Şimdi Ara

Garmin Akıllı Saat (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.603
Cevap
40
Favori
95.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben güncellemeyi yükledim ve titreme sorunu ortadan kalkmış. Beyaz menülerde gölgede vs. karanlık ortamlarda bazen de ışık belli açılardan gelirken ekranda çok hızlı bir şekilde kararıp beyazlama durumu vardı, ortadan kalkmış bu güncelleme ile.

Kendi fotoğrafınızı saat yüzü yapmak için Garmin Face It diye bir uygulama indirmelisiniz kullandığınız telefonun mağazasından. Bu uygulama içinden resim ve saat ayarları seçerek istediğiniz fotoğrafı analog yada sayısal saat yüzü yapabiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sis651

Ben güncellemeyi yükledim ve titreme sorunu ortadan kalkmış. Beyaz menülerde gölgede vs. karanlık ortamlarda bazen de ışık belli açılardan gelirken ekranda çok hızlı bir şekilde kararıp beyazlama durumu vardı, ortadan kalkmış bu güncelleme ile.

Kendi fotoğrafınızı saat yüzü yapmak için Garmin Face It diye bir uygulama indirmelisiniz kullandığınız telefonun mağazasından. Bu uygulama içinden resim ve saat ayarları seçerek istediğiniz fotoğrafı analog yada sayısal saat yüzü yapabiliyorsunuz.

Teşekkürler hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de dikkatimi çeken menülerin hızlanması oldu.
  • Strava live segments i çalıştırabilen varmı? Ayarlardan açtım. Premium üyelikte yaptım.segmentler saatin içine geldi fakat bisiklet sürüş sırasında çalışmıyor .

• Konuda süper bilgi birikimi olmaya başladı Haftaya yurt dışından saati alıyorum inşallah. Bende fotoları ve yorumlarımı yazacağım.
  • Merhaba gündelik kullanımda heart rate sensörü kapatıyorum bazen ama sanki bir süre sonra kendi kendine açılıyor sanki. Size de oluyor mu bu durum?

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker67

Merhaba gündelik kullanımda heart rate sensörü kapatıyorum bazen ama sanki bir süre sonra kendi kendine açılıyor sanki. Size de oluyor mu bu durum?

Hocam bende ihtiyaç duyduğumda kullanıyorum dediğiniz sorunla karşılaşmadım şuana kadar.

• cagugur kullanıcısına yanıt
    Geçen ay bir seferinde segment olan bir yerden geçtikten sonra saat titremişti, ekranda PR falan bir şeyler diyordu önemsemedim. Sonradan baktığımda strava segmentinde kişisel süremi geçtiğimi gördüm. Tabi bunun için hiçbir ayar yapmadım. Hatta bir ay bedava strava premium kullanacaktım, süresini unutunca Turkcell'den şak diye 20TL kesip bir ay da ücretli kitleyivermişti. :D Bu ay bari unutmasam ücretli üyeliği iptali. :)
  • quote:

Geçen ay bir seferinde segment olan bir yerden geçtikten sonra saat titremişti, ekranda PR falan bir şeyler diyordu önemsemedim. Sonradan baktığımda strava segmentinde kişisel süremi geçtiğimi gördüm. Tabi bunun için hiçbir ayar yapmadım. Hatta bir ay bedava strava premium kullanacaktım, süresini unutunca Turkcell'den şak diye 20TL kesip bir ay da ücretli kitleyivermişti. :D Bu ay bari unutmasam ücretli üyeliği iptali. :)

hocam yeni gelen hrm run cihazını bir türlü güncelleyemedim 6.60 sürümüne, fenix 3 saatini de sattık belli ki 5x güncelleme sorunu yaşıyor, sürekli aranıyor kısmında kalıyor ve güncellemiyor, garmin forumda bir kişi de aynı sorunu yaşamış tabi onun saati normal 5 3.11 update ile çözmüşler. Bug report'ta mail attım da sonraki beta versiyon kaç gün sonra çıkar belli olmaz, sizim bir çözümünüz var mı? şimdilik çalışıyor düzgün fakat anlık olarak running dynamic özelliklerini açmama rağmen saatte göstermiyor.

sorunu çözdüm, 3.30 güncellemesine dönüp öyle güncelledim sonra 4.10 güncelledim halletim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaleyDeskop -- 15 Haziran 2017; 17:52:34 >

