Şimdi Ara

Game of Thrones (2011 - 2019) (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
66.591
Cevap
451
Favori
2.447.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RollingStar

Güncele yetiştim.Yılın en iyi dizisi tartışmasız.
    Yeni bölümler hangi gün çıkıyor acaba ?

Pazartesi

Bir gün kaldı sabırsızlanıyorum.
  • Çok fena sardı dizi
  • 6. bölümü izledim. savaş çıkçak bişey olcak diye bekliyorum ama çok yavaş ilerliyo gibi geldi bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Days Grace

6. bölümü izledim. savaş çıkçak bişey olcak diye bekliyorum ama çok yavaş ilerliyo gibi geldi bana

1. kitabı okuyan biri olarak gayet güzel gidiyor bence. Hatta daha hızlı diyebiliriz çünkü kitapta olup dizi de olmayan yerler var. Ancak HBO mükemmel bir iş başarmış bu kadar güzel bir seriyi bir o kadar güzel bir şekilde, eksilterek ancak kendisi saçma sapan birşey katmayarak ekranlara getiriyor. Kitabın Türkçe çevirisi olmaması ayrı bir kötülük Allah'tan dizi tuttu da Epsilon kitapları çevirmeye başladı
  • Sabırsızlanmaya başladım şimdiden.
  • Epilson mu epsilon mu her neyse adı ,bu yayın evinin çevirisini nerden takip edebiliriz?ne zamana çıkar gibisinden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

Dizide en çok çakma kraliçeye gıcık oluyorum.

aynen. Terminator: The Sarah Connor Chronicles da da iticiydi burda çok itici.
  • ‎"Tell Lord Tywin winter is coming for him. Twenty thousand northerners marching south to find out if he really does sh*t gold." - Robb Stark

• Acaba neden öyle yaptı, ben şey diye zannettim, oğlan yanlış saydı 20 binden biraz fazla mı ne demişti, gidip 22bin dese her türlü kardır diye mi düşündü acaba? Çünkü normalde 18bin kişilerdi. Sayım olarak 18bin dendi robb'a.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JCB

Acaba neden öyle yaptı, ben şey diye zannettim, oğlan yanlış saydı 20 binden biraz fazla mı ne demişti, gidip 22bin dese her türlü kardır diye mi düşündü acaba? Çünkü normalde 18bin kişilerdi. Sayım olarak 18bin dendi robb'a.

Nedeni dediğin gibide olabilir ama 2 bin fazla yada eksik Tywin Lannister'ın gözünü korkutmaz yada savaş planını değiştirtmez, bence
    Robb kendini Tywin Lannister'ın üstüne saldırcakmış gibi göstermek istedi, ama bunun yerine Jaime Lannister'a saldırarak sürpriz yapabilir.

• Şimdi ilk 8 bölümü indirdim, izlemeye başlıyorum. Yani aranıza katılmış bulunmaktayım.
  • ben de yetiştimFavorim snow bastard o çocuktan adam olur yeni bölümler hangi gün torrente düşüyor?

ekleme de yapayım dizinin fantastik yönü olması hoşuma gitti white walkers kış geldiğinde becerilmedik insan bırakmıycak gibi geliyo bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katakulate -- 12 Haziran 2011; 21:36:58 >
  • 6saat 31dakika msj saatime göre... her hafta aynı gün aynı saat.
  • winter is coming...
  • Dizi biraz fazla karmaşık geldi bana. Kısaca 7 tane beylik var. Dizi bunların taht kavgalarını ele eliyor. İlk bölümden sadece bu kadarını anladım diyebilirim.
  • Heyecan başladı bende
  • Yarın mı çıkıyor 9. bölüm?
  • Evet yarın
  • Bu gece başlayayım. Maça kadar 2 bölüm izlerim heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: GooodJob

Dizi biraz fazla karmaşık geldi bana. Kısaca 7 tane beylik var. Dizi bunların taht kavgalarını ele eliyor. İlk bölümden sadece bu kadarını anladım diyebilirim.

Evet 7 tane beylik ve bu beyliklerin içinden birinin beyinin kral olduğu bir yer. Her beylik kendi çıkarı için entrikalar peşinde ve bu entrikalar içinde kralın hiçbirşeyden haberi yok. Arkadaşı için endişelenen Ned Stark da istemeyerek de olsa bu entrikaların tam ortasına düşüyor. Birkaç sayfa geride evrenin haritası ile ailelerin soy ağaçları vardı onları inceleyebilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.