Şimdi Ara

Garantiye Verme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim kuzenimle kasalarım aynı bende fps sorunu çıkartan oyunlar onda sorun yaratmıyor ben pc mi garantiye versem fps sorunu yaşıyorum diye onlar sorunu bulabilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: recep5334

Arkadaşlar benim kuzenimle kasalarım aynı bende fps sorunu çıkartan oyunlar onda sorun yaratmıyor ben pc mi garantiye versem fps sorunu yaşıyorum diye onlar sorunu bulabilir mi ?

Hocam ikinizinde pc özellikleri aynımı aynıysa ısıları kontrol ettiniz mi?
  • evet hocam bir tek hdd ler farklı ısılarda normal. Önceden bende FPS sorunu yaşamadan oynuyodum aynı oyunu fakat şuanda nedenini bilmediğim bir şeyden dolayı FPS düşüyor.
  • quote:

evet hocam bir tek hdd ler farklı ısılarda normal. Önceden bende FPS sorunu yaşamadan oynuyodum aynı oyunu fakat şuanda nedenini bilmediğim bir şeyden dolayı FPS düşüyor.

Düşüyor derken bir andamı düşüyor yoksa sürekli kasıyor mu?
    Birde en son ne zaman format attınız?
  • hayır bir anda değil ama önceden full ayarlarda oynadığım bir oyunu şimdi oynayamıyorum. PC yi geçen haziranda aldım ozamandan beri format atmadım.
  • quote:

hayır bir anda değil ama önceden full ayarlarda oynadığım bir oyunu şimdi oynayamıyorum. PC yi geçen haziranda aldım ozamandan beri format atmadım.

Yaklaşık 8 ay olmuş bence sağlam bir format atmalısın yada antivirüs programı ile diski bir taratmalısın
  • Hocam garantisi olduğu için direk oraya versem fps sorunum var diye onlar ilgilenmez mi ?
  • quote:

Hocam garantisi olduğu için direk oraya versem fps sorunum var diye onlar ilgilenmez mi ?

Sen bilirsin istersen garantiye ver,, ilgilenirler tabi
  • tamam teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.