Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU] (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.084
Cevap
121
Favori
432.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güncel kampanya var mı bir kaç hafta önce samsungun yaptığı gibi
  • Merhabalar,
    Eşim için bende bu saatten almayı düşünüyorum.Ancak kararsız kaldım active ile active 2 arasında sesli görüşme dışında herhangi bir fark var mı? Aradaki 500 tl lik fark için değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: holigs18

Merhabalar,
    Eşim için bende bu saatten almayı düşünüyorum.Ancak kararsız kaldım active ile active 2 arasında sesli görüşme dışında herhangi bir fark var mı? Aradaki 500 tl lik fark için değer mi?
    Ekg suan kullanilmiyor.
    Bt 5.0
    Sensorleri bir tik daha iyi
    Doner bezel
    Gorilla Glass Dx+
    Ekran Kasa daha iyi
    Pil cok az daha iyi.

Bunun disinda pek fark yok n11 de suan GWA 899 lira kupon+garanti bonus 700 lira civarina alinir.Bunlar onemli degilse GWA alabilirsiniz baya fiyat farki var.Yesil ve gumus o fiyataydi sadece tabi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanal kartınıza 10 tl aktarıp galaxy storeda kullanabilirsiniz.Ben mobil ödeme ve sanal kart tanımladım hocam.Vpdafone da var mi mobil ödeme bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: holigs18

Merhabalar,
    Bence en önemli fark daha büyük ekran ve daha çok batarya (Active 247 mah, Active 2 40 mm 270 mah 44 mm 340 mah).

Hoparlörün de yalnızca sesli görüşme değil sesli alarm, bazı saat yüzlerinde mekanik ses vermesi, kulaklıksız müzik çalmaya imkan tanıması gibi faydaları var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S3thdrift -- 11 Kasım 2019; 13:44:10 >
  • BT 5.0 farkını pek goremedim ben. Çok daha uzun bir mesafe bekliyordum saat ile telefon arasinda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu Samsung Shop kargoya ne zaman veriyor siparişi bilginiz varmı? Cmts aldım saati.
  • Tube Screamer kullanıcısına yanıt
    Net bir zaman dilimi yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • S3thdrift kullanıcısına yanıt
    Marrusia kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkür ederim. N11 den kupon,bonus derken active 2 nin siparişini geçtim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi holigs18 -- 11 Kasım 2019; 13:38:43 >
  • holigs18 H kullanıcısına yanıt
    Kaça geldi

• coupe96 kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum. Gear S2 kullanıyordum BT anlamında hiç fark yok.
  • Serdar0644 S kullanıcısına yanıt
    1.337-TL ye gelmiş oldu
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    saatten takip ediyorum şimdilik telefonu kapattım

• cumur C kullanıcısına yanıt
    Hocam harika bir çözüm buldum. Bu gece detaylı bir yazı hazırlayacağım.
    heycanla bekliyorum
    bende şöyle bi çözüm buldum telefonun adım sayımını durdurdum sonra tüm adımlar dedim ama sadece saatten aldığı için yani telefon saymadigi için sadece saati gösteriyor şu an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 11 Kasım 2019; 17:21:2 >
  • Arkadaşlar selamlar.

Daha önce Samsung Health'in telefondan da adım saydığını, saatin kolay kolay adım konusunda kanmadığını ama telefonun adım konusunda kandırılabileceğini söylemiş, bundan ne kadar mutsuz olduğumu belirtmiştim. Çözümümü paylaşıyorum. Anadilim gibi yabancı dil bildiğim için sağda solda çözüm aradım ama bulamadım. Bu Samsung'un uyguladığı "Adım" saçmalığı yüzünden bu yazı Dünya'da ilk olacak...

SORUN: Samsung Health'in "Adım sayma" ayarlarında "Tüm cihazlar" seçili iken hem telefon hem de saat üzerinden adım sayılıyor. Böyle bir şey istemeyenler için geliştirilmiş bir çözüm yöntemi.

1) İhtiyacımız olan uygulamalar:

*Samsung Health
    *Google Fit
    *Health Sync [7 günlük denemeden sonra 3 dolar isteyecek...]

2) Health Sync uygulaması üzerinden bütün kutucukları tikliyoruz. Ayarlardan "Otomatik sync" olayını 10dk'ya getiriyoruz.

3) Gün içinde otomatik senkron olacaklar ama anlık olmasını beklemek yanlış olur.

4) En azından Google Fit üzerinden "Halka kapatma" olayının keyfine varıyoruz.

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]
    Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]

• Cmts aldim, bugun oglen kurye getirdi. Araniza 44mm ile katildim.
    Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tube Screamer -- 11 Kasım 2019; 19:43:35 >
    hocam benim yukarıda yazdığım yöntem daha pratik degilmi ne gerek var bu kadar program kurmaya, benin mesajı okudunuz mu

• cumur C kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi hoş da ben aylık / haftalık gelişimimi görmek istiyorum. Bu daha etkili gibi duruyor. Bir de halka kapatmak için motive oluyorsun
  • Samsung members üzerinden bu durumu yazın bunları yazılım geliştirme ekibine iletirler.Ekran görüntüsünü de ekleyin tabi.

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.