Şimdi Ara

Garanti Bankası Kredi Kartı Limiti (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: oguzhan_48 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.348
Cevap
34
Favori
136.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir sorum olacak belki bilginiz vardır.

Bu garanti bana american express metal platinum gönderdi. Gelen tüm smslerde de garanti özel bankacılık telefon numaraları yazıyor. Demek ki bir nevi özel müşteri olduk.

Aslında bu çok umrumda değil de, ben başka bir şey sorucam.

Benzer hesap ve müşteri limitlerim TEB'te de var mesela. Ordan kredi kullanım faizlerine baktığımda 1,85 ama bu garanti'de hep 3,0 civarı. İnternet şubesinden bir türlü bunu düşüremedim.

Bu tip durumlarda bankayı mı aramak gerekiyor?

• Garantinin faizi genel olarak yüksek zaten

• Akbank kredi kartı rezaletinden sonra kartın iptalini istedim ama hemen iptal olmuyormuş 6-7 gün içinde iptal olacakmış taksitleri sonradan ödeyebiliyormuşum ben de bonus flexi karta başvuru yaptım bugün ama halen başvuru değerlendirmede diyor tahminen ne zaman sonuçlanır garantide hesabım da yok bu arada kart başvurusunun olumlu sonuçlanması durumunda hesabı mobilden açabiliyor muyum?
  • Online hesap açabilirsiniz. Keşke hesap açıp öyle başvursaydınız, daha kolay olurdu takip süreci. Genelde 3 gün içerisinde sonuçlanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omar_42 -- 10 Ekim 2022; 17:23:33 >
  • omar_42 O kullanıcısına yanıt
    Kredi kartı başvurum belki olumlu sonuçlanmaz diye direkt kredi kartı başvurusu yapmak istedim önceki kartım iptal olduktan sonra aynı limit tanımlanırsa çok iyi olur.
  • Herkesin belalısı bir banka var demek ki...Benimde İş bankası ve Akbank...İş bankası 2 sefer sıfır limitli kart verdi ama 400tl ye bile arttırmadılar, hep red...6 ay sonrada limitsiz kart kapanıyor zaten...Akbank ise kart vermiyor...Sürekli red, insan ayıp olmasın diye 1 gün düşünüyorum rolü falan yapar, yok en fazla 10 dakikada red veriyorlar...

Akbank ile aynı anda Denizbank kk başvurusu yaptım...Akbank red, Denizbank 70k onaylandı...

Aynısı benimde başımda 96 bin limit var bana 200 bin lazım ama sürekli bu ekran karşıma çıkıyor.Siz yükseltmeyi başarabildiniz mi ?

• muhammet atış M kullanıcısına yanıt
    Yok başaramadım hocam. Daha düşük bir tutar girerek deneyiniz uyarısı devam ediyor ama bugün kullanım bekleyen şekilde 100.000 kredi tanımlamışlar. Kredi kartı için yok, fakat ihtiyaç kredisi için limit var sanırım
  • Ben 50000 TL limit istedim, onaylandı. Birkaç gün sonra 110000 TL otomatik artırım geldi sistemden. Daha fazla yükseltme isteği yaptırmıyor.

Avans hesabı limiti yükseltmeyi denediniz mi ? Ondada taksitli nakit avans seçeneği getirmişler.Kredi kartı gibi 1,63 faiz ile 12 taksit kullanabiliyorsunuz.Benim gelir düşük kaldığı için 20 bin üzerine geçemedim.Siz bir deneyin isterseniz 100 bin olabilir.

Ben de 20 bin limitine takılmış durumdayım :)

Bugün vakıfbank sky limite başvurdum.Bakalım oradan birşey çıkarsa şansımızı deneriz.:)

• Bugün 120 bin olan kredi kartı limitimi 150 bine çıkartmışlar. Bu arada Aylık minimum 30 bin harcama yapıyorum kartımla

• Merhaba,

Ödeme performansınız nasıl?

Örneğin; dönem içinde harcadığınız 30k’nın bir kısmını yada tamamını ekstre kesilmeden mi ödüyorsunuz yoksa ödemelerinizi sadece ekstre kesildikten sonra mı yapıyorsunuz?

@Cnt84 @wksj

• trovin T kullanıcısına yanıt

20 senedir kredi kartlarımın ekstresinin hep tamamını ödedim. Hiç aksatmıyorum,bazen kredi kartı limiti yetmediği zamanlar karta para gönderip limit açıyorum :) Sanırım bu yüzden,son 1 senede kart limitlerim hep yükseldi. En çok garanti kullanıyorum,onuda 120 den 150 bin yaptılar.

• Bende iş bankasından hiç bir şekilde kart çıkaramıyorum onaylanıyor ancak diğer banka limitlerini düşürmemi istiyor bende 40 binlik axess kartımın limitini 20 kya düşürdüm findexe yansıdıktan sonra başvuru yaptım yine onaylanmadı teb kartımın limitimi yükseltmeye çalışınca hemen onaylanıyor bu iş bankasını hiç anlayamadım gitti iş bankasında 20 k ek hesabım ve bireysel emeklilik olmasına rağmen çıkaramadım Önerileriniz nedir
  • Güncelleme:

Bugün sabah limit artırım ekranına “asıl kartınızın limitini 125.000 liraya yükseltmek ister misiniz” şeklinde bir uyarı düştü. Bu uyarı ile limitim 110.000’den 125.000’e çıkmış oldu.

Ayrıca SMS ile bilgilendirme yapıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omar_42 -- 14 Ekim 2022; 10:50:6 >

nedir hocam son durum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.