Şimdi Ara

Garry's Mod (2.50$) Steam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şuan %75 indirimde şimdiye kadar en çok 2.49$ görmüştü.

http://store.steampowered.com/app/4000/

• İndirime girse de alsam diye bekliyordum, sonunda düştü, bilgi için teşekkürler.

Edit: Yalnız şöyle bir bildirim var, satın alsam bunlar olmadan oynayamıyor muyum?

quote:

This game requires that you own a Source engine game such as Counter-Strike: Source, Half-Life 2, or Day of Defeat: Source. Click here for a full list of games that meet this requirement. Please note that Portal: First Slice and the bundled Half-Life 2: Deathmatch do not fulfill this requirement.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi triposi -- 4 Eylül 2013; 8:15:06 >
  • http://garrysmod.wikia.com/wiki/List_of_games_supported_by_Garry%27s_Mod

Burda oyunu oynamak icin gereken oyunlar var icinde tf2 de var ama bilmiyorum oyunu daha almadigim icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyunu almak istiyorum ancak kart olmadığından alamıyorum. Kontör karşılığında bana bu oyunu alıp gift atabilecek biri var mı acaba? :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thymoniak

http://garrysmod.wikia.com/wiki/List_of_games_supported_by_Garry%27s_Mod

Burda oyunu oynamak icin gereken oyunlar var icinde tf2 de var ama bilmiyorum oyunu daha almadigim icin.

Oyunu oynamak için gerekenler değil eğer o oyunları yüklemişsen dosyalarından yararlanıyor ve onları gmodda kullanabiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: triposi

İndirime girse de alsam diye bekliyordum, sonunda düştü, bilgi için teşekkürler.

Edit: Yalnız şöyle bir bildirim var, satın alsam bunlar olmadan oynayamıyor muyum?

quote:

This game requires that you own a Source engine game such as Counter-Strike: Source, Half-Life 2, or Day of Defeat: Source. Click here for a full list of games that meet this requirement. Please note that Portal: First Slice and the bundled Half-Life 2: Deathmatch do not fulfill this requirement.

Hayır oynayabiliyorsun. Ama oyundaki haritaların %80'ı errorlu oluyor. Missing Textures olarak pembe-siyah kareler gözüküyor birçok yer. Yani olmadan oynamak büyük dert. Bende Counter-Strike: Source olmasına rağmen oyunun %50'si hala errorlu yani aralarından biri olması bile yetmiyor. Özellikle Half-Life 2 olması lazım ^^

Pembe-siyah kare dediğim olayın resmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoN3 -- 6 Eylül 2013; 21:12:17 >
  • Yakın dönemde Steam'in 10. senesi olacakmış sanırım, güzel indirim yaparlarsa Orange Box'ı alır, sonra Garry's Mod'u alırım artık, bilgi için teşekkürler.
  • sadece cs:source gerektiriyor, ve cs:source almak istemiyorsanız gerekli içeriği ve haritaları internetten indirip oyun klasörüne atıyorsunuz ve sorunsuz şekilde oynayabiliyorsunuz.

-
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.