Şimdi Ara

Gamepower Mythril Kasaya Uygun Fan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
93
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese merhaba, Gamepower marka Mythril modelinde ki kasaya sahibim. Ön panelinde ledler var. Kasayı ilk aldığımda yanında bir adet egzoz fanı ve kontrolcüsü ile birlikte geldi ancak daha sonra hem ledler hem de fan çalışmamaya başladı. Kumanda çalışıyor ancak kontrolcü hiç bir şekilde tepki vermiyor. Bu nedenle kontrolcüyü değiştirmek istiyorum. Ancak kafamı kurcalayan bir şey var. İnternette iki adet neredeyse aynı model olan Gamepower fan kit var. Birisi Gamepower Air Turbine diğeri ise Gamepower Silence. Kasamda bulunan fan ve kontrolcü hangisiydi bilemediğim için danışmak istedim. Çünkü farklı bir model alırsam bilgisayarın ön panelinde bulunan ledlerin kontrolcü ile uyuşmazlık yaşamasından korkuyorum. Ve tabi ki kasa ile birlikte gelen fanı da kullanmak istediğimden birebir aynı model olsun istiyorum. İnternette araştırdım ve aralarında 20 tl kadar az bir miktarda fiyat farkı gördüm. Bu nedenle bir bilirkişiye danışmadan satın almak istemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.