Şimdi Ara

galaxy s5 32 gb türkiyeye eksik sayıdamı geldi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi günler arkadaşlar ayın 8inde gold.com.tr den galaxy s5 32 gb ürününden aldım 11 nisanda 32 gb gelicek dedikleri için golddan aldım sonra baktım ki 11 nisanda 16glar geldi bizim ürün piyasada yok sordum görevliye 1hafta sonra dedi bekledim 1 hafta geçti ürün ne zaman gelicek dedim hala ürünün olmadığını 20 nisanda geliceğini söyledi bugün oldu ayın 24 ü hala ürünün olmadığını söylüyolar samsung gerçekten ürünleri eksikmi gönderdi yoksa bu gold mağazasından kaynaklanan bir hatamı görüşlerinizi yazarsanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetakif123ts61 -- 24 Nisan 2014; 22:21:21 >

• mehmetakif123ts61 kullanıcısına yanıt
    Küçük harflerle yazalım lütfen. Sorunuza gelince tüm firmalar önce düşük kapasiteli ürünü satar, sonra yüksek kapasite olanı sokarlar. Satış politikası.
  • kemalboran kullanıcısına yanıt
    tamam hatamı düzelttim cevap içinde teşekkürler hepsiburada da bile ürün gelmesine rağmen gold da ürün gelmedi denmesi gerçekten güvensizliğe itekliyor birde işin garibi telefonla aradığımda sipariş numaramı giriyorum telesekreter bana ürünü tedarik edildğini gün içersinde kargoya verilceğin söylüyor sonra müşteri temsilcisne bağlandığımda özür diliyorlar durmadan
  • S5 16 GB ın fiyatı 1-2 ay olmadan 1800 bandına gerileyecek, 32GB olan ise 2099TL bandına oturacak gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetakif123ts61

tamam hatamı düzelttim cevap içinde teşekkürler hepsiburada da bile ürün gelmesine rağmen gold da ürün gelmedi denmesi gerçekten güvensizliğe itekliyor birde işin garibi telefonla aradığımda sipariş numaramı giriyorum telesekreter bana ürünü tedarik edildğini gün içersinde kargoya verilceğin söylüyor sonra müşteri temsilcisne bağlandığımda özür diliyorlar durmadan

Gold un sattığı zaten paralel ithalat oluyor. İade et bence. Uğraşmaya değmez.
  • Zaten Bir Çok Şey Türkiyeye Ya Kısıtlı Gelir Yada Hiç Gelmez Normal Bi Durum
  • 32likler geçen cuma-cumartesi falan geldi. Ama çok az sayıda gelmiş.
  • galaxy s4 ilk geldiğinde 16 gb-2000 lira ve 32 gb-2100 liraydı. 16 gb'ın durumu malum 3 ay sonra 1600e düşmüştü sonra da takip etmedim pek. ama 32 gblığını hiç görmedim 1900-2000 liradan falan. zaten sadece turkcelle gelmişti o da 1-2 ay satıldı indirim de yapılmadan stoklar tüketildi ve 16 gblıklar satıldı hep. s5 için de muhtemelen 32 gblık modeller sınırlı sayıda ve pahalı olacaktır bence 16 gblığı alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: DigitalWorld

quote:

Gold un sattığı zaten paralel ithalat oluyor. İade et bence. Uğraşmaya değmez.

ürün paralel değil resmi garantili 32gblığı aldım o yüzden 16lığa geçiş yapamam maalsef tek sıkıntı epey bekleme süreci yaşadım inşallah kısa zaman sorunum giderilir

• quote:

Orijinalden alıntı: lonely_man

32likler geçen cuma-cumartesi falan geldi. Ama çok az sayıda gelmiş.

evet bugün samsungu aradım ürünün eksik geldiğini söylediler haftaya bir teslimat daha olacakmış inşallah haftaya bende kavuşmuş olacam performansı nasıl telefonun ram kullanım resmini yollarsanız sevinirim
  • quote:

S5 16 GB ın fiyatı 1-2 ay olmadan 1800 bandına gerileyecek, 32GB olan ise 2099TL bandına oturacak gibi.

sanmıyorum çünkü note 3 eylülde çıktı lakin fiyatı hala aynı seviyelerde oynuyor paraleli saymazssak çünkü ülkemize s5 snapdraghon versiyonuyla geldi halilye exynos sürümlerinden 150-200 tl daha pahalı bir fiyata satılıyor exynos cihazları dediğinz fiyatlara satılabilir hak veriyoirum ona ama snapdraghon imkansız gibi
  • quote:

quote:

evet bugün samsungu aradım ürünün eksik geldiğini söylediler haftaya bir teslimat daha olacakmış inşallah haftaya bende kavuşmuş olacam performansı nasıl telefonun ram kullanım resmini yollarsanız sevinirim

İlginç bi ram kullanımı var telefonun. Yer yer 1.10GBye kadar düşüyor bazen 1.50ye çıkıyor takılıyor kafasına göre. Ama hiç kasma yok şimdilik.

• quote:

quote:

quote:

İlginç bi ram kullanımı var telefonun. Yer yer 1.10GBye kadar düşüyor bazen 1.50ye çıkıyor takılıyor kafasına göre. Ama hiç kasma yok şimdilik.

http://hizliresim.com/1PDBG1

Htc one m8

İlerde kasar o siser arayuzu görürüm sizi o zaman

• quote:

S5 16 GB ın fiyatı 1-2 ay olmadan 1800 bandına gerileyecek, 32GB olan ise 2099TL bandına oturacak gibi.

1-2 ay olmadan 1800 ha? Kafan güzelmiş güle güle kullan.
  • quote:

quote:

quote:

çok teşekkür ederim 4 megapikseli 2.35 ghz m8i 2500 e almak enayilikten başka birşey değildir loneyman swiewle wifi şarj oluyormuş nasıl yapıldığını biliyormusun videolara diğer telefonlara baktığımda wifi şarj için ek apart gerekiyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.