Şimdi Ara

Gaming Laptop Satın Alma Rehberi/Bakım Ve Kullanım İncelikleri/Her Türlü Tavsiyeleri (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.731
Cevap
156
Favori
426.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Polonya bizden bence gümrük konusunda daha insancıldır.Msi Gl73 mükemmel bir seçim hem i5 serin serin he mde 1050ti on numara oyun oynanacaksa eğer. Render dışında i5 i7 oyunda o kadar devasa fark yaratmıyor. Hp den uzak durun o model hele ki sakat. 17.3 omen sorsanız olabilir derdim. Gv62 de coolerboost 4 var benim bildiğim. Cooler boost 4 ve 5 farkı bakır borular ile alakalı. 5 baya üstün o konuda.
  • Sturmbannführer kullanıcısına yanıt
    Yaparım tabi ki. Ama amd mi istiyorsunuz intel mi bu önemli bir faktör.
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    Fark etmez hocam. En iyisi olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expressimo -- 6 Şubat 2019; 2:27:11 >
    https://inventus.com.tr/ShowCart.aspx

Kendime dizsem böyle dizerim sıfır gösteriş tamamen donanım mesela. Anakart belki değişebilir vs. bu linlteki sistem mantıklı olanı bence ama siz bilirsiniz. Ssd temsili bir ssd merak ettiğiniz bir ssd modeli olursa da sorabilirsiniz. İnventus işini iyi yapan bir firma. Gaming Laptop Satın Alma Rehberi/Bakım Ve Kullanım İncelikleri/Her Türlü Tavsiyeleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expressimo -- 6 Şubat 2019; 2:28:38 >

• expressimo kullanıcısına yanıt
    Hocam sistem için teşekkürler. İnventus güvenilir bir sitemidir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sturmbannführer -- 6 Şubat 2019; 11:55:48 >
  • Beyaz Kartal kullanıcısına yanıt
    ben oradan getirticem zaten.biliyorum buraya olmadığını.
  • Neden newegg onerisi olmuyor burada? Bi sikintisi mi vardir acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tkblack kullanıcısına yanıt
    Kargo ve gümrük sanıyorum biraz problem. Amerika'dan buraya kadar sorunsuz geleceğine şüphem yok ancak Türkiye'de kargo şirketlerinin kargonuza muamelesi belli. Kargo'da kırılırsa tekrardan Amerika'ya yollamak gibi sorunlu süreçler olur. Az bir paradan bahsetmiyoruz 8-9 bin TL vereceğiz bu ürünlere.
  • Bugun aldım tulpar t5 v17. 1
    Paradan dolayı biraz özellik kıstım.
    Ekranı 15.6 ya düştük mecbur
    8gb ram var fakat 350 tl ye internetten bi 8 daha sipariş edip takacagım
    256gb m2 ssd var yine internetten 300 tlye 480gb bi ssd daha takacağım
    Laptop çanta hediyesi ile 6700 tuttu(indirimle beraber)
    650 tl de ekstra alıp takacaklarım
    7350 tl ye
    İ7 8750
    1060 6gb
    16 ram
    Konfigrasyonu monster markada yakaladım hayırlısı.

Evet hatta vatan pc den iyidir. Montaj konusunda en iyisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • veycelldmr45 V kullanıcısına yanıt
    Monsterın kendi sitesinden mi aldınız?
  • Gittigidiyor (fiyat aynı ama gittigidiyorda kart tanımlayınca 100 tl indirim var bonus flas kullanıyorsanız ekstra 100 tl bonus var ve bonusa vade farksız 6 taksit)

Hocam newegg in bizi magdur edecegini zannetmiyorum. Ote yandan turkiyeden de aldak yine ayni kargo sirketleri getircek. Tek sikinti garanti gibi gozukuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: expressimo

Polonya bizden bence gümrük konusunda daha insancıldır.Msi Gl73 mükemmel bir seçim hem i5 serin serin he mde 1050ti on numara oyun oynanacaksa eğer. Render dışında i5 i7 oyunda o kadar devasa fark yaratmıyor. Hp den uzak durun o model hele ki sakat. 17.3 omen sorsanız olabilir derdim. Gv62 de coolerboost 4 var benim bildiğim. Cooler boost 4 ve 5 farkı bakır borular ile alakalı. 5 baya üstün o konuda.
    Yorumunuz için teşekkürler hocam sağolun.Sizce newegg adlı sitedenmi alınmalı yoksa amazon üzerindenmi newegg hakkında pek bir bilgim yok açıkçası.Bu donanımları değiştirmeye gerek varmı bu fiyata gtx1060 a cikip islemciyi kisma gibisinden veya sizin başka bir tavsiyeniz varsa bunlarada açığım bu laptop birkez alınacak aklımı kurcalıyor sürekli az para değil sonuçta .

