Şimdi Ara

Garage Fiesta (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
5.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
     Garage Fiesta Garage Fiesta Garage Fiesta Garage Fiesta

• quote:

Orijinalden alıntı: wtersad

garage fiesta

navitech multimedya uygulaması
     Garage Fiesta Garage Fiesta Garage Fiesta Garage Fiesta Garage Fiesta

cihazdan memnun musunuz acaba ? Nereden aldınız ürünü ?

• cihaz tamamen uyumlu ve ford yetkili bayii nin kullandığı üründür. gözünüz kapalı taktırabilirsiniz.
  • quote:

cihaz tamamen uyumlu ve ford yetkili bayii nin kullandığı üründür. gözünüz kapalı taktırabilirsiniz.

Aracın orjinal usb si çalışıyor mu acaba ? Uyarı sesleri değişti mi sinyal sesi olsun aracı n konumunda bıraktığımızda p konumuna getirin derken çıkardığı sesler ilk halı gibi mi ? Sadece ekran yerini mi değiştirdiler cd konulan kısım değişmedi mi ? Aracın kendi ayar menüsü duruyor mu ortam ışığını kapama olsun çekiş kontrolü kapama vs. ?

Navimexin bakıyorum ben de aracıma ama kararsız kaldım bu konularda cihaz araçla bire bir uyumlu olcaksa taktırmak istiyorum.
  • murat__90 M kullanıcısına yanıt
    birçok soru var maddeler halinde cevaplayalım ki sorunsuz yardımcı olayım.

1 aracın orjinal usb si çalışıyor

2 uyarı sesleri değişmedi

3 ilk hali gibi

4 Üst taraftaki ekran yeri kutunun içinden çıkıyor büyüğü ile değişti cd konulan yer değişmedi

5 aracın kendi ayar menüsü durmuyor yeni menü var

6 isterseniz o ekranı da farklı modellerde klimanın altına takabilirsiniz bu şekilde yaparsanız o ekranı da kullanabilirsiniz

7 direksiyon kumandaları ile bile uyumludur. kapılar açık simgesi bile çıkıyor.
  • FORD FIESTA VAN

aracın van versiyonu da piyasaya çıkmıştır (dış ülkelerde ) ilk bakışı burdan yayınlayayım istedim.
     Garage Fiesta

• ARAÇ AYRIMI YAPMIYORUZ POLO ARACIMIZA AMBILIGHT UYGULAMASI

GURUBUMUZ TÜM ARAÇLARA AÇIK OLUP GÖNÜLDEN FİESTA SEVGİSİ OLANLAR BAŞIMIZIN ÜSTÜNDEDİR

https://www.facebook.com/groups/FordFanClub
     Garage Fiesta Garage Fiesta Garage Fiesta Garage Fiesta Garage Fiesta Garage Fiesta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wtersad -- 6 Şubat 2015; 9:27:55 >

• quote:

birçok soru var maddeler halinde cevaplayalım ki sorunsuz yardımcı olayım.

1 aracın orjinal usb si çalışıyor

2 uyarı sesleri değişmedi

3 ilk hali gibi

4 Üst taraftaki ekran yeri kutunun içinden çıkıyor büyüğü ile değişti cd konulan yer değişmedi

5 aracın kendi ayar menüsü durmuyor yeni menü var

6 isterseniz o ekranı da farklı modellerde klimanın altına takabilirsiniz bu şekilde yaparsanız o ekranı da kullanabilirsiniz

7 direksiyon kumandaları ile bile uyumludur. kapılar açık simgesi bile çıkıyor.

Öncelikle teşekkür ederim cevabınız için.

Normalde piyasadaki ürünlerde gördüğüm kadarıyla hem ekran hem cd yeri değişiyor navitech te mi sadece ekran yeri değişiyor ?

Titanium paketli araçlarda araç menüsünde yağmur sensörünü açıp kapama, ortam aydınlatmasını açıp kapama , çekiş kontrolünü açıp kapama gibi seçenekler var bu multimedya cihazının yeni menüsünde de var mıdır aynı şekilde ?

Navitechin cihazını uyguna nerden bulabilirim acaba siz nereden aldınız ?

Teşekkürler

• merhabalar,

Titanium paketli araçlarda araç menüsünde yağmur sensörünü açıp kapama, ortam aydınlatmasını açıp kapama , çekiş kontrolünü açıp kapama gibi seçenekler var bu multimedya cihazının yeni menüsünde de var mıdır aynı şekilde ?

sorusunun cevabını bende bekliyorum, şimdiden tşkler.
  • the_kid1 T kullanıcısına yanıt
    Ben de onu öğrenmeye çalışıyorum çünkü o özellikler iptal oluyorsa multimedya cihazı almaya gerek yok ki
  • murat__90 M kullanıcısına yanıt
    hocam ben ekonomik olarak kendimi fazla kasmamak adına dün navitech vr-544 aldım, sesli komutu filan tırt ama adres bulması vs çok güzel, bluetooth özelliği de iyi, 244 tl aldım. 1800 tl nere bu nere :)
  • YAĞMUR SENSÖRÜ AÇ KAPA MENÜSÜ YOK

ambiyans yok

çıkan ekranı alt tarafa monte ederseniz kullanmaya devam edebilirsiniz

bunun dışında diğer menüler mevcur
  • Öncelikle merhaba , 2009 Fiesta titanium aracımın yağmur sensörü çalışmıyor hocam servis dışında nereye gitmem lazım ?
  • o double din teypleri araklayan olmuyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.