Şimdi Ara

GarantiOne Fırsatları\\Restoran, Giyim, Steam&Stores&Netflix, 1GB Hediye (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.999
Cevap
181
Favori
227.404
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

quote:

Orijinalden alıntı: N920C

uygulama yı silene kadar kullanabilirsiniz sanırım, silince yeniden aktif etmek için garantione uygulamasını, garantione kart lazım

Bu bilgi doğru mu? Eski iGaranti kullanıcısı olup da yaşı tutmayanlar artık GarantiOne aktivasyonu yapamıyor mu?

Yok ben aralık ayında teni aldığım telefona garantione uygulamasını kurarak kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğlence paketi devam ediyor mudur? Geçen ay iadem gelmediği için bekletiyordum, 2 kere aradım en sonunda 2 gün önce manuel yatırmışlar geçen ayın iadesini.
  • Bu restoran kampanyası için sadece haritada bulda gözüken restoranlar mı geçerli yoksa garanti pos cihazı olan her restoran mı ?

• ben yaklaşık bi 5-6 ay önce belki de daha fazla bir süre önce başvurdum bu karta. Neyse kart çıktı vs sözde kurye getirecek evde bulamamış nasıl olduysa artık. Bende gittim bankaya açık adres olarak banka adresini verdik kart bankaya gelecekti bu kuryeler bankayı da bulamadı heralde 6 ay gibi bir süre de teslim edilemediğine göre. He bu süreçte ne mi oldu en parayı kullanıyordum bu başvurma sürecinde bir çok arkadaşımı vs enparaya başvurttum adamlar kartı aldı yetmedi kredi kartını aldılar ama bizim garanti reis hala bir kart teslim edecek zor iş zor :) ayrıca çoğu şubesi garanti one ile ilgili hiçbir işlemi kabul etmiyorlar,eft havele vs ücreti alınmadığından bile haberleri yok gişede ki çalışan arkadaşların
  • Sizinki de birşey mi Yaklaşık 3 ay kadar önce arkadaş için garantione başvurusu yaptık.Kart geldi kurye teslim etti.Garantione hesabı hala açılmadı.hatta arkadaş şubeye gitti yeni hesap açtırdı.yeni kart aldı ama garantione hesabı hala açılmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hasanbeyy H kullanıcısına yanıt
    Şubelerin çoğu garantione'dan bi haber. Kurye'den gelen karti, hesaba bağlamalari gerekiyor. Şube yapamıyorsa yetkili birini isteyin ya da müşteri hizmetlerini arayıp personel ile görüştürün. Tekrardan başvuru yapmak lüzumsuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bir şey soracağım.

Zamanında garantione "banka kartı" açtırdım. Haziran 2017'de eğlence kampanyasından yararlanmak için steamden alışveriş yaptım ama o tarihten itibaren bir daha kartı kullanmadım ve hesabıma girmedim. Şimdi baktığımda ise herhangi bir iade yapmamışlar ve şimdiki eğlence kampanyasının şartlarında bonus genç ve igaranti kredi kartı geçerlidir yazıyor. Haziran 2017'de de banka kartı geçersiz miydi? Ben geçerliydi diye hatırlıyorum hatta kartı sırf bu yüzden açtırmıştım. Sorumun sebebi ise, şimdi iade için müşteri hizmetleriyle yazıştığımda banka kartının kampanya şartlarına uymadığını söylüyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BonzArt -- 12 Mart 2018; 11:30:42 >
  • Arkadaşlar. Artık kampanyalara katılmak ücretli mi oldu bana mı öyle geliyor?

1TL istiyor kampanya başına.

• laider kullanıcısına yanıt
    Ay henüz çıkmadığı için 1 TL istiyor. Yarın bir daha deneyin.

• yeni ay başlayınca haklarınız sıfırlanıyor.
  • anladım. teşekkürler.
  • Garantione paracardı vadesiz hesap ile kullanmaktayım. Fakat bonusun yaptığıhttps://www.paracardbonus.com.tr/ linkteki kampanyalarda Oaracard yazmasına rağmen katılamıyorum. Bilen yardımcı olabilir mi?

• Restoran iadesi ne zaman olacak acaba ?

• Restoran iadesi henüz yatmadı.

• Yemeksepetinden alışveriş yapınca restoran indirimi geliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaraHisar_03 -- 19 Mayıs 2018; 11:21:4 >
  • KaraHisar_03 kullanıcısına yanıt
    Geliyor.
  • garanti one eğlence için işlem yapan var mı SMS gelmiş miydi demin harcama yaptım sms gelmedi
  • kısmen26 kullanıcısına yanıt
    Bir tanede normal paracard isteyin zaten paracardlar ücretsiz

Bende 3 tane paracard var kampanyaları farklı oluyor diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Restoran ve digital iadesi yatmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: Emmmreee

Geliyor.
    Yemeksepetinden yapilan harcamadan iade geliyor demissiniz ama kampanya kosullarinda "Kampanya internet üzerinden yapılan restoran harcamalarında geçerli değildir. " ibaresi yer aliyor. Emin misiniz iade geldigine? Deneyimlediniz mi?

• 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.