Şimdi Ara

Galaxy S5 Kulaklık Takıldı sorunu ve Android 5.0 manuel olarak yükleme hakkında ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bugun durup dururken telefonu suya veya yere düşürmedim kendi kendine kulaklık takıldı uyarısı almaya başladım ne yaptıysam sorunu çözemedim defalarca kez kulaklık takıp çıkardım fabrika ayarlarına aldım ama problemi çözemedim bu nedenlede telefon kendini kulaklıkta sanıp ses çıkarmıyor sanırsam donanımsal cihazı alalı 2 ay oldu halen garantisi devam etmekte fakat bir ay telefonsuz kalmayı göze alamıyorum bir süreliğine yerine telefon bulana kadar sizce bilindik çözüm yöntemleri varmıdır? birde şuanki sürümüm 4.4.2 android 5.0 manuel olarak şuan indirip kursam sizce düzelirmi sorun veya 5.0 yükledikten sonra garantiye verdiğimde sorun çıkarırlarmı ? Bilgili olan arkadaşlardan yorum bekliyorum şimdiden teşekkürler.

• Cihaz kulaklık soketi arizalanmış.. Samsung servisleri hızlı islem yapiyor boyle basit konu icin bekleme en kisa surede servise birak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazılımsal hatadanda olabilir ya belki sen bi 5.0 yükle düzelmesse servise yolla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cesmigiryan

Cihaz kulaklık soketi arizalanmış.. Samsung servisleri hızlı islem yapiyor boyle basit konu icin bekleme en kisa surede servise birak

bugun bi samsung yetkilisiyle görüştüm en kısa sürede bırakacağım kendileride soketin arızalandığından bahsettiler yorumunuz için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: baranist

yazılımsal hatadanda olabilir ya belki sen bi 5.0 yükle düzelmesse servise yolla

yazılımsal hatadan dolayı değilmiş samsung yetkilisiyle konuştum birde ülkemize sunulmayan android 5.0 .rom dosyasını kesinlikle manuel olarak kurmayın garanti dışı kalır cihazınız diyorlar bilginize.
  • Belki sokete birşey kaçmıştir daha önce yaşamıştım bu sorunu pamukla silmeyi deneyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.