Şimdi Ara

Gamma Screens Projeksiyon Perdesi + Epson EH-TW6700 alındı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
2
Favori
5.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba bütçem 2000 tl biraz araştırdım full hd bulamadım ama hoşuma giden ve portatif olan pH 300g ve pH 550g var bazı sorularım

1.bunlardan hangisini önerirdiniz ve neden ?

2.önerebileceğiniz bütçemi aşmayan başka ne olabilir ?

3.rahatsız edici bi ses alırmıyım yoksa film sesi onu duyurmazmı ?

4.ne kadar bi uzunluktan 100 inç görüntü elde ederim ?

5.bu ürünlerde full hd olmadığını çok fazla hissettirirmi ?

6.ısınırmı

7.bunlarda lens kapağı Yok heralde lensi çizilmeye karşı ve toza karşı dayanıklımıdır ?

8.sizin 2000tl bütçeniz olsaydı bunları almayıp ne alırdınız neden ?

Not:

bu ürünlerde en çok hoşuma giden taşınabilir olması,30000 saat ömürlü olması,dahili bataryasının 2.5 saat sürmesi (orta kalitede),Bluetooth olması.Genelde evde karanlık bi ortamda kullanıcam kafamdaki soruları az çok anlamışsınızdır toparlayıp

Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOXIN

Sisteminiz hayırlı olsun. Perde konusunda bir kaç kare rica edeceğim. En son yaptığınız mevcut perdenizin üzerine koyduğunuz mat beyaz perde karşılaştırmasını karanlık ortamda da yapabilir misiniz?

Merhabalar,
    Cevap biraz geç oldu kusura bakmayın.
    Tamamen karanlık ortamda beyaz ile gri arasında fark kalmıyor. Her iki kumaşta siyah konusunda yeterli oluyor.
    Beyaz kumaş biraz daha parlak sonuç veriyor. Renklerde açılma olmuyor. Zaten ortamı tamamen karartıp film izlerim diyorsanız mat beyaz projeksiyon perdesi tercih edebilirsiniz. Diğer yandan önerim beyaz kumaş ile tam karanlık ortamda film izlerseniz cihazı eko ve sinema moduna almanız daha sağlıklı olacaktır.
  • artar.g A kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Ben de Specta Kontrast Gri perde aldım. Maalsef ortamı tamamen karartamıyorum bu nedenle Kontrast Gri tercih ettim. Fakat 260 perde olduğu için ortadan bel verme sorunu var, değişim yapacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: GOXIN

Rica ederim. Ben de Specta Kontrast Gri perde aldım. Maalsef ortamı tamamen karartamıyorum bu nedenle Kontrast Gri tercih ettim. Fakat 260 perde olduğu için ortadan bel verme sorunu var, değişim yapacağım.

Perdeniz hayırlı olsun. specta perdenin dalgalanma ve potluk yapması kötü olmuş.
    eğer film izlerken perdede dalgalanma belli oluyor ise değişim gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newonw1 -- 10 Ekim 2017; 0:34:54 >
  • newonw1 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Evet ben de hiç ummuyordum çünkü hiç böyle bir yorumla karşılaşmadım ve onun için 1000 lira üzeri para verdim. Kendim bir konu açmıştım orada detaylı fotoları da var. Perdeyi bu hafta değiştireceğim ama yenisi nasıl olur merak ediyorum.

https://forum.donanimhaber.com/perde-konusunda-lutfen-yardim-specta-gamma-screens-peak--129120258#129126177

• LG PH550G
  • quote:

Orijinalden alıntı: XbiLinmezY

LG PH550G

PH550G cihazınızın ışık gücü düşük olduğu için okuduğum kadarı ile kontrast gri pek tavsiye edilmiyor. Sanırım sizin için mat beyaz veya cam tozlu perde daha doğru olacaktır.
  • barbarossa18 kullanıcısına yanıt
    merhaba,

linklerdeki ürünlerin kalitesini bilmiyorum, kaliteli olarak size yine gamma screens önerebilirim. en azından şimdilik sorun yok.
    linklerdeki ürünlerden 50-60 TL daha pahalı duruyor. ama memnun kalırsınız diye düşünüyorum.

http://www.boyutdijital.com/Gamma-Screens-240x200-Motorlu-Projeksiyon-Perdesi,PR-1266191.html
  • 1- olculer cok buyuk

2- urun tukendi yaziyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barbarossa18 -- 18 Ocak 2018; 8:23:33 >
  • artar.g A kullanıcısına yanıt
    Ustam nereden aldınız, stok bulabilirmiyiz acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbarossa18

1- olculer cok buyuk

2- urun tukendi yaziyo

Bende bu ara motorlu perde bakıyorum. Gri Contrass ve 200 cm genişliğinde
  • Benim islemim henuz onaylanmadi

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.