• 3 model arasında kaldım ben de. Yeni konu açmak yerine buradan sormak istedim.

1. Model Monster Tulpar T5 v17.1.3

i7 8750h
    8 gb ram
    GTX 1060
    480 gb ssd

2. Model Dell Gaming G315-6B75F161256C

i7 8750h
    16 gb ram
    GTX 1060
    256 ssd
    1 tb hdd

3. Model Asus fx504GM-71250 (ikinci el)

i7 8750h
    16 gb ram
    GTX 1060
    256 ssd
    1 tb hdd

Sistemler kağıt üstünde aşağı yukarı aynı. Hatta 2 ve 3 tamamen aynı. Fiyatlar da çok yakın. Normalde Monster alacaktım fakat inceledikten sonra kasa kalitesi hiç hoşuma gitmedi. Ayrıca ekran renk gösterimi çok zayıf gibi geldi. Dell ise çok yüksek isilara çıkıyor diye duydum. Canlı olarak inceleme şansım olmadı. Asus'un bu modeli hakkında hiç bilgim yok sayılır. Radarıma henüz takıldı. Aslında bu fiyatlara çıkmayı düşünmüyordum ama almışken şu da olsun bu da olsun derken benim için optimum.ozelliklerin bunlar olduğuna karar verdim. Yardım.etmeyi düşünen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

• https://m.trendyol.com/hp/hp-power-gaming-15-cx0031nt-5xw77ea-i5-8300h-8gb-ddr4-1tb-hdd-gtx1050ti-4gb-gddr5-15-6-fhd-dos-p-4405801?boutiqueId=305457&merchantId=105919

Arkadaşlar şu anda trendyol da indirimde laptop. Genel bilginizi var ı laptop la ilgili. 15cx ile ilgili pek yorum bulamadım. Asus fx553 ve dm 407 ile kıyaslıyorum. Bu daha iyi gibi duruyor her ne kadar 1050 ti olmasa da. Panel tipi ve i5 8300 serisi ile hp dah iyi sanki. Tavsiye eder misiniz? Selamlar

https://www.epey.com/laptop/karsilastir/113420-146709/asus-fx553ve-dm407_hp-15-cx0019nt-4ps48ea/

• quote:

Orijinalden alıntı: Mathematicaa

https://m.trendyol.com/hp/hp-power-gaming-15-cx0031nt-5xw77ea-i5-8300h-8gb-ddr4-1tb-hdd-gtx1050ti-4gb-gddr5-15-6-fhd-dos-p-4405801?boutiqueId=305457&merchantId=105919

Arkadaşlar şu anda trendyol da indirimde laptop. Genel bilginizi var ı laptop la ilgili. 15cx ile ilgili pek yorum bulamadım. Asus fx553 ve dm 407 ile kıyaslıyorum. Bu daha iyi gibi duruyor her ne kadar 1050 ti olmasa da. Panel tipi ve i5 8300 serisi ile hp dah iyi sanki. Tavsiye eder misiniz? Selamlar

https://www.epey.com/laptop/karsilastir/113420-146709/asus-fx553ve-dm407_hp-15-cx0019nt-4ps48ea/
    Arkadaşlar bir de gamers-arena isimli bir satıcı tarafından satılıyor ürünler. İntegra teknoloji asık firma ismi. Şimdi vatan mediamarkt gibi firmalarda fiyat bunlara nazaran dhaa plakalı aynı üründe. Bunlardan aldığımız zaman ne gibi bir sorun çıkabilir vatana göre.

• isoux kullanıcısına yanıt
    1060 alirsiniz ama bu sefer de islemci 90c lerde pubg acar. 1050ti serin oluyor. Ama derseniz ki turboboost kapatırım dell 7567 de de zaten turboboost kapalı; o zaman alın. 1060ların kaderi bu.

• Mathematicaa M kullanıcısına yanıt
    Ikiside alinmaz. Gidip monster ya da fx504 (asus alin) almak daha mantikli. Ucuza kacmayin ya da donanimdan kisin msi alin. Gf serisi HARİÇ !!! Cooler boost 5 şart.

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.