Şimdi Ara

games for windows live hatası yardım edin lütfen

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşla kullandığım işletim sistemi Windows Xp SP3 ve ben Games for Windows Live yi kurduktan sonra bir hata ile karşılaşıyorum.Hata ise şu

"To use all of the features Games For Windows-LİVE,you need too apply a hotfix for Windows XP.Do you want to view and download the uptade?"

işte bu hatayı alıyorum ve Tamam a tıklayınca kendi sitesne yolluyor ordanda bişil er indirdim ama ondad lenguage mi ne diye bir hata verip kurmuyor.Bu yüzdende GTA 4 e giremiyorum.Önceden de XP di ama bu sorun yoktu.Yardımlarınızı bekliyorum...

• yardım etcek yokmu yaa oynayamıyorum bunu isteyen oyunları :(
  • bende alıyorum o hatayı bulamadım nasıl yapacağmı
  • Arkadaslar yapılabilecek bir sey yok 2 gundur arastırıyorum dur duraksız ve yok yani

Sevgili Microsoft aslında sevgili yerine kufur yazmak istiyordum ama her zamanki gibi turkleri son olarak dusundugunden Gerekli olan hotfix in turkce versiyonu yani

WindowsXP-KB938759-x86-TRK.exe

diye bir hotfix yok.. bu durumda hiçbir halt yapamıyoruz...Bende yeni cıkan AoE Online için arastırdım ancak durum bu yapabileceginiz seyler

Games for Windows Live ı calıstırmak için;
    -Windows vista yad Windows 7 kurmak...
    -format atıp Xp yi eng yada diger dillerde kurmak..

bende hotfix talebinde bulundum orjinal ürün kullanmama ragmen hela hızlı bir cevap alamadım ve cok ofkeliyim.. bakalım ne zaman gelecek gelirse sizlerle paylaşırım.. iyi gunler iyi oyunlar.. sabır diyorum sadece
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.