filmden zarar gelmez

bende başlıcam almaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Superman *

bundan sonra bende başlıyorum almaya valla birkaç orjinal filmden zarar gelmez

Aynen .. Bende bu hafta başladım . Dünkini aldım ama bugün geç kalmışız
  • Beyler bugün aldım ama adam bana Volver'i verdi.. ama açılmıyor film. DVD yi takıp filmi başlat deyince takılıyor pc. Nedendir bu?
  • Millet bulamıyor ama bugün benim aldığım yerde 4-5 tane de Volver vardı dünden kalma
  • 2 haftadır alıyorum ama gelecek haftaki filmler pek güzel gözükmedi gözüme. İzlenebilecek filmler mi bunlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigknife

2 haftadır alıyorum ama gelecek haftaki filmler pek güzel gözükmedi gözüme. İzlenebilecek filmler mi bunlar?

izlenmezmi yaaa ikiside süper film kaliteli filmler "inci küpeli kız" daha önce izlemiştim süperdi arşivimde yoktu ii oldu onu verdikleri "aşk ateşide" kaliteli film alma değer

hürriyeti seviyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: EGercek

Millet bulamıyor ama bugün benim aldığım yerde 4-5 tane de Volver vardı dünden kalma

O film bir sonraki haftaya da kalır dandik çünkü
  • arkadaşlar sabah gazetesi 10 dvd hürriyet 10 dvd habertürk 5 dvd verıo kuponla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frost_Nova

quote:

Orijinalden alıntı: EGercek

Millet bulamıyor ama bugün benim aldığım yerde 4-5 tane de Volver vardı dünden kalma

O film bir sonraki haftaya da kalır dandik çünkü

volver mi dandik imdb 10/7.7
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

quote:

Orijinalden alıntı: bigknife

2 haftadır alıyorum ama gelecek haftaki filmler pek güzel gözükmedi gözüme. İzlenebilecek filmler mi bunlar?

izlenmezmi yaaa ikiside süper film kaliteli filmler "inci küpeli kız" daha önce izlemiştim süperdi arşivimde yoktu ii oldu onu verdikleri "aşk ateşide" kaliteli film alma değer

hürriyeti seviyorum

Hocam benim pek ilgimi çekmiyor, farklı senaryolar arıyorum. "İçimdeki deniz", "kara kedi ak kedi" filmleri tam bana göreydi ama gelecek haftaki filmler klasik aşk filmleri.

@arşiv hangi dvdleri veriyolar bu gazeteler?
  • @bigknife

Habertürk:
    Son Gün
    Hiroşima
    Naziler
    Cengiz Han
    Karasakal

Sabah:
    Özel Kutusu ile Birlikte:
    · Kalpazanlar
    · Dönüş
    · Cassandra'nın Rüyası
    · Cengiz Han
    · Uyurgezer
    · İnci Küpeli Kız
    · Ben ve Sen ve Diğerleri
    · Yeni Ailem
    · Machuca
    · Sağdıç
  • Arkadaşlar Bende yeni keşfettim Tesadüfen int araştırırken gördüm filmler gayet güzel heryönden ama toshiba hd dvd ve sony laptopumda takdıgımda çok zorlanıyor okurken sonra düzeliyor film anlayamadım gitti bunun sebebi sizce ne slumdog milloner var sorunsuz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue19

Arkadaşlar Bende yeni keşfettim Tesadüfen int araştırırken gördüm filmler gayet güzel heryönden ama toshiba hd dvd ve sony laptopumda takdıgımda çok zorlanıyor okurken sonra düzeliyor film anlayamadım gitti bunun sebebi sizce ne slumdog milloner var sorunsuz...

toshiba hiç zorlanmadan oynatması lazım laptop da olabilir onuda pc ye filmi atıp öle izlerseniz daha ii olur direk sürücüden izlemek yarine filmler bozuk olsa hiç göstermez yada bozuk olduğu anlaşılır...bende her hafta alıyorum daha bir sorunla karşılaşmadım umarım bundan sonrada karşılaşmam
  • içimdeki deniz filmi çok güzeldi.ama gene başa sardılar.öbür pazar milyoneri verecekler
  • Aynen başa sarmışlar. City of God ve A Fisthful of Dollars'ı tekrar verirler umarım. Yoksa dvd falan alamayacağız artık
  • Büyük Marketlerden de alabiliyormuyuz arkadaşlar ?
  • Ya arkadaşlar harbiden yuh yani Volver ve İçimdeki Deniz e kötü diyenler olmuş.Adamlar daha ne yapabilirler avrupa sinemasının en seçkin örneklerini veriyorlar
  • Esasında hiç zorlanmıyor oynatıorda zırrr yapıyorr başlarken titreme var inş hiçkimsenin başına gelmez aldığım yerden sorun olsa gerek almıcam hurriyet bu fırsatlarını kaçırmayalım arkadaşlar bende kemal sunal dvd takımını biriktiriyorum herkese tavsiye ederim türk sinemasının en iyisi bence dünyanın en iyi komedyeni filmi seçilmişti bilmeyn arkadaşlara burdan bir not... Saygılarımla
  • İçimdeki Deniz muhteşem bir filmdi. Dün izleyebildim... Senelerdir Amerikan filmlerine saplanıp kalmışız, meğerse ispanyol sinemasın da ne mükemmel filmler varmış. Keşke hep ispanyol sinemasından filmler verse Hürriyet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saygili

Büyük Marketlerden de alabiliyormuyuz arkadaşlar ?

Bilen yokmu arkadaşlar.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.