Şimdi Ara

Galaxy s6 70 derece

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba bu gün sıfır samsung galaxy s6 aldım ve yaklaşık 15 dakika kullandıktan sonra çok fazla ısındı cpu-z ile sıcaklıkları kontrol ettiğimde işlemci 70 derece idi bu ilk kullanım oldugu için mi normal mi ve pili fazla hızlı bitiyor yardımcı olabilir misiniz ?

Biraz daha kullandım ve derece 50 ye düştü git gide düşüyor demek ki normalmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NightyWish -- 10 Temmuz 2015; 13:47:12 >

• Sarja taktıgımda 75 dereceye çıktı kullanmama rağmen lütfen yardım edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NightyWish

Sarja taktıgımda 75 dereceye çıktı kullanmama rağmen lütfen yardım edin.

İşlemci çekirdek sıcaklıklarının o değerlere çıkması gayet normal
  • benimde aynı takıntı yapmayın bu kadar
  • Dokunulmayacak kadar ısınıyor üst kısmı normalde sıkıntı yapacağımdan degil ve işlemci çekirdeği değil işlemcinin kendisi o sıcaklığa çıkıyor.
  • quote:

Dokunulmayacak kadar ısınıyor üst kısmı normalde sıkıntı yapacağımdan degil ve işlemci çekirdeği değil işlemcinin kendisi o sıcaklığa çıkıyor.

başta bana da öyle gelmişti. güncellemeleri yapın biran önce ve güncelledikten sonra fabrika ayarlarına dönün telefon kendine geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hitokiri Battousai

quote:

Dokunulmayacak kadar ısınıyor üst kısmı normalde sıkıntı yapacağımdan degil ve işlemci çekirdeği değil işlemcinin kendisi o sıcaklığa çıkıyor.

başta bana da öyle gelmişti. güncellemeleri yapın biran önce ve güncelledikten sonra fabrika ayarlarına dönün telefon kendine geliyor

Güncellemeri yapmıştım şimdi fabrika ayarlarına döndüreceğim eğer olursa sizi bilgilendiririm şimdiden teşekkürler.
  • Pek değişen bir şey olmadı acaba servise mi yollamaliyim ? boşta 45-50 yükte 70-75 derece oluyor 14 mm ye göre çok değil mi bu sicakliklar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yardım edebilecek kimse yok mu ya sinir oldum yükte olması gereken sıcaklık boştayken o
    oluyor cpu kullanımı genellikle 10 un altında bazen 35 gibi rakamlara çıkıp düşüyor gpu kullanımı 5 in üstüne çıkmıyor neden bu kadar ısınıyor normalde sıcaklığı kaç derece ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim g2 rekorum 73 derece fazla dert etme fazla islemciyi yorma ağır yuk gerektiren bi oyunu 30 45 dk dan fazla oynama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • son 5.1.1 güncellemesini yüklediysen, memnun musun?
  • Evet 5.11 den memnunum herhangi bir sorununu görmedim pil daha uzun dayanıyor ve sistem stabilitesi arttı sıcaklık konusuna gelirsek çok ağır oyunlar oynamam sadece Hearthstone adlı oyunu oynuyorum pek ağır bir oyun olduğu söylenemez genellikle internette surf yaparım whattsap vb uygulamalarda takılırım ilk başta hiç bir şey yapmamama rağmen 70 dereceye çıkıyordu şimdi internetteyken falan 50 dereceyi geçmiyor çok az bir sıcaklık var oyunda ise 70 dereceyi rahat geçiyor... Sıcaklık rahatsız edici olmasaydı konuyu açmazdım bile kapak almayı düşünüyorum kalın bir tane.
  • Pil hakkında çok aceleci olmayın bir kaç kez şarj edin kendini bulsun sonrasında kesin kanıya varırsınız,henüz erken.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet gittikçe artıyor sanki pilin süresi ilk başta dakikada 1 gidiyordu neredeyse.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.