Şimdi Ara

Gaming Laptop Satın Alma Rehberi/Bakım Ve Kullanım İncelikleri/Her Türlü Tavsiyeleri (312. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.731
Cevap
156
Favori
426.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni Acer Predatorde temmuzda mi gelicek hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrankMartin87

Yeni Acer Predatorde temmuzda mi gelicek hocam.
    Tanıtımda öyle dendi. Sonrasında ben instagram üzerinden yorum bıraktım "Türkiyede ne zaman çıkar?" gibisinden. Genel Acer hesabına. Cevap attılar Türkiye olarak değil ama "Avrupada temmuzda çıkacak" şeklinde.

Türkiyeye farklı bir muamele olacak olsaydı ya cevap vermezlerdi ya da cevapta belli değil falan derlerdi diye düşünüyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheFormul -- 2 Temmuz 2020; 22:27:17 >
  • TheFormul kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim ciksin da almayi dusunuyorum.insallah fiyat abarti olmaz.

• FrankMartin87 F kullanıcısına yanıt
    https://it-store.acer.com/predator-helios-300-notebook-gaming-ph315-53-nero-3

İtalya Acer Store'a koyulmuş ve stok var. 2060'lı model 1800 euro. Eski nesilden daha pahalı değil aynı skalada İtalya olarak söylüyorum..

Bizim ülkemizde ne olacak hiç belli olmaz. Ama temmuz bitmeden kesinlikle satışa sunulacaktır.
    https://www.vatanbilgisayar.com/msi-gl75-core-i7-10750h-2-6ghz-16gb-1tb-512gb-ssd-17-3-rtx2060-6gb-w10.html
    Yoksa acer mi
    Hangisini onerirsiniz hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: FrankMartin87

https://www.vatanbilgisayar.com/msi-gl75-core-i7-10750h-2-6ghz-16gb-1tb-512gb-ssd-17-3-rtx2060-6gb-w10.html
    Yoksa acer mi
    Hangisini onerirsiniz hocam.
    hocam o nasıl bir fiyat.. buyur.https://www.itopya.com/msi-gl75-leopard-10ser-256tr-i7-10750h-16gb-ddr4-rtx2060-gddr6-6gb-512gb-ssd-173-fhd-144hz-w10-notebook/

sadece 1 tb harddisk yok ama fiyatı mükemmel. ben acer falan beklemek istemiyorum para da var diyorsanız ki attığınız linke göre var. bu attığım linki alın direkt şahane bilgisayar..

ben acer'i belki hani msi'dan bi tık altta fiyat olabilir diye ve tasarımını beğendiğimden bekliyorum. yoksa msi'ın bu attığım modeli gayet dopdolu. ama asla 17.300 lira verme. attığım linki al kampanya bitmeden kararın kesinse.

• Aceri bekleyip oyle karar vermek istiyorum.
    Cok tesekkur ederim ilgin icin.

• İtopya hakkinda kotu yorumlar var.
    O yuzden uzak duruyorum hocam yine de tesekkurler.

• Genel olarak özelliklerde veya arama filtrelerinde 'GTX1660Ti' şeklinde geçiyor kart. MaxQ olup olmadığını nasıl anlıyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOSMERCAN -- 3 Temmuz 2020; 11:35:12 >
    Acer turkiye ile gorustum.
    Siparisler verildi, bekliyoruz dediler.

• sense21 S kullanıcısına yanıt
    ekran kartı 4gb ramlı sanırım muadili gtx olarak ne oluyor ?

• Oyunlarda i5 9300h ile i7 9750h arasında genel olarak maksimum 5 6 fps fark görünce ben de bu iki laptopa bakmaya başladım.

• K.İ.N.G kullanıcısına yanıt
    Acer da hem ram kapasitesi yüksek hem de 120hz ekran var. Ben tercihim Acer olurdu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SxDark kullanıcısına yanıt
    Sanıyorum 1660Tİ ayarında bir kart...
    Hocam ben de ikisi arasında kaldım siz ne düşünüyorsunuz?

• sense21 S kullanıcısına yanıt
    Hocam 1650 ayarında bir kart, 1660 ti den 15 20 fps düşük alıyor genelde oyun testlerinde

• Gönlüm Acer'den yana. Çünkü 16 gb ram var üstüne üstlük daha ucuz. 1 tb hard disk rahatça bulunup ekstra olarak eklenebilir diye düşünüyorum. Acer alacağım gibi.
    Hocam biraz daha arastır i5 9300 var dün casperda i7 10750H 32 Gb ram 1 tb + 256 gb ssd gtx 1660 ti 8900 tl idi.

• 
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.