• KaleyDeskop kullanıcısına yanıt
    Sorunu çözebilmeniz iyi olmuş. Bazen oluyor böyle tutarsızlıklar.
  • quote:

Sorunu çözebilmeniz iyi olmuş. Bazen oluyor böyle tutarsızlıklar.

bug report'daki elemanda pili çıkartıp tak dene dedi :D çözümü meşekatliydi ama hiç değilse hızlı cevap verdiler..
  • Herkese merhaba arkadaşlar. Dün saati bilgisayara bağlayıp eşitleme işlemi yapıyordum. Bilgisayar ekranı takılı kalınca kapatmak zorunda kaldım. Saat çalışıyor ancak bilgisayar ve telefonla bağlantı kuramıyor wifi ile bağlantı kuramıyor. Light tuşuna basınca ışığı açıp kapatıyor ancak basılı turunca menü seçenekleri gelmiyor. Ne yapmam lazım acaba?

• Gece 4 te şarjı tamdı şimdi saati elime kapalıydı açtığımde %3 ü gösteriyordu anlamadım gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erzurummm25 -- 17 Haziran 2017; 19:4:24 >
  • erzurummm25 E kullanıcısına yanıt
    Peki açıldığında menü seçenekleri vs. çalışıyor muydu, hani önceki iletide yazdığın sorun devam ediyor muydu? Devam ediyorsa saati sıfırla derim, yani fabrika ayarlarına dönüş. Muhtemelen bilgisayar kapanınca saatin dosya sisteminde bir dosya bozuldu, bu da saatteki bazı donanımların güç tasarruf moduna girmesini engelleyip onları da dondurdu hani.
  • quote:

Peki açıldığında menü seçenekleri vs. çalışıyor muydu, hani önceki iletide yazdığın sorun devam ediyor muydu? Devam ediyorsa saati sıfırla derim, yani fabrika ayarlarına dönüş. Muhtemelen bilgisayar kapanınca saatin dosya sisteminde bir dosya bozuldu, bu da saatteki bazı donanımların güç tasarruf moduna girmesini engelleyip onları da dondurdu hani.

Evet yeni şarjdan sonra düzeldi. Bugün tekrar deneyeceğim şarj hemen bitecekmi diye.

• erzurummm25 E kullanıcısına yanıt
    Cihazı öyle donma, takılma anlarında yeniden başlatmak lazım. BT bağlantısına da bak, uzun süre bağlanmadan açık duruyorsa o da bitirir bataryayı.
  • Facebook'ta çok güzel bir grup var ve bu durumlarda reset, factory reset vs nasıl ve ne zaman yapılır anlatılıyor.

https://www.facebook.com/groups/GarminFenix5/permalink/1565247890182469/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İlkerA. -- 18 Haziran 2017; 9:38:56 >
  • Şarj sorunu çözüldü anacak wifi ile bağlantı kuramıyor. Birde sürekli olarak şöyle bir uyarı çıkıyor

Garmin Akıllı Saat

• Ücretli bir uygulama yüklemişsiniz sanırım ama deneme süresi bitmiş, satın alın diyor.

• quote:

Cihazı öyle donma, takılma anlarında yeniden başlatmak lazım. BT bağlantısına da bak, uzun süre bağlanmadan açık duruyorsa o da bitirir bataryayı.

tekrar rahatsız ediyorum kusura bakmayın :D garmin connect'te girdiğim eski kilo bilgileri görünmüyor, fenix 3 cihazıyla bilgileri girerdim ki benim için önemliydi verdiğim kiloları kayıt etmek, ama şimdi 6 aylık sıkı spor ve emeğin bilgileri kaybolmuş sadece fenix 5 ile girdiğim kilolar görünüyor. Şimdi ne yapmam lazım bilmiyorum acaba fenix 3 cihazını kaldırdım diye mi oldu diyeceğim fakat kilo hariç fenix 3 ile yaptığım her aktivite kayıtlı, fenix 3 varken kilo ve boy ingiliz sistemine göre belirlenirdi, şimdi ise düzeltmişler kg ve cm biçiminde olmuş acaba bu yüzden mi sorun yaşıyorum? o kilo çizelgesinin benim için önemi büyüktü bakıp bakıp azmimin sonucunu görüp gururlanırdım :D sizin bir çözüm öneriniz var mı?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.