Şimdi Ara

. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
1
Favori
5.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Benim kendi olusturdugum bişi degil sikayet listesinden kopyalayıp buraya attım moderatör arkadaşlar şikayete kendi nicelerini göstermez

Moderatör ile aramda geçen bir dialog metni bu

arisaka ile bagım yok

Tanıdıgım mod u da deşifre etmemi düsünmüyorsun herhalde

Böyle birşey olmıcak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum hala daha anlama sorunmu var adam 8 eylülde süpheliniyoruz takipteyiz demiş üstünden 2 ay geçmiş çoktan banlanırdın eger olsaydı

neyin hikayesini yazıcam gerçegi söylüyorum mod la yazışmam bu senin fake oldugundan süpelenip takipteyiz demişti 2 ay üstünden geçmiş demekki bu hesaplar senin degil olsaydı tek tek hesapların banlanırdı

boşunada şahsıma ve forum yönetimine hakaret etme
  • incelensin
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    Yöneticiler Rennes10 nickli arkdaşada bildirm yapsınlarda taciz edip durmasın insanları
  • asko56 kullanıcısına yanıt

@asko56 Merhaba buyrun hocam

• Supervisor_ kullanıcısına yanıt
    hocam pm den cevap vericegim
  • Stevei dinlediniz mi yoksa sadece benchmark sonuçlarına mı baktınız bilmiyorum, daha eski bir video da olabilir bu ama dün gece epey kapsamlı bir şekilde ele aldığı bir videosunu izledim arkadaşın.
    https://www.youtube.com/watch?v=-pRTweQp2uw

Özet şu:
    mevzu ht değil. Bizzat üzerine basa basa bilmemkaç defa kendisi söylüyor. HT olsun olmasın thread sayısı belirli bir eşiğin altında olduğunda gta5de olmuş olduğu gibi fps belirli bir üst değeri gördüğü anda muhtemelen render threadini boğan bir durum var motorda. AMD işlemcilerde yok çünkü amdler o kadar kareyi ekran kartına zaten gönderemiyor. Motor thredin hw mi sw mi olduğuna bakmıyor. Yani SMT4lü bir işlemciniz olsa ve SMT4 ile oyun oynamanız donanım ve yazılım açısından sıkıntısız olsa 4C16T işlemciyle oyunu gayet rahat oynayabilirsiniz.

• müdür mesajın tamamını okuyamadım, durumumuz yoktu ama mesela ben 144 Hz'e alışığım. 60 Hz bana hard stutter gibi geliyor. Böyle bir durum da var dolayısıyla "oyun overwatch değil o kadar hertz lazım değil" falan gibi kestirip atmamak lazım.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.