Şimdi Ara

Gambit (2019) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
5
Favori
3.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Channing Tatum'u sevsemde Gambit rolüne uygun değil umarım bırakır ve tekrar Taylor Kitsch oynar adam Gambit rolüne bayağı yakışmıştı.
  • Channing Tatum, bence de Gambit'e gitmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rupert Wyatt filmden ayrıldı.

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • Filmden ses soluk yok.Film ertelenecek gibi.Zaten C. Tatum gambit e gitmez.Aslında Taylor Kitsch iyiydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2016 da çıkacak filmlerin nerdeyse hepsinin trailer ı vs çıktı ama bu filmde tık yok. Büyük ihtimalle ertelenecek gibi görünüyor. Bu arada bencede Channing tatum Gambit rolüne yakışmaz.

• Başroldeki adam role uygun değil...
    Şimdilik dursun mesajim...

• IMDB sayfası 2017 yazmış

http://www.imdb.com/title/tt3729594/
  • Evet bencede o adam mantıklı olur ama bana kalırsa Gambit solo film adına gereksiz bir karakter olarak geliyor.
  • on numara beş yıldız olur
  • Soylenti: Filmde villian olarak yer alacak Mr.Sinister canlandıracak aktör için Daniel Craig'in adı geçiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Channing Tatum’lı Gambit filminin yönetmenliği, Karayip Korsanları’nın yönetmeni Gore Verbinski’ye teklif edildi.

Gore Vebinski yaparsa sağlam yapar. Ancak Channing Tatum Gambit karakterine gitmemiş. Doğru bir seçim gibi gelmedi.

• Filmin bütçesinin 155 milyon dolar olacağı yönünde haberler var.

Ayrıca filmin çekimleri yakın zamanda başlaması öngörülüyor.Filmin çekimleri 10 ay boyunca New Orleans'ta yapilacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dwdark -- 19 Aralık 2017; 1:22:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dwdark

Filmin bütçesinin 155 milyon dolar olacağı yönünde haberler var.

Ayrıca filmin çekimleri yakın zamanda başlaması öngörülüyor.Filmin çekimleri 10 ay boyunca New Orleans'ta yapilacak

Abboov! Daha başlayacaklar. 2019'da anca görürüz. O da sonlarında filan olur.

• quote:

155 milyon dolar çok

Max 100 olur ilk gambit filmi gişe yapıp yapmayacağı belli değil bütçeyi düşük tutacaklardır logan 97 milyon dolardı apocalypse 178 milyon dolardı

Bu film için 155 milyon dolar harcamazlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ktulgar

quote:

155 milyon dolar çok

Max 100 olur ilk gambit filmi gişe yapıp yapmayacağı belli değil bütçeyi düşük tutacaklardır logan 97 milyon dolardı apocalypse 178 milyon dolardı

Bu film için 155 milyon dolar harcamazlar

Disney'de para cok.

iyice tekel oldular :@
  • La hadi artık, çekin şu filmi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 15 Mayıs 2018; 20:59:7 >
  • Gambit iptal,

disney ve fox'un anlaması üzerine dark phoenix ve new mutants son x men filmleri olacak. gambit, x-force, dr.doom,silver surfer ve olası diğer filmler iptal.
  • Vallahi yakarım disney stüdyolarını ha, ağız tadıyla bi dark phoenix izleyeceğiz azıtmasınlar.
  • dark phoenix'in senaryosu da sızdı diye duydum ben ya, gerçi anlaşma 2019 ortasında gerçekleşecekmiş çekerler heralde o zamana kadar.
  • Yav Disney bu tabii iptal olacak o filmler. Çocuklara yönelik değil New Mutants ile Dark Phoenix.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.