Şimdi Ara

Galaxy Z Fold 2 için ilk tam korumalı kılıf satışa çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Spigen’in uzun süredir üzerinde çalıştığı ve Galaxy Z Fold 2 akıllı telefon modeli için ilk tam koruma sağlayacak Slim Armor Pro kılıfı satışa çıkıyor. Kılıf menteşe bölümü için özel bir modüle sahip.

Spigen Slim Armor Pro özellikleri ve fiyatı

Spigen Slim Armor Pro dünyanın ilk tam menteşe koruması sağlayan Galaxy Z Fold 2 kılıfı iddiasında. Kılıf Touch Armor serisinde kullanılan dayanıklı materyalden imal edilmiş ve köpük uygulaması şık bir görünüm sağlıyor.

Ayrıca Bkz.Yeni Resident Evil filminden ilk görüntüler paylaşıldı

Özel bir kaydırma mekanizmasına sahip olan menteşe modülü yarı otomatik bir şekilde kılıf parçalarını içe ve dışa olacak şekilde kaydırıyor. Modül üzerindeki desenli yapı tutuş konforu sağlıyor.

Katlanabilir telefonlar için geliştirilen kılıflar genelde menteşe bölümünü açıkta bırakıyor zira bu kısma farklı bir çözüm gerekmekte ve bu da haliyle daha fazla yatırım anlamına geliyor. Slim Armor Pro kılıfı 90$ fiyat etiketi ile satılacak.

Kaynak:
    https://www.androidpolice.com/2020/11/22/spigens-full-coverage-foldable-case-for-the-galaxy-z-fold2-lands-today-sponsored/

• açınca aradaki mekanizmayı kapatan koruyucu at toynağı gibi duruyor :)

• fold 2 alsam kesinlikle alırdım bundan. yurtdışında yaşasam yine alırdım.
    çünkü telefonu elinden düşürdüğünü düşünsene direk çöp oluyor.

• Fenomenon kullanıcısına yanıt
    "Yurtdışında yaşasam da" ne demek? Yurtdışında yaşayan insanların çorap değiştirir gibi telefon değiştirdiğini falan mı sanıyorsunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefon düşünce çöp oluyor diyen arkadaş çok güzel atmış :)

Telefonu kapalı konumda cep hizasından asfalta düşürdüm ufak tefek çizik dışında birşey olmadı...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.