Şimdi Ara

Garanti bankası sanal kart limit - ye düşmüş (Herkesin başına gelebilir)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba dun migros sanal marketten 98.84 tl tutarında alışveriş yaptım yanlız kafama takılan bir sorun var. Alışverişi yapmadan garanti sanal karttan 98.84 tl değerinde limit oluşturdum. 3d ile ödeme yaptim mesajda da 98.84 değeri gözüküyor. Siparişi teslim almadan önce aradılar urun değişikliği diye bende kabul ettim. Urun degisikliginden dolayi olusan fiyat farkini siparişi getirene veririm diye düşundum. Gorevli fiyat farkindan bahsetmedi. Sonra kartima baktim sanal kart limiti -1.49 tl gözüküyor. Alışveriş fiyatıda güncellenmiş. Yani sizin bilginiz olmadan bile sanal karttan yapilan alisverisinizin tutarini değistirebiliyorlar. O zaman sanal kartın ne anlamı var arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delgado12 -- 24 Haziran 2017; 4:13:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• o eksi limitin bi manası yok. mesela provizyonda gözüken tutara bak. mesela kuveyttürk de sanal kart limitini 100tl belirledim diyelim. daha sonra limiti 50 yaptım. bu sefer limitte -50 yazdı. ana kartındaki limite bak hocam kısaca . çekilen tutarını artırma diye bir olay olamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FKILIC

o eksi limitin bi manası yok. mesela provizyonda gözüken tutara bak. mesela kuveyttürk de sanal kart limitini 100tl belirledim diyelim. daha sonra limiti 50 yaptım. bu sefer limitte -50 yazdı. ana kartındaki limite bak hocam kısaca . çekilen tutarını artırma diye bir olay olamaz.

3d ödeme sayfasında gözüken tutar 98.84 tl idi. Telefona gelen mesajda da aynı şekilde. Ödemeyi yaptıktan sonra tutar 101 küsür olmuş. Yani demek istediğim alışveriş yaptığımız taraf dilediği gibi tutarı güncelleyebiliyor. Böyle bir şey mümkün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: delgado12

quote:

Orijinalden alıntı: FKILIC

o eksi limitin bi manası yok. mesela provizyonda gözüken tutara bak. mesela kuveyttürk de sanal kart limitini 100tl belirledim diyelim. daha sonra limiti 50 yaptım. bu sefer limitte -50 yazdı. ana kartındaki limite bak hocam kısaca . çekilen tutarını artırma diye bir olay olamaz.

3d ödeme sayfasında gözüken tutar 98.84 tl idi. Telefona gelen mesajda da aynı şekilde. Ödemeyi yaptıktan sonra tutar 101 küsür olmuş. Yani demek istediğim alışveriş yaptığımız taraf dilediği gibi tutarı güncelleyebiliyor. Böyle bir şey mümkün mü?

internetten yüzlerce alışverişim oldu. böyle bişey ne yaşadım ne gördüm. dediğiniz genelde yabancı para birimi ile yapılan alışverişlerde olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 26 Haziran 2017; 13:29:53 >
  • Benimde ilk kez başıma geldi. Migros sanal marketten yaptım. Ödeme yaptıktan sonra migros aradı aldığım ürünlerde ufak bi değişiklik yaptıklarını söyledi ben de kabul ettim. Aradaki fiyat farkini elden veririm diye düşündüm. Hesap ozetine baktiğimda karta yansitmişlar sonradan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.