Şimdi Ara

Game Informer'dan GTA V Taramaları! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ya ayıptır sorması o kadar para bayılmışsınız PC'ye.GTA V dahil,bütün güzel oyunları oynamıyorsunuz.Çünkü firmalar PC'ye güzel oyun çıkartmıyorlar.6 bin TL bilgisayarı varmş arkadaşın :D Multiplartform oyunları konsoldada oynarsın.Ama konsollara özel oyunları PC'de asla oynayamazsın.O bayıldığın parada hep boş,çöp :D Hadi PC,konsolu 12 ile çarpar ise konsol oyunlarıda PC oyunlarını 12 ile çarpar.Belkide daha fazla.

@oyuncucocuk

Millete yaşı küçük veletler gibi davranıyorsunda.Nickin seninde çocuk olduğunu söylüyor :D
  • Millet söyle bi baktım resimlere. Fazla vaktim olmadığı için hepsini ceviremem . Şunu söyleyeyim görev olmadığı zamanlarda istediğiniz anda karakter değiştirebilirsiniz . Google earth de yaşadığımız olay gibi uzaklaşıp yakinlasarak değişimi yaşıyoruz. Ama herkes kendi halinde olduğu için karakteri dayak yerken de bulabilirsiniz , plajda yatiyorken de bulabilirsiniz. Vaktim olursa devam ederim. yasin arık
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

@oyuncucocuk

Millete yaşı küçük veletler gibi davranıyorsunda.Nickin seninde çocuk olduğunu söylüyor :D

evet olabilir aksini iddia etmemiştim

ama sanırım sen bunu yazarak büyümedin değilmi arkadaşım:?

birde yetişkin oyuncu mu koysaydım nicki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyuncucocuk -- 13 Kasım 2012; 23:29:39 >
  • her resim beni kudurtuyor ama en çok 5. ile 6. resim beni çıldırtıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: -soza-

ben rockstar olsam 3dse de gtayi cikaririm ama pcye cikarmam, cünkü pcler tarih oldu bikere, günümüz zamaninda pc mi kaldi? bana bilgisayari olan 3 kisi gösterin? gösteremezsiniz, cünkü yok.bence devir tablet, 3ds ve xbox devri .

Dostum Kasıtlı olarak mesaj atma profiline bakıyorum xbox şöyle xbox böyle yok pc bitti yok sony iflas etsin kardeşim herkes neyin ne olduğunu biliyor xbox dan memnunsan al sıkıntı değil ama milletin aklını çelme sana söyleyim pc sektörü kapanmış derken neye güveniyorsun anlamıyorum xbox 360 ile pc yi karşılaştır bi ozaman yaz bunları.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.