Şimdi Ara

Gamepower GPR24C144 Curved Gaming Monitör?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
1.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nasıldır iyi midir? 144hz, 1ms ve fiyatı da fena değil.
    Gene de bilmeden alınmaz o yüzden sormak istedim.https://www.sinerji.gen.tr/gamepower-236-gpr24c144-1ms-144hz-hdmidvidpport-freesync-curved-gaming-monitor-pmu410301

• Markadan dolayı akılda soru işaretleri bırakıyor ama paneli samsung tarafından üretilmiş. Aslında fena durmuyor ama iyice araştırmak lazım.
  • EvilMorty kullanıcısına yanıt
    Peki sizce 250cd parlaklık yeterli midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackDed

Peki sizce 250cd parlaklık yeterli midir?
    Hocam açıkçası çok bilgili değilim. Bende monitör arayışındayım. Aklımdaki modeller ve araştırmalarıma göre;

Gamepower GPR24C144: Piyasaya yeni girdi ve Samsung'un VA panelini kullanıyor. VA panel: TN panele göre daha canlı renklere sahip. Yani IPS panel ve TN panelin ortasında. Parlaklık 250

Viewsonic XG2401: 2016 üretimli, pivot özelliklere sahip TN panel kullanan ve genel olarak kullananların memnun olduğu bir monitör. Parlaklık 350

Viewsonic VX2458-C-MHD: 2018 üretimi ve gamepower gibi VA panele sahip aynı zamanda curved. Aslında özellik olarak gamepowera göre daha iyi ancak forumda da araştırabilirsiniz şikayet edenler oldukça fazla. Bunun parlaklığı 280

BenQ XL2411: Buda Viewsonic XG2401 ile çok benzer özelliklere sahip ancak daha popüler ve çok övgü alan bir monitör. Üretim yılı 2016. Bunda display port yok sanırsam. Ayrıca 350 parlaklığa sahip.

Hepsiyle ilgili araştırma yapmaya devam ediyorum. Anladığım kadarıyla parlaklık değerlerindense panel tipi daha önemli. Şuanda daha çok Gamepower ve BenQ arasında gidiyorum. Sizin konunuzuda takip ediyorum. Eğer bir sonuca ulaşırsanız yazabilirsiniz.

Tamamdır sağ olun ben de iyice bir araştırayım bir bu monitör iyi midir diye
  • Hocam o kadar şikayet eden olmasına rağmen iyice araştırdım ve memnun kalanlarında olduğunu gördüm ve Viewsonic VX2458-C-MHD bu modeli sipariş ettim. Artık şans işi diyorum çünkü gamepowera göre daha iyi özelliklere sahip. Gelince deneyimlerimi size iletirim.
    Bende aldım bu modelden. Dün elime ulaştı ve baya güzel monitör.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MonkeyDLuffy06 M kullanıcısına yanıt
    Evet ben de araştırdım kötüleyen çok olmamış, çoğu kişi beğenmiş.
    Ben de bundan almayı planlıyorum sanırım.
    Hayırlı olsun şimdiden, yorumlarınızı bekliyorum.
    Hocam deneyimizin nasıl oldu

• vesaire86 kullanıcısına yanıt
    Hocam kullanıyorum baya oldu. Çok memnunum, monster laptopa bağladım yanında gelen hdmi kablosu ile taktığımda ölü pikseller vardı ama çok fazla bir şekilde. Bende şaşırdım sonra evdeki diğer hdmi ile denedim. Sıkıntısız kullanıyorum ve curved olması ayrıca hoşuma gitti. Tavsiye ederim.
    Hocam ürünü göremedim ancak teknosa da Casper QHD270-M2758C ı gördüm 27 inç ve çok temiz görüntüsü vardı. O kadar monitörün arasında gözüme battı. 2k 144 hz panelide mevcut. Tabi fiyat 600 lira kadar artıyor ana. Kafam karıştı yani.

• Hocam içine sineni al. Bende o kadar bilgili değilim açıkçası ama bu monitörü baya beğendim.
  • monitörü kullanan var mı? yorumlarınız nedir
  • Arkadaşlar, nvidia freesync desteğini bu monitörde de veriyormu ? deneyen varmı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.