Şimdi Ara

Garanti Bankasından Hesap Açtırdım? Kartım Ne Zaman Gelir? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
57.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ya biz normal hesap açtık rahat bi 30 sayfaya imza attırdılar neden acaba merak ettim şimdide okumadımda valla çümkü acaip uzundu imzaladım hepsini.
  • quote:

Orjinalden alıntı: geberit

Ya biz normal hesap açtık rahat bi 30 sayfaya imza attırdılar neden acaba merak ettim şimdide okumadımda valla çümkü acaip uzundu imzaladım hepsini.

Banada öyle oldu. Okusan ne olur ki hocam ? Yarısından çoğu kendi leyhlerinde maddelerin. Açtırıcan öyle ya da böyle her banka aynı
  • Aynen valla insan o kadar sayfayı yazıcıdan almaya üşenir değil çıkarması aslında niye bu kadar tasalandım çünki ben en son 2002 de hesap açtırmıştım böyle bir prosedür yoktu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: geberit

Aynen valla insan o kadar sayfayı yazıcıdan almaya üşenir değil çıkarması aslında niye bu kadar tasalandım çünki ben en son 2002 de hesap açtırmıştım böyle bir prosedür yoktu.

Hocam normal hesapta normaldir o imzalamalar var. Bu üniversite formu olduğu için kısaltmışlar baya bi Bizim burda normal hesap açmak için İKAMETGAH BELGESİ bile istiyorlar

• Konu baya eski fakat merak ettim ne zaman geldi kartın?

Garantiye maaş taşıma yaptık, bugün 8 gün oluyor hâlen ses seda yok.

Çift maaş vardı, birini garanti, diğerini yapıkrediye taşıdık, y.kredi kartı, bugün 3. gün ve cumartesi olmasına rağmen ptt kargo ile geldi ve müracatın ertesi günü sms ile pttkargo ya verildi ve takip numarası şudur diye bilgide geçti, ama garanti tamamıyla sessiz.

Edit:

Garantiden.

10. gün mesaj geldi (dün,) kartınız hazırlandı kargoya verildi şeklinde ve sonraki gün (bu gün) ptt ile geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Conar-XP -- 23 Ağustos 2022; 13:9:26 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.