Şimdi Ara

Garanti Flaş Çarşamba- 100 Liraya Kadar Bonus (Kişiye Özel) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
3
Favori
6.102
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: senturk041

bana da geldi 3 kez kullandım.
    bir restoran harcaması
    bir internet harcaması
    2 hafta öncede market harcaması

300 tl toplam harcama 300 tl bonus iyi oldu.

Alıntıları Göster
    Bir müşteri en fazla 100TL kazanabilir diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: primum non nocere

İlk defa bana da geldi Decathlon geçerli olur mu sektör olarak ne geçiyor bilen var mı?
    migros veya carrefour'dan al birşeyler de garanti olsun . Mağazaya gidemezsen internetten al
  • Hypericum kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam sanırım en mantıklısı öyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babayi almisiz yine

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • K.Oze K kullanıcısına yanıt
    Belkide yoğun kullanmandan dolayı gelmiyordur. Bu tip kampanyalar harcama yapmayanları teşvik için yapılır genelde.
  • bu kampanyalardan flexi kullananlara geldi mi acaba?
  • mgb06 M kullanıcısına yanıt
    bana geldi.
    Bonus ne zaman yatar arkadaşlar bide alt limit var mı bonusu kullanırken.
  • Kampanyaya katıldım. İlk alışverişimi bimden yaptım. 2. kez başka bir bimden alışveriş yaptım. 2. harcamam kampanya sekmesi altında gözükmüyor. Nedenini bilen var mı? 2.5 tl kazanabildim sadece. 2. Harcamam provizyonda gözüküyor ama kampanya sekmesi altında harcama olarak gözükmüyor.

Edit: Kampanya nerede sekmesine tıkladığımda 2. Bim Marketi haritada gözükmüyor. Bundan dolayı olabilir mi? (Fakat daha önce bu 2. alışverişi yaptığım bimden bonus kazanmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anomalife -- 18 Aralık 2019; 16:54:17 >
  • Rica etsem link alabilir miyim? Teşekkürler

• Bende bugun kampanyaya katıldım. Bugün Migros sanal marketten 150 TL alışveriş yaptım. Teslimatta gerçekleşti. Ancak uygulamada kampanyaya dahil işleminiz bulunmamaktadır yazıyor.
    Neden kabul edilmedi ? belirli bir süremi var işlemesi için
  • deepbluee61 D kullanıcısına yanıt
    Bende anlamadım hocam bir iş var bu işte. Mh ile de görüşemedim. Anne Kızlık soyadı yanlış girilmiş herhalde destek almam bloke oldu. İlk alışverişim 32.5 tuttu. 30 TL bonusdan kullanım yaptım. 2.5 TL karttan çekti. Direk kampanya sekmesine yansıdı harcama. Sms de geldi. Aradan 1 saat geçti geçmedi. Yeniden alışveriş yaptım. 95 küsür liralık sms gelmedi. Kampanya sekmesine de yansımadı.

• kampanya detaylarında yazıyor. İlk alışverişteki tutarı alıyor galiba. yanlış anlamadı isem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepbluee61 -- 18 Aralık 2019; 17:4:56 >
  • deepbluee61 D kullanıcısına yanıt
    Detaylarda katılımdan sonraki ilk işlemden kazanım sağlanır diyor. Öncesinde de tüm işlemler değerlendirilir diyor.

• Uygulamadaki yılbaşı kampanyasına şöyle bir göz attım. Aynı işyerinden yapılan ilk işlem geçerli olur gibi bir ibare var. Belki bu kampanyada da böyle bir koşul olabilir. En iyisi bir de akaryakıt alıp deneyeyim.

• Bana sms geldi. 100TL bonus kazandınız 21-31 aralık arasında kullanabilirsiniz diyor.
    158TL harcama yaptım. Harcama yaparken 20TL bonus kodu çıktı sağ alttan ( migros sanal market ). Onu düşünce 138TL ödedim. 100 Bonus geldi. Hemen hemen bedavaya geldi alışveriş.
    Teşekkürler Garanti :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepbluee61 -- 18 Aralık 2019; 17:20:0 >
  • Kac kere bu kampanya geldi daha bana 1 kere ugramadi neye gore yapiyorlar bu isi anlam veremiyorum

• 10 sene üzerindedir kartım var bana 1 kere gelmedi hiç kullanmadığım aylar oldu, full kullandığım aylar oldu bişey gene değişmedi

• Arkadaslar madem link paylasmiyorsunuz ne diye msj atıyorsunuz?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.