Şimdi Ara

Game Center Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonu güncelledikten sonra en son sürüme Game center uygulaması açılmıyor ve ayriyetten Ayarlardan--->Game center girince donup kalıyor.Arkadaşlar yok mu bunun bir çözümü oynadığım oyunlara giremiyorum malesef yüklenmiyorda nasıl çözebilirim bu problemi?

• Sorunu ben de yaşıyorum bazen. Geçiçi bir çözümü şöyle anlatabilirim.
    Önce cihazı uçak moduna alıyorsun ve cihazı yeniden başlatıyorsun. Uçak modunda devam ederek gamecenter'a giriş yapıyorsun. Program bu şekilde açılacak. Daha sonra uçak modundan çıkıp herhangi bir uygulamaya girebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imperi4L

Sorunu ben de yaşıyorum bazen. Geçiçi bir çözümü şöyle anlatabilirim.
    Önce cihazı uçak moduna alıyorsun ve cihazı yeniden başlatıyorsun. Uçak modunda devam ederek gamecenter'a giriş yapıyorsun. Program bu şekilde açılacak. Daha sonra uçak modundan çıkıp herhangi bir uygulamaya girebilirsin.

Hocam bendede aynı sıkıntı vardı dediklerinizi yaptım ama hala game center açılmıyor malesef.Başka bir çözüm yolu yokmudur acaba?
  • Uçak modundaki amaç,çevrimdışı olarak girmen gamecenter'a. Herhangi bir int.bağlantısı açık olmayacak,o zaman uygulama açılıyor bende. Başka bir yol bilmiyorum malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imperi4L

Uçak modundaki amaç,çevrimdışı olarak girmen gamecenter'a. Herhangi bir int.bağlantısı açık olmayacak,o zaman uygulama açılıyor bende. Başka bir yol bilmiyorum malesef.

Anladım hocam sağolun.
  • Merhaba, bende oyuna girdiğimde game center da gözükmüyor neden acaba ? daha önce giriş yaptığımda game center çalıştığını gördüğüm oyunlar da çalışlmaz oldu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.