Şimdi Ara

GARANTİSİ SÜREN PARÇALAR ARANIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • AMD sistem oluşturmaya çalışıyorum, aşağıda özellikleri yazılı kesinlikle herhangi bir tamir görmemiş, tercihen garantileri devam eden, kozmetik kusurları olmayan, overclock edilmemiş parçalar arıyorum.

* İşlemci AMD 2500+ Barton, tercihen çarpan kilidi kırık ve orijinal fanlı......(fiyat en fazla 100)
    * Buna uygun markalı bir anakart, AGP-8X,SATA, DDR400 destekli............(fiyat en fazla 50)
    * Bellek DDR333/400 olacak (256 Mb veya 512 Mb).................256 için....(fiyat en fazla 30)....512 için....(fiyat en fazla 50)
    * Sabit disk 40 veya 80 Gb (7200 d/d) olacak,tercihen SATA......40 için....(fiyat en fazla 40)......80 için....(fiyat en fazla 60)
    * Ekran kartı 128 MB FX 5200 ve üzeri olacak.......................................(fiyat en fazla 35)
    * Ekran 17 inch olacak marka çok önemli değil......................................(fiyat en fazla 80)
    * Kasa sağlam ve giriş çıkış fan yerleri hazır olacak................................(fiyat en fazla 20)
    * Güç kaynağı 300W ve güvenilir marka olacak......................................(fiyat en fazla 20)
    * Modem kartı internal 56K olacak, tercihen Apache...............................(fiyat en fazla 15)

Teklifleri bekliyorum.

İlginiz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Bu fiyatlar zaten forumda ve firmalarda(borsapazar vb) tesbit edebildiğim fiyatlar, işlemci ve anakartı birlikte almayı tercih ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi attillam -- 12 Ağustos 2005, 9:22:29 >

• izmitteyim pm atacam atamıyorum dolumu pm.. amd 2000+ coolmaster fan ve ep-8k9a2+(sata raid lan ses kartı) var.. elden teslim edebilirim...
  • İşlemciyi xp2500+ olarak belirledim, önbellek 640 Kb olduğu için daha iyi performans alacağımı umuyorum.
    Anakartı düşünebilirim, inceleyip size bilgi veririm.

İlginiz için teşekkürler.
  • Bende işlemci ve board u birlikte satmayı düşünüyordum..
    Bu ikiliyi düşünürseniz yanıtınızı bekliyorum.. Teşekkürler...
  • Bu şekilde düşünmüyorum, teşekkürler.
  • İşlemciyi ayrı olarak satarsam sizinle irtibata geçerim...
    Bu arada boardun incelemesi..

http://www.ocmodshop.com/default.aspx?a=121&p=249

iyi günler....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.