Şimdi Ara

Garajda Bulunması Gereken Tanklar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar yeni bir hesap açmayı düşünüyorumda son tier tankları söyleyin o tanka yavaş yavaş gideyim Kmt filanda önerin Zırhı çok olan kolay kolay ölmeyecek ve hasar verebilecek tanklar önerirseniz iyi olur
    Not=Artık yeni konu açmadan bütün sorunları buradan yazsam konum silinir mi ? @Gurcellonline

• Bence oyunu ogrenmeden yeni hesap acma. Henuz daha cok korpesin, bu oyunda 3 veya 5binden asagi mac yapan adan benim gozumde acemidir. Soyle bir teklifim var, mevcut hesabinda oynamaya devam et, elinde enaz 2 adet t10 tank olunca yeni hesap acarsin ve daha dikkatli oynarsin.
    Her garajda bulunmasi gereken tanklara gelince, sadece t10larini yazacagim gerisi sana kalmis.

Obj. 140 veya T62a
    BatChat 25t

IS-7
    T110E5
    T 57

T110E3
    FVB215b (183)
    WT auf E 100

T92
    Conqueror GC
    BC 155 58
  • Maus'a kadar gidiyorum şimdi Fransız tankları çok yavaş ve her yerden hasar alma kapasitesi varmış (forumda bir iki konuda gördüm) o yüzden Fransız tankı kasmam IS 7 mutlaka almam lazım T92'de güzel gibi görünüyor Öncelikle yardım ettiğiniz için teşekkür ederim O bir hesapta çok hata yaptım harita öğrenme olsun felan filan garip garip tanklar aldım bu yüzden yeni hesap açma gereği duydum

• Bi elc amx çek garaja sonra bak kim yavaşmış.
  • bende yeniyim
    is7
    BatChat
    e-100
    leopard 1
    ağaçlarından gidiyorum
    dw2 hiç bulaşma e-100 sevdesi yüzünden kanser oldum
    fikir paylaşmak istersen ekle.
    ShujinkouTR
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okumaya Hevesli Genç

bende yeniyim
    is7
    BatChat
    e-100
    leopard 1
    ağaçlarından gidiyorum
    dw2 hiç bulaşma e-100 sevdesi yüzünden kanser oldum
    fikir paylaşmak istersen ekle.
    ShujinkouTR

Tamam eklerim haritada bazı yerler buldum oralara girince en az 2 kill garanti Ağaçların arkasına saklanma çalı bul eğer 2 çalı arka arkaysa arkadaki çalıya geç önde de çalı olduğundan görünmezsin Nick=Zack25024 ve Zack_sniper_01 vb hesaplarda bana ait ama Zack25024 ana hesabımdır

• zırhı pek yoktur (en azından tier 8'e kadar ) ama ben rus td'sini öneririm. iki dalı var ben isu-152'nin bulunduğu daldan gittim ve zevkli buldum harika bir silaha sahip denenebilir en azından
  • radar_ kullanıcısına yanıt
    Ruslar iyidir severim ufaklıkları Denerim yan hesapta
  • aslında tier 10 tanklarda sıkıntı çok o deldi delmedi şu bu bayağı sıkıntı sınıfının üstünde eylencelik tanklar da çok iyi olabiliyor mesela
    t67 veya helcat
    kv1
    matilda
    chi ha (çin olan )
    hetzer
    t1 (tier1) bu tanklar oyundaki en eylenceli en çok zevk veren sınıfının üstünde tanklar t1 ile gold mermi kullandıgın vakit 2-3 tier tank kullanıcıları oyunu bırakıyorlar
    t29
    tiger1
    isu152
    s35ca bunlarda mükemmel istatistik yapma tankları şu 5 tier s35ca topu sınıfının çok çok üstünde 8 seviye maçına vermiyorlar ama emin ol is3-tiger2-kv4 rahat deler hatta çogu 9 seviyeyi de deler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kapkankaan -- 29 Nisan 2015; 9:10:56 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.