Şimdi Ara

Gata (msb) kaçla kapatır (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: gerdik

peki manevi yönüne bakıyosanız gatadaki hekimler 15 yılı tamamlayıp istifa edip ya özellerde ya da kendi muayenehanesini açıyor?
    15 20 sene elinden gelen hizmeti askeriyeye vermis adam zaten. 45 50 yasına gelmis alanında ayda 100 bin tl kazancak doktor olmus. emekliliğini veriyor bunda bi sıkıntı yok ki? o zaman her emekli olan asker senin dediğin gibi mi olacak
  • yalnız bu emekli olma değil istifa etme 39 yaşında istifa edip muayenehane açmak ne demek tıpı şurda okuyam puanım yetiyo sonra çıkarım nasıl olsa para basarım değil mi? aynısını hava kuvetlerinde de yapıyolar pilotlugu belese okuyum 15 yıl zorunlu hizmet sonra istifa thyde pilot 20k maaş
  • benim ömrüm gatada geçti eskiden ordu mensupları sadece gataya gidebiliyordu siviller giremiyodu msü sınavında derece yaptım pilotluğa çok rahat girerdim ailem komple asker zaten dışarıdan benim kadar bilemezsiniz emin olun gatanın kapısından gecemezmisim de bilmem ne yok harp akademisine giremiomusum tövbeee su lafları reelde söyle bana klavye delikanlsı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gerdik

yalnız bu emekli olma değil istifa etme 39 yaşında istifa edip muayenehane açmak ne demek tıpı şurda okuyam puanım yetiyo sonra çıkarım nasıl olsa para basarım değil mi? aynısını hava kuvetlerinde de yapıyolar pilotlugu belese okuyum 15 yıl zorunlu hizmet sonra istifa thyde pilot 20k maaş
    dostum dogru diyıorsun ama eskiden maaşlar çok düşüktü. Normal doktorun 4te1ini kazanıp bi de canını tehlikeye atarak görevden göreve geziyordun. Askeri doktorların istifa etmesi normal
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.